JARNÝ ŠPRINT -MTB časovka

24.04.2010
Časovka
Bystrička pri Martine (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Jardo, Jardo, takto si oficiálne robiť prdelku z organizátora :tmi: Ja môžem byť favorit tak v súťaži o najťažšieho účastníka pretekov, a tým to končí - v sobotu mám voľno (od pretekania), ale neboj nič, na TIR na Fatranskom sa pripravím zodpovedne, že by som klesol pod váhový limit sa neobávam ani len náhodou ...
21.04.2010 - 22:25:57
00
Prdeľka, neprdeľka, myslel som, že môj veľmi dobrý kamarát štartuje, aj keď má organizačné povinnosti.
Musíš uznať, že tieto fotky nemajú chybu. Vtedy som si vás "pivných bratov" prvýkrát vážnejšie všimol.
Dresy s :beer: , a prečo nie?
21.04.2010 - 22:44:43
00
Veď ja som nenarážal na fotky (to bolo len k tomu favoritovi), lebo hlavne tá druhá je geniálna - väčšina známych mala problém spoznať ma na nej 8) A čo sa týka štartu tento rok, skúsenosti na strane organizátora sa mi do budúcnosti zídu, preto je rozhodnutie aké je - ale nemusíš sa báť, ja si to počas sezóny pár krát prejdem a vo farbičkových grafoch vyhodnotím ako by som bol býval skončil, keby som bol býval štartoval :rofl:
21.04.2010 - 23:02:13
00
Gebuľa hlavne aby nám v sobotu vyšlo počasie a aby sme to organizačne všetko zvládli, bez nejakej ujmy. Večer si pôjdeme zaskákať na koncert mladých "nádejí" a v nedeľu môžme prejsť trať, aj 2x, a grafy si môžeš vyhodnocovať celé poobedie. Len neviem, či si nemám vziať radšej kolobežku, aby sme šli vedľa seba :lol: :D ;)
22.04.2010 - 07:58:22
00
Deň pretekov sa blíži a počet štartujúcich je podstatne vyšší ako sme očakávali. Preto je potrebné upresniť niektoré veci. Prezentácia aj štart pretekov bude na/pri obecnom úrade, ktorý je v strede obce a priamo pri úrade nebude možné parkovať. Na parkoviská budete nasmerovaní ľudmi aj smerovkami (prosíme o spoluprácu a aj troška trpezlivosti :) ) a až potom sa budete môcť prezentovať. Orientačnú mapku obce s prezentáciou aj parkoviskami tu zavesíme neskôr.

Preteky sa konajú za plnej premávky, takže aj keď sa jedná o komunikácie, na ktorých nie je veľká premávka, jazdite tak (či už na preteku alebo pri rozjazdení) aby ste sa zbytočne nevystavovali nebezpečenstvu zrážky s protiidúcim vozidlom/pretekárom.

Štart pretekov je o 10:00 a štartovať sa bude po 30 sekundách. Ak niekto nestihne svoj štart, bude zaradený na koniec a odštartuje medzi poslednými.

Nápoje a jedlo sa budú vydávať na obecnom úrade. Jedlo sa začne vydávať od 12:00. Pretekári majú nárok na jeden nápoj (pivo/limonáda), nápoj si bude možné aj kúpiť (sme však limitovaný na 150 litrov piva a 150 litrov limonády :) ).

Vzhľadom na počet pretekárov, nebudeme schopní poskytnúť službu stráženia bicyklov.

Najväčším problémom (s pohľadu pretekára) je momentálne absencia možnosti umyť si bicykel. Priestory okolo obecného úradu neumožňujú umiestnenie wap-ky a aj iné formy umývania bicyklov (vedro, hadica s vodou) v okolí úradu teraz nie sú možné. Na tomto sa ešte pracuje a budeme o tom priebežne informovať.
22.04.2010 - 10:39:27
00
...ale zase...hanba - nehanba....ja som ich upozornil, ze si maju zobrat spacaky :D :D


aka hanba? odvaha skor nie?nie je umenie ist na preteky ked si je clovek isty ze ich v pohode zvladne s dobrym casom. ale ist tam a zabojovat napriek horsej kondicke to chce odvahu ;)
22.04.2010 - 11:56:36
00
Prikladám sľúbenú mapku s naznačenými priestormi na parkovanie. Naši ľudia vás usmernia kde je ešte voľné miesto. V prípade zaplnenia všetkých vyhradených priestorov sa bude parkovať ako sa povie "kde sa dá", popri miestnych komunikáciách resp. popri štátnej ceste (hlavná cesta) smerom dolu obcou. Všetky parkoviská sú vzdialené od miesta prezentácie do max. cca. 600m. Zelenou je naznačená trať preteku.

Prílohy:

mapa-parkoviska-web.jpg
mapa-parkoviska-web.jpg 227.14 KiB thumb_up0thumb_down

22.04.2010 - 12:05:06
00
No, vyzerá to tak že sa asi nezúčastním. Problém s kašľom a dusením žiaľ pretrváva :worried:
22.04.2010 - 12:11:17
00
a ako to je s moznostou odlozenia veci? (sutazit s batohom sa mi nechce :) )

inak stale plati, ze sa da registrovat aj v den preteku? (neregistroval som sa online lebo neviem naisto ci pridem)

a este by som chcel niekoho poprosit keby napisal, najlepsie v piatok, ci tam je moc blata ... v utorok som tam bol a bolo to v pohode, ale do piatku malo byt tak kadejako, tak ze ci sa to tam nerozmocilo, dik
22.04.2010 - 13:12:33
00
to mismes:
ďakujem za povzbudenie. Predtým som bicykloval tak rekreačne (100 - 200 km ročne), 2008-2009 som nešportoval po operácii a teraz jazdím 2 mesiace. Takže som si vedomý, že ľudia, ktorí najazdia tisíce kilometrov ročne, venujú sa tomu dlhé roky ma roznesú ako piesok. Ale je to lepšie o trochu, lebo za 2 mesiace mám už 600 km a odteraz chcem ročne robiť aspoň 3000 - 5000 km. O rok to bude už zase iné a potom........ :muscle:
22.04.2010 - 13:36:09
00
ako to je s moznostou odlozenia veci?
stale plati, ze sa da registrovat aj v den preteku?

V prípade záujmu má každý pretekár možnosť dať si vyviezť veci do priestoru cieľa. Auto s vecami bude odchádzať od obecného úradu po skončení prezentácie, t.j. najneskôr o 9:45 hod.
Áno, registrovať sa dá aj v deň preteku, štartovné je 7 € (štartovné v tomto prípade zahŕňa číslo, jedlo, nápoj a tombolu). Prezentácia sa začína o 7:30 hod.
Ak sa nezmení predpoveď počasia na najbližšie dni, tak trať by mala byť výborná, blato/blatová kaluž bude asi na 2-3 miestach. V piatok sa budeme pohybovať na trati, takže večer vás budeme informovať v akom je stave.
22.04.2010 - 14:56:52
00
joj ale som zvedavy ani som kua nepovedal :)
22.04.2010 - 15:10:13
00
Ja som sa s brachom rozhodol, že tiež ideme po preteku na bajku domov, tak ak by sa nejaký Žilinčan našiel, môže sa "zviezť" s nami :)
22.04.2010 - 18:02:12
00
S vami ako s vami, však vás dotyčný uvidí len v Bystričke a potom už len na Polome ;) :lol:
22.04.2010 - 18:14:50
00
Ale zase nepreháňaj, pôjdeme ako vždy na pohodu ;)
22.04.2010 - 18:30:56
00
keyboard_arrow_up