nazivo sme sa stretli, dokonca v sobotu:D a dokonca som s tebou aj prehodil vetu.teda aspon myslim , ak si ta s niekym nepletiem:D
25.09.2006 - 20:51:26
00
Nepleties ale myslel som az v buducnosti ked sa stretneme. Tu je to vypisovanie dost zdlhave. Este ma napada ze aj mtb su s 29 kolesami a viem aj o jednom v Ziline.
25.09.2006 - 21:04:30
00
Zdravim vas vsetkych cyklpozitivny sialenci. V prvom rade vam chcem vsetkym podakovat ze ste na nasej akcii boli a zucastnili sa a ze sa vam to hlavne cele pacilo(usudzujem podla toho co tu citam). Teraz sa vyjadrim k chybickam krasy. Takze ziletkary bola chyba. Boli hned pri starte penalizovany 1minutou ale to bolo malo.Tak isto ste si vsimli, ze neboli ocenovany na stupnoch ale len simbolicky. To ze sme im dovolili start bola nasa chyba, ktora sa nebude opakovat. Buduci rocnik bude kategoria len pre nich samostatne. Samozrejme v dalsom rocniku bude aj ketegoria 16-23 ako ste nam radili. Dalej sa chcem vyjadrit k povinnosti prilieb, tie boli naozaj povinne ale kazdy ucastnik podpisoval to ze ide na vlastne riziko, cize kazdy ako chcel mi nemozeme nikoho nutit. Takze chybicky nas mrzia, verim vsak ze celkovy dojem z Sprintpolomu zatieni vsetky nedostatky...


:shock: :( :D :lol:
26.09.2006 - 06:25:59
00
Zdravim vas vsetkych cyklpozitivny sialenci. V prvom rade vam chcem vsetkym podakovat ze ste na nasej akcii boli a zucastnili sa a ze sa vam to hlavne cele pacilo(usudzujem podla toho co tu citam). Teraz sa vyjadrim k chybickam krasy. Takze ziletkary bola chyba. Boli hned pri starte penalizovany 1minutou ale to bolo malo.Tak isto ste si vsimli, ze neboli ocenovany na stupnoch ale len simbolicky. To ze sme im dovolili start bola nasa chyba, ktora sa nebude opakovat. Buduci rocnik bude kategoria len pre nich samostatne. Samozrejme v dalsom rocniku bude aj ketegoria 16-23 ako ste nam radili. Dalej sa chcem vyjadrit k povinnosti prilieb, tie boli naozaj povinne ale kazdy ucastnik podpisoval to ze ide na vlastne riziko, cize kazdy ako chcel mi nemozeme nikoho nutit. Takze chybicky nas mrzia, verim vsak ze celkovy dojem z Sprintpolomu zatieni vsetky nedostatky...


:shock: :( :D :lol:


treba oprášiť tú našu rodnú reč :D :shock: :cry:
26.09.2006 - 07:42:25
00
OT: vo Vele raz pisali, ze najmensi valivy odpor ma 28ka plast. :)
26.09.2006 - 08:18:38
00
Zdravim vas vsetkych cyklpozitivny sialenci. V prvom rade vam chcem vsetkym podakovat ze ste na nasej akcii boli a zucastnili sa a ze sa vam to hlavne cele pacilo(usudzujem podla toho co tu citam). Teraz sa vyjadrim k chybickam krasy. Takze ziletkary bola chyba. Boli hned pri starte penalizovany 1minutou ale to bolo malo.Tak isto ste si vsimli, ze neboli ocenovany na stupnoch ale len simbolicky. To ze sme im dovolili start bola nasa chyba, ktora sa nebude opakovat. Buduci rocnik bude kategoria len pre nich samostatne. Samozrejme v dalsom rocniku bude aj ketegoria 16-23 ako ste nam radili. Dalej sa chcem vyjadrit k povinnosti prilieb, tie boli naozaj povinne ale kazdy ucastnik podpisoval to ze ide na vlastne riziko, cize kazdy ako chcel mi nemozeme nikoho nutit. Takze chybicky nas mrzia, verim vsak ze celkovy dojem z Sprintpolomu zatieni vsetky nedostatky...


:shock: :( :D :lol:


treba oprášiť tú našu rodnú reč :D :shock: :cry:


Tam ani neslo o gramatiku, islo o to, ze to tak nebolo, ako sa pise!
26.09.2006 - 09:13:20
00
Zdravim vas vsetkych cyklpozitivny sialenci. V prvom rade vam chcem vsetkym podakovat ze ste na nasej akcii boli a zucastnili sa a ze sa vam to hlavne cele pacilo(usudzujem podla toho co tu citam). Teraz sa vyjadrim k chybickam krasy. Takze ziletkary bola chyba. Boli hned pri starte penalizovany 1minutou ale to bolo malo.Tak isto ste si vsimli, ze neboli ocenovany na stupnoch ale len simbolicky. To ze sme im dovolili start bola nasa chyba, ktora sa nebude opakovat. Buduci rocnik bude kategoria len pre nich samostatne. Samozrejme v dalsom rocniku bude aj ketegoria 16-23 ako ste nam radili. Dalej sa chcem vyjadrit k povinnosti prilieb, tie boli naozaj povinne ale kazdy ucastnik podpisoval to ze ide na vlastne riziko, cize kazdy ako chcel mi nemozeme nikoho nutit. Takze chybicky nas mrzia, verim vsak ze celkovy dojem z Sprintpolomu zatieni vsetky nedostatky...


:shock: :( :D :lol:


treba oprášiť tú našu rodnú reč :D :shock: :cry:


Tam ani neslo o gramatiku, islo o to, ze to tak nebolo, ako sa pise!



Pani, este raz sa ospravedlnujem za ten problem so ziletkarmi. Skuste ale pochopit aj nas. Nemali sme ceny pripravene pre samostatne ocenovanie ziletiek a mtb-ckarov. Ak ostal pohar dostal pohar, ak ostali ceny dostali ceny. Neboli sme pripraveny na takuto situaciu a nezvladli sme ju.Tento problem sa vsak nebude v buducnosti opakovat... A ospravdlnujem sa aj za gramatiku(ked popri jednani so zakaznikmi diskutujem na nete nedavam pozor)
26.09.2006 - 10:06:04
00
foto

Prílohy:

Komentár súboru: Sprintpolom
IMG_8574.JPG
IMG_8574.JPG 477.22 KiB thumb_up0thumb_down

26.09.2006 - 11:47:04
00
este foto

Prílohy:

IMG_8553.JPG
IMG_8553.JPG 466.18 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_8443.JPG
IMG_8443.JPG 270.65 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: sprintpolom
IMG_8389.JPG
IMG_8389.JPG 456.58 KiB thumb_up0thumb_down

26.09.2006 - 12:00:41
00
To: yombayz
Inak vsimol som si, ze nie vsetci neboli ocenovani na stupnoch vitazov... ide o to, ze vitaz do 35 bol ziletkar, ten nebol na stupnoch,ani nic nedostal. Ale vitazka do 35, ziletkarka, bola na stupnoch, dokonca dostala aj pohar. Ked uz ste tych ziletkarov tak odsudili, tak malo to byt rovnako v kazdej kategorii, cize bud kazdy pohar alebo nikto, no nie? A nie hata pata :wink:
26.09.2006 - 14:55:13
00
nechcem sa sem velmi miesat, lebo som tam nebol...ale - yombayz sa vam uz ospravedlnil a niektori tu stale do neho hustia :roll: nikdy sa nebude pacit vsetko vsetkym
26.09.2006 - 15:21:06
00
PaligG ma pravdu...
26.09.2006 - 20:36:23
00
par fotiek

Prílohy:

Komentár súboru: ciel
Polom 06 II. 062.jpg
Polom 06 II. 062.jpg 436.32 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: pohlad na ciel
Polom 06 II. 060.jpg
Polom 06 II. 060.jpg 483.3 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: vitazky zeny do 35
Polom 06 I. 040.jpg
Polom 06 I. 040.jpg 347.04 KiB thumb_up0thumb_down

27.09.2006 - 08:37:38
00
foto

Prílohy:

Komentár súboru: uspesne ziletky
Polom 06 I. 043.jpg
Polom 06 I. 043.jpg 342.28 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: vitaz do 35 bez ziletkarov
Polom 06 II. 091.jpg
Polom 06 II. 091.jpg 389.91 KiB thumb_up0thumb_down

27.09.2006 - 08:40:55
00
Sorry, OT: na tej poslednej fotke si vsimnite chalana stojaceho pred stankom s klobasami (ma vlasi v cope a briadku). Tak prave ten mal vzadu na tricku bafomet. Hned som na tento fakt upozornil ludi z fora, aby vedeli ako vyzera ta brzda s pentagramom. :D
27.09.2006 - 12:03:54
00
keyboard_arrow_up