ak bude tolko cien ako minuly rok, tak sa Ti nejaka urcite ujde :lol:
07.07.2010 - 14:40:00
00
Kto ide prosím Vás autom zo Žiliny a okolia a má jedno miesto voľné pre mňa? ;) "všetci" idú na 24ku, ale mne sa páči Hornohradský maratón. :P
07.07.2010 - 16:10:12
00
Jediný maratón na blízku a just nebudem doma :( ...nevadí, skúsim to o rok, aj tak nevládzem :D :D
07.07.2010 - 21:38:38
00
Hej Lordik, Hornohradsky je dobry. Zobral by som Ta, ale nejdem cez Zilinu a uz beriem zbojnika. Viac sa mi nevojde.
08.07.2010 - 08:26:15
00
ahojte všetci.. ;) prípravy na náš maratón sú v plnom prúde..trasa je pripravená a ak sa len nezleje nejaká obrovská búrka tak bude skoro celá suchá, ako obvykle pomerne rýchla a plná výhľadov na okolitý hornohradský kraj..ešte sa doznačujú posledné úseky.. vyzerá že počasíčko nám bude podľa predpovedí opäť priať..takže sa je na čo tešiť..privíta vás všetkých znovu aj naša prívetivá atmosféra..Všetci ste teda srdečne vítaní v sobotu na Cinobani! :f: :f: :sun: :f: :f: :handshake: :beer: :)
08.07.2010 - 14:10:25
00
Na Orave som sa ešte šanoval, tak som sa tešil, že v Cinobani už pôjdem na plno, ale doktori ma poslali do nemocnice :headbang:
08.07.2010 - 20:45:16
00
uz sa tesim, zajtra budem na starte. Dufam, ze nebude problem s prihlasenim a zaplatenim startovneho - teda, ze to prebehne rychlo a hladko :)
09.07.2010 - 11:05:03
00
Bike pripravený, veci nachystané, príhlaška s potvrdením o zaplatení vytlačená. Zajtra sa vidíme.
A chystám sa na bedňu.
Od náradia heh.
09.07.2010 - 19:43:53
00
heh tak som prvy :muscle: no a k preteku:trat dobra len mohly byt vyznacene tie jamy ci ako to nazvat a znacenie troska poslabsie ale inak fajn. v tombole som uz klasicky nevyhral ale uz som si zvykol :P a maraton bol celkovo dobry :y:
10.07.2010 - 17:29:39
00
Veľmi dobre urobený maratón.
Bol som tu prvý krát. Šiel som 50-ku. Značenie trate veľmi dobré. Nebol nikde poblém s orientáciou. Boli tabuľky, na asfalte zelené šípky a v lese stužky. Boli pesne tam, kde mali byť.
Trať pekná, väčšinou suchá, trochu blata. Zjazd lesom k obci Málinec som si vychutnal bol super.
Stúpanie z Ozdína po 40 km bolo hodne náročné.
Najťažšie stúpanie bolo na začiatku na Striebornú, kde som aj tlačil. Ostatné už bolo na biku.
Organizácia okolo maratónu super. Nič megalomanské, ale všetko ako má byť.
(Tombola ma obišla)
Vďaka organizátorom za nastavenie prehadzovačky pred pretekom.
:clap: :clap: :clap:
10.07.2010 - 20:23:51
00
noo konecne doma , v mojej kategorii druhy ale od konca :-) inak fajn, siel som dlhu a super bolo ze sa dva krat neopakovalo to iste, samozrejme cast ano ale k cielu sa trat obmenila a posledne kilometre som isiel v prijemnom lese kde nepalilo slnko a bolo to pre mna silno obcestvujuce :-)
este som aj v tombole vyhral juchuuu ...
jedlo super sak pre hladneho nic planeho a este sa mi aj z gulasu uslo kedze im zostalo hehe tak som mal aj cestoviny a gulasek jemne cipos :-)

ale tie luky to bol des myslim teraz to pocasie riadne to vysavalo energiu ale potom smyk a uz som bol v lese .... :whew:
10.07.2010 - 20:38:57
00
Na to tlačenie hneď po štarte budem dlho spomínať :) Trvalo mi potom 20 km kým sa nohy zase dostali do formy. Ale trať pekná, hlavne priehrada bola super, nejazdí sa po nej každý deň. S druhým miestom som spokojný, po tých problémoch super umiestnenie. Ešte som nebol v situácii, že by som brzdy zahrial tak aby pískali a strácali výkon - serpentíny do Málinca rulez.

EDIT - aby zablúdilo celé štart. pole hneď na začiatku, to sa mi ešte tiež nestalo :D
10.07.2010 - 21:00:28
00
EDIT - aby zablúdilo celé štart. pole hneď na začiatku, to sa mi ešte tiež nestalo :D

Bolo nás pár na konci, ktorí sme túto veselú úvodnú časť preteku vynechali (nezablúdili sme - pelotón sa už vracal)
:rofl: :rofl: :rofl:
10.07.2010 - 21:19:39
00
No ja mam velku vyhradu ku vyberu trate. Ten zaciatok bol uplne o nicom. Kopec na Striebornu bol nejazditelny. Mozno 10 najlepsich "chrtov" to vyslo ostatni tlacili. Ten sklon kopca a teplota "zabijal" asi vsetkych. Zjazd po navezenych velkych ostrych sutroch to bol nonses. Minuly rok som startoval na "dlhej" a stupanie na Sutovu Jamu mi dalo zabrat. Tam sa vsak aspon dalo slapat. Dnesny prvy kopec nie. Inac sa mi islo fajn. Mal som vsak velku smolu, lebo na 9 a 13 km som sekol zadne koleso takze som stratil cca 20 min opravou dvoch defektov. Potom uz len nahanacka do ciela. Uz sa so mna smiali, ze ich uz druhy krat prebieham. Dakujem "neznamenu" co mi poskytol svoju dusu po druhom defekte v stupani za prvou obcerstvovackou, ani som mu ju nevratil. Ak je to niekto z vas, tak sa ozvite, cestne dusu vratim.
10.07.2010 - 21:20:39
00
Takze az na ten neskutocny trapas hned po starte tento maraton chvalim. Velmi sa mi pacilo. Znacenie velmi dobre. Gulas bohovsky. Sprchy nie teple ale tak akurat a dokonca sa nik netlacil tak som si tam chvilu postal. Umyvanie cajglov postacujuce. Skoda ze neprislo viacej jazcov. Tombola ako vzdy nic. Organizatorom :bow: :bow: :bow:

PS: Stado vede vul.


Naposledy upravil richardle dňa 10.07.2010 - 21:27:16, celkovo upravené 1 krát.

10.07.2010 - 21:24:26
00
keyboard_arrow_up