TO KATKO: ak si tam bol a vies kadial povedie trat tak vies, ze start je na zaciatku asi 700 metrovej rovinky, stupanie teda ostava na ten zbytok, ale mozno mas pravdu, ze to nieje úplne presné...
21.09.2006 - 08:25:36
00
Urobil som az 2 foto. Tu je jedna: :twisted: Kto to je? :)
213.215.107.35
23.09.2006 - 13:54:23
00
Tak cas som mal 31min06s co stacilo az na 12.miesto. Hold konkurencia bola silnejsia ako minuly rok :roll: Uz len cakam kedy dojdu postou fotky.
23.09.2006 - 14:08:23
00
moj cas 31:56, zaciatok som napalil (max tepy ake nikdy predtym:D) a zvysok som uz len trpel:D
Tiez som ratal s lepsim umiestnenim ale konkurencia bola naozaj obrovska.
Vitaz-Tomas Jurkovic , majster sveta v zimnom triatlone, to dal za 23:50.
Pre mna teda frajer, aj ked na amaterskom zavode asi nemal co hladat:D
spolu z dalsimi registrovanymi cyklistami, ale zase som rad ze som si mohol pomerat sily s najlepsimi:D
teraz pre mna zacina tvrdy rok priprav na dalsi rocnik:D
23.09.2006 - 19:10:18
00
jo a zaciatok som prepalil kvoli tomu chalanovi na tej fotke:D ze katko?
uz po tom prvom stupani pred rampou som len trpel:D
23.09.2006 - 19:12:27
00
tak mne sa slo pradne...sice som mal cas 33 min ale citim tam este velke rezervy na zlepsovanie tak uvidim ako na rok :D .Inak ja by som bol za to aby sa urobila nejaka kategoria "elite" kde by sa vsetci tyto majstri sveta a pod. nasackovali a tak by sa nikto nemohol stazovat. A my, amateri by sme sa mohli popasovat o najvyssie priecky :)
23.09.2006 - 21:36:10
00
To Imroman: To uz by tych kategorii muselo byt riadne vela. Ved organizatori chcu buduci rok kategorie MTB a ziletky, ja by som bral aj kategoriu do 23r a keby mala byt aj kategoria cisto pre profi, tak by uz asi kazdy mal svoju kategoriu :)


Naposledy upravil Zigo dňa 24.09.2006 - 10:50:40, celkovo upravené 1 krát.

23.09.2006 - 21:59:36
00
Ja by som ziletkarov a profi strcil do jednej kategorie. Podla mna vsetci co su profici si mozu vybrat ci pojdu na cestnom alebo na horaku...
23.09.2006 - 23:15:44
00
Zdravim vsetkych. Myslim ze tato casovka na Polom bola celkom vydarena akcia, aj ked chybicky krasy sa vyskytli. Chcel by som len uviest na spravnu mieru nejake veci ktore boli popisane v tejto diskusii. To ze som majster sveta v zimnom triatlone vobec neznamena ze som profi sportovec. Tak ako vacsina z vas chodi do roboty alebo do skoly, aj ja studujem (zajtra prvy skolsky den:) a ani nahodou sa sportom nezivim, takze aj nejake koruny treba obcas zarobit. Takze nejake poznamky ze co som robil na amaterskej MTB casovke si myslim nie su moc na mieste. Cyklisticka licencia ani neviem ako vyzera... Tych ostatnych "profi ziletkarov" tiez poznam, a oni su tiez radi, ked sa dostanu z roboty a mozu si sadnut na bike.
Je pravda ze nieco ine je ist na cestaku a ine na horaku, takze rozdelenie tychto kategorii by bolo asi najlepsie riesenie. Ale nejaka profi kategoria...???neviem ci by mala nejakeho ucastnika. Tito ludia dnes asi potia krv na MS v rakusku.
Mne osobne sa nepacilo ako nas organizatori odpisovali hned od zaciatku, ze tam nemame co robit, pritom ked sme sa prihlasovali a pytali sme sa ci mozme ist na cestaku vsetko bolo v pohode. Pred startom sme sa dohodli ze dostaneme penalizaciu nejaku minutu a pol a nakoniec to aj tak zmenili a dali nas mimo poradia.
PS: Ale ten vyhlad zhora a ta globasa dole stali za to:) Takze mozno aj o rok...
24.09.2006 - 18:23:45
00
ok, berem aj tento pohlad zainteresovaneho cloveka.
ale to ze si u mna macher na veci nic nemeni.
a hlavne ked som pocul ze v podstate sa trenujes sam.
Inak akoto ze licenciu nemas ked pravidelne vyhravas SP( teda slovensky) v triatlone?ved tam sa takisto delia na amaterov a profikov ci nie?
24.09.2006 - 21:48:44
00
Hovoril o cyklistickej licencii , triatlonova je o niecom inom.
Inak mohli by sa tu vyjadrit organizatori, preco ten chaos so ziletkarmi. Nieco ine sa hovorilo do telefonu ked sa prihlasovalo, nieco ine pred startom, nieco ine po zavode. Tak isto som zaplatil startovne ako vsetci ostatny, preco by som mal byt hodnoteny mimo poradia? Pravidla by mali byt jasne dopredu, na to su propozicie. Kazdy sa moze rozhodnut, na akom kole pride, ked pridete na cestne preteky na horaku, nikto vam nic nepovie, tak isto je to s cyklokrosom, v pohode tam jazdia na horskych.
24.09.2006 - 22:27:22
00
mate pravdu, ved iba stacilo na letak, putac alebo na net napisat ze start je povoleny iba na horaku a bolo by po problemoch. Inak dikes ze ste mi to objasnili s tymi licenciami a profikmi...ospravedlnujem sa. Takze som aj ja za to nech sa urobi jedna kategoria pre cestne a bude to ok...
24.09.2006 - 22:40:11
00
Prispejem aj ja, aj ked som sa nezucastnil a prisiel az po funuse. Na jednej strane sa mi ta akcia velmi pozdavala, prvy krat som videl spolocne ziletkarov a mtbckarov. Ale potom som sa dozvedel co pise Ajeto. Organizator by mal radsej pouvazovat o takej trati pre mtb, aby nebola zjazdna ziletkami, ved mnozstvo z vas asfaltky neuznava. Z tohoto pohladu to bola nezvladnuta akcia.
24.09.2006 - 23:24:54
00
tak ale zase nemozete popriet ze na plagate bolo velkym napisane MTB casovka do vrchu.
25.09.2006 - 08:01:21
00
A hlavne prilba povinná, čo som u mnohých nevidel :?
25.09.2006 - 08:02:45
00
keyboard_arrow_up