No veru v rebríčku by sa nestratila :)
http://www.chill.sk/10-najdrahsich-flias-vody/
03.07.2017 - 10:17:44
01
starsidurcov napísal:
Dnes som si bol vybrať cenu z tomboly v Aqutrade Zvolen. Nákup zariadenia v hodnote 100€. Nakoľko som nemal záujem o niečo také bola mi ponúknutá voda. Možno sa zdalo pánovi,že neviem napočítať do 5 tak mi dal toto vid.foto. Je to najdrahšia balená voda na svete a som rád,že práve u nás vo Zvolene také niečo máme. V duchu som sa zadmial,poďakoval a oddysiel.

Takze si odmietol vyhru, ktoru sa firma zaviazala dodat vyhercovi a dufal si, ze Ti namiesto toho rovno vyplatia 100 € v hotovosti, nie? Si tam ani nemal ist ked si nemal o vyhru zaujem, resp. si ju mal ponuknut svojim znamym, ktori by zaujem mali. Ale z toho by si uz ziadny zisk nemal a tym padom pre TEBA nezaujimave, ze? Ach jaj...
03.07.2017 - 10:18:49
04
www.zbynekmlcoch.cz
03.07.2017 - 10:38:31
06
Oravsky cyklomaraton, no skuska fyzickych ba aj psychickych sil, po dojazde perfektny pocit, prvy dusok piva nezabudnutelny, ja som spokojny az na ten bicykel :).
Len jedno by som dodal, chcem poprosit organizatorov, aby sa zamysleli nad tym nazvom "do pohody", podla mna "do pohody" je ist 6km na zahradku a spat.
Netrenovany zahradkar by siel asi domov 3dni.
Takytmo nazvom trosku znevazujete vykon 25karov a kyzdy vie, ze od "pohody" to malo velmi daleko.
Ci je vtom trosku komercie? Prilakat co najviac ludi? Neviem uz, len moja uvaha.
03.07.2017 - 10:44:51
01
Toto sa tuším opakuje v každom odkaze (vlákne) na nejaký maratón... :tmi:
03.07.2017 - 11:02:13
02
rikits napísal:
Oravsky cyklomaraton, no skuska fyzickych ba aj psychickych sil, po dojazde perfektny pocit, prvy dusok piva nezabudnutelny, ja som spokojny az na ten bicykel :).
Len jedno by som dodal, chcem poprosit organizatorov, aby sa zamysleli nad tym nazvom "do pohody", podla mna "do pohody" je ist 6km na zahradku a spat.
Netrenovany zahradkar by siel asi domov 3dni.
Takytmo nazvom trosku znevazujete vykon 25karov a kyzdy vie, ze od "pohody" to malo velmi daleko.
Ci je vtom trosku komercie? Prilakat co najviac ludi? Neviem uz, len moja uvaha.

ved si na maratone , ne motkanie na zahradku, keby bolo sucho maš to do pohody :D
03.07.2017 - 13:22:52
04
Skoda tu nieco pisat, zihadlo hlavne, ze si to dosiel po tu zahradku.
03.07.2017 - 13:50:07
01
Keď pozrieš propozície k preteku, pri každej dĺžke trate sú aj výškové metre, niekde býva aj profil. Už z toho sa dá vytušiť, aká náročná asi bude trať. Aj keď je človek víkendový jazdec, najkratšiu trať by mal dať v pohodovom tempe bez vážnejšch problémov. Na maratónoch vídať aj deti v sprievode rodičov na takýchto okruhoch...
Ja tiež nepatrím k trénovaným jazdcom, už vôbec nie s nejakými ambíciami na umiestnenie. Hoci obyčajne jazdím tie najkratšie trate (keď nie je natrénované :D , tak to neoklameš), tiež mávam problémy to rozdýchať v niektorých úsekoch. Ale idem tam pre tú úžasnú atmosféru, stretnúť kamarátov a stráviť príjemný deň v prírode.
A hlavne spoznať nový kraj a terén, aby som sa tam prípadne neskôr mohol vybrať aj s rodinou...
03.07.2017 - 14:13:33
01
ako fakt nechápem riešiť takýto marketing ... keď mám problem udýchať 10-15 km výjazdy v teréne ako ja napríklad.... tak mi musí byť dopredu jasné, že 25 km v obdobnom teréne bude náročne a nie pohodové ... a to napriek názvu :) to takto môžem ísť na horala senzi alebo aj lejzi ak som lazy=lenivý a potom budem požadovať ospravedlnenie od organizátora, že ma namotal
03.07.2017 - 14:33:55
00
Boze moj, citali ste moj prispevok? Stazujem sa snad na pretek, alebo pocasie, alebo vyskove metre, alebo na nieco ine?
Ved som napisal, ze som spokojny....
Myslel som celkom nieco ine a tento nazor nemam len ja.....
03.07.2017 - 14:34:19
00
Veď keď pozrieš vzdialenosť a výškové pre najdlhšiu trať, tak tá najkratšia je fakt do pohody :)
03.07.2017 - 14:39:36
02
zihadlo 5 napísal:
ved si na maratone , ne motkanie na zahradku, keby bolo sucho maš to do pohody :D

stúpanie na Vendelín má ďaleko "do pohody" :P
03.07.2017 - 15:54:25
01
Ahojte. ak ste nahodou našli niekto okuliare Uvex prosím ozvite sa mi.
03.07.2017 - 16:40:29
00
milsu napísal:
stúpanie na Vendelín má ďaleko "do pohody" :P

kilometrový kopček nikomu neubliži, si na orave tam niesu lesne rovinky ako krpatoch :D
tu je len kktský kopec hore a dolu, potom luky.. čo je väčšina maratonu.:)
03.07.2017 - 19:19:13
00
zihadlo 5 napísal:
kilometrový kopček nikomu neubliži, si na orave tam niesu lesne rovinky ako krpatoch :D
tu je len kktský kopec hore a dolu, potom luky.. čo je väčšina maratonu.:)

Asi si ešte v "krpatoch" nejazdil :P
03.07.2017 - 21:30:29
03
keyboard_arrow_up