Cyklopozitív 24 hodinovka

09.07.2011 - 10.07.2011
3. kolo - Československý seriál 24 hodín MTB
24-hodinovka
Rajecká Lesná - Ski park (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Foto, Výsledky, Reportáže
Zúčastnených bikerov (53)
_andrej_alena zdravotackaandrej25bataganBERCObykiviCraObsdrotarfalko32fero79freeskierSKgebulagekonkoGriffinGwendolynhajtmanchamiicemanjanci30KidakkiriKockakrtko333magic7marekrigmartinantoni13maxxspmibajkmijatmilos21Mircelimisenomisko_hraskomisobikermlhoshnalinipeet-mtpeter.kPoloRaBaRaverrichardlesir Palloskicoolsmido20TerrytrinedyTurboSlimákTureQyombayzyombayz.styoyomizihadlo 5
Veľké poďakovanie za náš miniteam (LENTAKBIKE) všetkým čo mali niečo spoločné s touto akciou - organizátorom aj zúčastneným. Skvelá akcia .Dík aj všetkým čo už dali fotky,na mnohých sme sa našli a dúfam,že budú ešte ďalšie. Ešte raz vďaka.
12.07.2010 - 09:25:07
00
risko super, velmi pekne zabery :y: :y: skoda, ze si ma nestetol. Ale nevadi, boli tam fotografi a spravili mi 7 peknych fotiek a jojka si vybrala na 3 zabery mna ;) aspon malicka naplast na frustrovanu dusu :lol:
12.07.2010 - 09:53:01
00
aj mna spomenula jojka :-D ako tazko zraneneho bikera :-D

Dakujem vsetkym organizatorom za pomoc ! O rok sa vratim urcite zasa
12.07.2010 - 10:02:26
00
Dzeci dzíky za akcošku. Nabudúce zvolím inú taktiku a to menej srať, menej piť a trošku viac najazdiť lebo moje telo sa cíti velice dobre bez známok zaťaženia. hehe
Pozdravujem Drócika a jeho stanový kolík. hehe Dnes už šmatlem menej a palčekom už hýbem.
12.07.2010 - 10:03:01
00
a v ktorom useku si spadol?
12.07.2010 - 10:04:45
00
Ja nepadám, ja neviem obchádzať stanové kolíky. hehe
12.07.2010 - 10:06:01
00
na fore som nasiel jeden prispevok ktory sa tyka tejto akcie od mojho timove kolegu a preto ak sa nikto nenahva tak reakciu napisem tu

Chlapi zavidim vam! Pisali mi dvaja ludia, ze to bol perfektny maraton. Ja debil som sa rozhodol ist na tu p......u 24-ku a radsej sa zdrzim komentara :puke: :puke: :puke: :puke:


Robo ako tvoj timovy spolujazdec mi nedalo nereagovat. V prvom rade si uvedom ze maraton a ultramaraton su dve rozdielne sutaze s rozdielnymi poziadavakami uplne na vseko (jazdca, techniku, oraganizaciu), to ze si mal pad za ktory si si mohol sam a ze nenosis so sebou vybavenie na drobne opravy je len tvoj problem, to ze ta niekto sundal na trati nieje problem organizacie ale bezohladneho jazdca ktory tak urobil a to uz radsej nekomentujem tvoju reakciu po prijazde do depa, nakoniec videli to takmer vsetci naokolo

Skus definovať tie bodky.... Budem rád ak sa dozviem čo sme *****...


absolutne nic, vsetko bolo proste perfektne, mali sme vsetko co sme potrebovali a povedal by som ze sme mali aj lahsi nadstandard
mimochodom, ako je mozne ze som vyhral 2 ceny v tombole na jedno cislo? ;)
12.07.2010 - 10:08:43
00
Výber asi 8 jedál, nealko, alko, sprchy, elektrina, wifi, toitoi-ky, bazén, relatívne teplá voda v sprchách, TV prenos futbalu, skvele označená trať, on-line priebeh závodu, fotografie z pretekov, tričko, ponožky a SIM karta ako prezenty, tombola, nonstop bufet, servis bicyklov počas preteku, .... na čo som zabudol? Podľa mňa toto zďaleka nie je štandard. Na veľa maratónoch za viac ako polovičné štartovné sa o teba postarajú na pár hodín bez ďalších služieb navyše, a nebudú ťa k tomu ešte kŕmiť 2 dni.
A k tým pádom. Treba byť ohľaduplný a uvedomiť si že keď niekoho predbieham on môže jazdiť na trati už XY hodín a aj na jednoduchý pokyn "idem zľava" nemusí reagovať hneď a uvážene. Na trati bolo 90% miest kde s bezpečným predbiehaním nebol žiaden problém.
12.07.2010 - 10:25:09
00
Kráľovna preteku v typickej póze /v nedelu ráno/ odpovedá na blbé poznámky od Turbiho.

Prílohy:

ludmila.jpg
ludmila.jpg 85.09 KiB thumb_up0thumb_down

12.07.2010 - 10:28:33
00
a este jeden mega zazitok mam z tejto akcie; Juraj Holas daval kola okolo 30min (dokonca aj pod) na zdvihoch 180/180 s Lapierrom Frogy :clap:
12.07.2010 - 10:39:38
00
jj servis bol fantastický, s prepichnutými dušami som tam chodil ako na klavír a to isté na premazanie reťaze, všetky veci som nechal doma :) ... chlapi ďakujem
- nabudúce už nebudem voziť žiadne odľahčené duše typu Maxxis Flyweight
celkovo cca 6 defektov a jedna roztrhnutá reťaz

kiri čo mňa ešte napadlo tak bol nonstop k dispozícií masér, ktorému týmto ďakujem lebo ma vytrhol zo stavu pri ktorom u mňa už začínajú kŕče
samozrejme nemôžem zabudnúť na vývar ktorý sa podával hlavne v noci, to už som mal ionťákov dosť

celkovo hodnotím ako maximálna spokojnosť, to že prejazd cez pole k druhému brodu bola vytriasačka neovplyvní nikto, a kedže podmienky mali všetci rovnaké tak nie je o čom :)
12.07.2010 - 10:45:35
00
Jo, ten vývar bol dobrý nápad (pochvala organizátorom za takéto detaily) ;-). Na to, že to bol prvý ročník, tak to bolo až neskutočné dobre zabezpečené.
12.07.2010 - 11:06:27
00
kratke video zo startu ;)
http://www.youtube.com/watch?v=lKfxRY8-nP4
12.07.2010 - 11:48:29
00
24 hodin hmm tak uz viem o com to je :-) Pre mna osobne v rebricku TOP davam na absolutne prve miesto. Tri dni s bikermi a bikerkami v depe a na trati je asi zazitok pre kazdeho. Objavuju sa tu rozne hodnotenie ale ja mozem napisat iba jedno. Skutocne tomuto podujatiu nemam co vytknut. Terry s partiou odviedli mamuti kus roboty :y: Po piatkovom prijazde mi padla sanka, ked som videl na pokosenom poli vybudovany tabor z boxami jak na F1. V strede kralovala vojenska Praga V3S s centralou a na hydraulickom raamene halogenove reflektory. Bufet, TOI TOIky :lol: sprchy, umyvadla, bazen co uz si viac moze biker zelat ? Nedokazem si vymysliet. K trati. Na prvy pohlad jednoducha ale ten zaverecny kopcek po druhom brode ten bol jednoducho vrazedny. Myslim ze trat poskytla vsetko co si dokazeme vymysliet. Od lucnych trailov, cez korienky az po mini oddychovku na asfalte. Najhorsi a asi aj pre mnohych najtazsi usek bol od prejazdu kontrolnym stanovistom, kde kazdy prejazd po luke rozbitej od kravskych kopyt bol hlavne pre HTčkarov bolestivy :-) Reci ohladom paliet cez brody radsej nekomentujem, pretoze nie vsetci jazdia majstrovstva sveta a okoliteho vesmiru. Urcite boli prinosom aj ohladom bezpecnosti. A k urazom len tolko. Na biku sedi kazdy sam a ma to vo svojich rukach :lol: V piatok som si trat presiel a hned mi bolo jasne ako mam ten zjazdik zist aby som zisiel bez urazu. A sklanam sa pred vykonmi Rabu, Icemana, Imra a hlavne dievcat Zuzu, Katka, Ludka - nechapem :o :y:
Na zaver chcem podakovat osobitne tymto ludom :
Kiri - vdaka za deku inac by som sa musel prykryvat niekym inym :-)
Rasto - Vdaka za pozicany reflektor ( v noci som vdaka nemu dal lepsi cas ako cez den )
Pizi - dik za teamovu jazdu
Veronika - vdaka za masaz - pomohla
Janke za kolaciky
Alenke za ranajky
A ich chlapom za to ze ma nezabili :rofl: :rofl:
A nech sa paci fotky

Prílohy:

DSC_0171.JPG
DSC_0171.JPG 135.71 KiB thumb_up0thumb_down

DSC_0168.JPG
DSC_0168.JPG 120.43 KiB thumb_up0thumb_down

DSC_0088.JPG
DSC_0088.JPG 140.72 KiB thumb_up0thumb_down

DSC_0078.JPG
DSC_0078.JPG 124.33 KiB thumb_up0thumb_down

DSC_0072.JPG
DSC_0072.JPG 128.44 KiB thumb_up0thumb_down

DSC_0002.JPG
DSC_0002.JPG 159.01 KiB thumb_up0thumb_down

12.07.2010 - 11:50:26
00
Polo,
netvrdim, ze organizacne bolo nieco zle.


Ale tych "netolarantnych" tam bolo viac. Aj prvy pad som si sposobil preto, ze som sa uhynal niekomu. Celych 24 hodin som uvolnoval cestu rychlejsim. Neraz som dokonca zastal v stupani aby som uvolnil idealnu stopu.
Uz to ale nebudem robit, nevyplatilo sa mi to. Pojdem si ja po svojej stope a ak niekomu zalezi na par sekundach tak nech ma obide kadial chce!!!

Vsetko ostatne ....odthnuty naraznik pri vjazde na luku (som si vsimol az dnes rano), rozbite hodinky a celkova skoda 500 EUR je len moja smola, ktora ma sprevadzala od zaciatku.

k tomu vybaveniu....retaz som nikdy neroztrhol, takze .....to potom Latanka, ked na Orave zlomil prehadzovacku mal mat sebou nahradnu? Zial neda sa nosit vsetko. V depe som si siel kupit rychlospojku a povedali mi, ze uz vsetky predali. Ja som na trati oslovil cca 30 pretekarov a kazdy tvrdil "nemam" :y: :handshake: Asi ich predavali miestnym obyvatelom ;)
12.07.2010 - 12:02:49
00
keyboard_arrow_up