Zdravim vas vsetkych cyklpozitivny sialenci. V prvom rade vam chcem vsetkym podakovat ze ste na nasej akcii boli a zucastnili sa a ze sa vam to hlavne cele pacilo(usudzujem podla toho co tu citam). Teraz sa vyjadrim k chybickam krasy. Takze ziletkary bola chyba. Boli hned pri starte penalizovany 1minutou ale to bolo malo.Tak isto ste si vsimli, ze neboli ocenovany na stupnoch ale len simbolicky. To ze sme im dovolili start bola nasa chyba, ktora sa nebude opakovat. Buduci rocnik bude kategoria len pre nich samostatne. Samozrejme v dalsom rocniku bude aj ketegoria 16-23 ako ste nam radili. Dalej sa chcem vyjadrit k povinnosti prilieb, tie boli naozaj povinne ale kazdy ucastnik podpisoval to ze ide na vlastne riziko, cize kazdy ako chcel mi nemozeme nikoho nutit. Takze chybicky nas mrzia, verim vsak ze celkovy dojem z Sprintpolomu zatieni vsetky nedostatky...
25.09.2006 - 08:27:39
00
celkom pekna akcia. skoda toho chaosu so ziletkami, ale inak fajn. S mojim 20. flekom nejak spokojny nie som, ale na viac asi momentalne nemam.
25.09.2006 - 10:05:42
00
tak ale zase nemozete popriet ze na plagate bolo velkym napisane MTB casovka do vrchu.

My tiez neznevyhodnujeme na cestnych pretekoch ucastnikov pouzivajucich MTB bike. Asi by to chcelo nejaku presnu definiciu co sa povazuje za ziletku a co za MTB. Niektori borci so slickovymi plastami nemali daleko od ziletkarskych.
Niekto si bude pamatat kde volakedy koncila casovka na Straniku (samozrejeme pre ziletky). Este uvediem jen priklad, klasiku Pariz-Roubaix. Chalani vam aspon ukazali co vsetko sa da prejst na ziletke (aj tak to neboli uplne hranice). :wink:
Ale inac to bolo naozaj celkom pekne, ziletkari si svorne s bikermi vychutnavali klobasku a pifco.... :D
25.09.2006 - 10:37:10
00
to asphalt

ja som bol tusim 21... :x :lol:


Ale az na tych par chybiciek ktore sa daju lahko odstranit do buduceho roka to bola paradna akcia...fakt som sa bavil.
25.09.2006 - 10:44:37
00
To yombayz: Tak ak to bude buduci rok tak ako si napisal tak sa uz fest tesim. A tento rok to tiez bolo celkom dobre(sak to bol len 2. rocnik) Este by ma zaujimalo podla coho sa bude rozlisovat mtb a cestak :?:
25.09.2006 - 11:23:54
00
podľa veľkosti kolesa samozrejme, kto má na slovensku žiletku s 26" kolesami? a potom by som to vyznačil pri prihlasovaní, inak giro, to, že niekto obuje hladké plášte neznamená, že nejde na MTB, to je bežná vec


Naposledy upravil katko dňa 25.09.2006 - 11:39:49, celkovo upravené 1 krát.

25.09.2006 - 11:28:49
00
A ked si dam 1" slicky a ktovie co este ta ako?
25.09.2006 - 11:37:32
00
TO ZIGO: slubujem, ze sa polepsime a tie kategorie ze ziletky a MTB to je jasne plus ketegoria 16-23r. A rozlisovat to budeme asi tak ako pise katko 26 alebo 28 palcov akurat mozno cross(treking) zaradime k MTB samozrejme podla sirky balona...
25.09.2006 - 11:45:23
00
A už by tu niekto mohol dať nejaké fotky, jedna nestačí 1-)
Ani na stránke usporiadateľa www.cyklo-pozitiv.sk nie je nič.
25.09.2006 - 13:13:02
00
Otazka ze co je horak a co cestak je na mieste, lebo este som nikde necital definiciu tychto dvoch pojmov. Rozdelit to podla velkosti kolies asi tazko, uz som videl vela ludi, na slovensku, co mali cestak s 26" kolesami. Ked z tohto preteku chcel mat niekto cisto MTB casovku, tak mal k tomu prisposobit trat tak aby ziletkari nemali sancu...
TO STICK: Jasne ze mam triatlonovu licenciu, ale to je nieco ine ako cyklisticka. Inac odkial ma poznas :?:
25.09.2006 - 13:23:56
00
fotky este nemame spracovane inak je ich asi 1000 lebo sme mali 11 fotografov. Urcite sa objavia trochu neskor ale ak niekto chce zopar napiste maily poslem cosi....
25.09.2006 - 14:09:36
00
Plne súhlasím s Girom - riešením je zmena trate. Ak by centrum malo ostať v Stráňavách (logistika) potom možnosťou by bolo ísť zo Stráňav po šotolinovej ceste takmer do Višňového (ku krížu) a potom popod horu ponad roklinu a cez potok na Polom. Výber bicykla by bol na zvážení každého, dokonca by nemusela byť ani kategória pre trojkolky, ani kategória pre baby s obvodom 95 cm, resp. 65 cm (to je jedno čoho) :roll: Samozrejme, že z hľadiska bikerov by bolo super ísť na Polom od Váhu.
Podľa mňa išlo o vydarenú akciu, obdivujem entuziazmus organizátorov, bez nich by nebolo nič - ani dobrého ani zlého.
Pripomienku mám k nejednotosti pri vyhlasovaní výsledkov. Niektorý žiletkár získal pohár, iný žiletkár nie! Vecné ceny sú pekná vec, potešia, ale pohár symbolizuje. Takže buď tak, alebo onak :shock:
A ešte 2 veci:
1) kedy budú výsledky aj s časmi,
2) na webovej stránke cyklopozitívu by bolo dobré zaviesť aj históriu !!!
25.09.2006 - 15:55:04
00
to Tomas:
v prvom rade som Stic a nie Stick:D to len taka chybicka krasy:D

myslim ze rozdiel medzi bajkom a ziletkou je kazdemu jasny:d
neviem ci som videl niekomu na mtb 23mm plast:D (pripadne 25 alebo vacsi je stale problem obut na mtb rafik:D)

a odkial ta poznam?
no v mojom okoli je vela ludi ktori bud kedysi s tebou trenovali alebo stale trenuju:D

a koniec koncov ako som povedal hned po konci ked sa ma niekto pytal na umiestnenie a povedal mi ze kolky som skoncil v upravenom poradi.
Povedal som hned ze upravene poradie ma nezaujima lebo aj ziletkari su rovnaky cyklisti a v danom terene to mali mozno este tazsie.
25.09.2006 - 17:25:49
00
Ospravedlnujem sa za chybne oslovenie. Je mi jasne ze kazdy rozozna cestak od horaku, chcel som tym len povedat ze asi (mozno sa mylim) nikde nie je definovany rozdiel medzi tymito dvoma pojmami... ale to je v podstate jedno, hlavne ze sme si zapretekali, nie? amateri s "profikmi" a rodinami s detmi:)
25.09.2006 - 18:05:57
00
myslim ze rozdiel medzi bajkom a ziletkou je kazdemu jasny:d
neviem ci som videl niekomu na mtb 23mm plast:D (pripadne 25 alebo vacsi je stale problem obut na mtb rafik:D)

Keby sme sa stretli nazivo tak ta asi presvedcim ze ten rozdiel az taky jasny neni. A mam aj 25 plaste na 26 kolesa :)
25.09.2006 - 20:01:14
00
keyboard_arrow_up