Tomi a vies ty vobec ako vyzera bicykel???
22.02.2008 - 22:43:29
00
:idea:
Ja by som sa clapca (Tomiho) zastal,
On si mysli, ze no TO ma!!!. ale my to nevieme posudit. to ukaze cas a jeho vola. (Podla jeho zapalu na danu temu - vratane nepremyslenej a nevychladnutej argumentacie , si myslim ze na TO ma) a chapem ze buduci - profi cyklista na Slovensku nema moznost trenovat na takej urovni ako SVET. vid ine sporty (nepropagovane ako hokej a futbal) momentalne ma napadlo JUDO, taky Krnac co bol 2. na olympiade vobec netrenuje a nesutazi na Slovensku, lebo by nebol tam kde je
Predcasne ho tu nesudme, ja mu drzim palce, casom sa aj jeho prejav upravi.
Ten kto je "FRAJER" je proste "FRAJER" a nemusi vysvetlovat aky je "FRAJER"
22.02.2008 - 23:49:11
00
Joko si mimo, jasne do byvaleho estebaka sa obuvat radsej nebudem este by ma dal zlykvidovat a to by som nerad maj sa

Hoď sem adresu jeho zväzku, lebo prelustroval som si UPN a nenašiel som ho...
23.02.2008 - 00:03:10
00
a este joki tolko ze zase si ma nepochopil ale co uz s tebou, tymi davmi ludi som myslel fanusikov cyklistiky nie pretekarov. maj sa uz viac nic nepisem nema to vyznam nikto tu profi cyklistike nerozumie. majte sa vsetci hrdi slovenski cykloturisti nech Vam Pan Boh pomaha.

Tie davy, to si predstavuješ asi tak, ako to bolo kedysi dávno? V škole nám vyhlásili voľno, dali sme si pionierske šatky a išli sme mávať nejakému cudziemu súdruhovi, ktorého viezli z letiska na ústredný výbor.
Junáčik, zobuď sa, tieto časy sa už dávno skončili. Ja som zažil na Slovane 40 tis. divákov, či už keď hral Slovan, alebo čs. reprezentácia. Aj tieto časy už len boli. V súčasnosti je množstvo inej zábavy, nie pasívny šport. Už nie je problém kúpiť si bicykel a tak ten, ktorého baví cyklistika, sa radšej povozí ako dupkať niekde na trase pretekov.
23.02.2008 - 00:09:36
00
For Tomi:

Young Slovakian talent to lead Milram at Trofeo Laigueglia
U23 World Champion Peter Velits will be at the head of Team Milram on Saturday, February 23 for the 45th edition of the 185km Italian one day race Trofeo Laigueglia. In addition to Velits, three Italians will compete including Elia Rigotto, Luca Barla and Sergio Ghisalberti. They will be joined by Germans Dennis Haueisen and Sebastian Schwager, Slovakian Matej Jurco, and Ukranian Andrey Grivko.

It will be Velits' first European race this season. He's spent his early racing in South Africa at the World View Challenge in early February, when he raced with his twin brother Martin.

Milram is among nine ProTour teams for the event, which will cover three ranked climbs along the Riviera coast including the 677 meter high Passo di Ginestro (twice) and the 690 meter high Passo Ballestrini, the latter of which comes just 30km before the finish.

Milram for Trofeo Laigueglia: Elia Rigotto, Luca Barla, Sergio Ghisalberti, Andrey Grivko, Dennis Haueisen, Sebastian Schwager, Peter Velits, and Mateij Jurco under Directeur Sportif Vittorio Algeri.
23.02.2008 - 15:42:47
00
touto cestou hladam bikerov z Košic, ktori by mali záujem na spoločné tréningy. Zatial mam pocit že v Ke je cyklistika mrtva, presvedčí ma niekto o opaku?


no kukaj tu
http://the.mtbiker.sk/index.php?modul=b ... 1205405684


a ja som neveril, ked Pali povedal, ze uz ide konecne zacat trenovat.............

je z Kosic, jazdi za kosicky team, mozno by Ta zobrali medzi seba :idea:
14.03.2008 - 08:03:08
00
ja by som chcel poprosit tomiho o laskavost. my sme taki zacinajuci cyklisti aj s kamosmi a chceli by sme prerazit v profi cyklistike - samozrejme chapeme ze to nejde tak rychlo ale sme mysleli ze tak do 1-2 rokov by sa to dalo keby sme mali dobreho manazera ktory by zohnal nejake prachy.. nie sme velmi narocni, vela veci uz mame vlastnych, napriklad ja mam jednu lavu rukavicu po otcovi a pravu tretru a kamos ma prilbu. podla mna to je uz celkom dobry zaklad. a vacsina z nas uz vie aj bicyklovat (sa). ja by som chcel zacat na maminom bicykli ale postupom casu by som chcel nieco lepsie no a tu prichadza uloha pre dobreho manazera - a z tych prispevkov mi ako najlepsi vychadza tomi - aby nam zohnal nejake prachy na vybavu, samozrejme aj nejake platy by sa zisli - musime zivit rodiny, no ale mne by stacilo tych 30-40 tis. na zaciatok. Zacat by sme chceli v kempe na malorke co teraz bude na jar. takze tomi ozvi sa mi na emailovu adresu: whattofuckyreyoutalkingabout@youthickheadedasshole.com
14.03.2008 - 09:50:25
00
:lol: :lol: :lol:
teraz si ho kvalitne do*ebal :D:D:D :lol:
14.03.2008 - 12:18:58
00
fakt putave bolo toto citanie :))
17.04.2008 - 22:35:13
00
akurát som si všimol, že slávny Tomi má dnes narodeniny, tak mi nedalo opäť trochu oživiť túto tému (najmä keď beží TdF) a je plná nielen veľmi vtipných ale aj poučných príspevkov...strán, nie je veľa, kto to ešte nečítal, tak nech sa páči... :mrgreen:
10.07.2009 - 12:49:54
00
Posledná návšteva: 13.10.2008 - 17:10:52
hm..pozri si všetky jeho príspevky.asi mu stačil ten február a potom tu už skúsil prispieť iba trikrát.veď ste sa hneď na začiatku do neho všetci pustili a namiesto nejakej možno aj konštruktívnej debaty tu vznikla hádka a namiesto úsmevu posmech.kvôli jednému možno nie zle myslenému ale asi zle napísanému príspevku.vyjadril svoj názor a dostal od všetkých.prečo?začo?potom keď ho to dožralo sa mu veľmi nečudujem že popísal to čo popísal a sa na toto tu radšej vyflákol.

k tým posmeškom čo tu smerom na neho padali asi toľko že keď s niekoho názorom niekto nesúhlasí neznamená to že má právo sa mu posmievať a zhadzovať ho.
10.07.2009 - 21:25:17
00
Každopádne aspoň v prípade JUDr. Štefana B. mal Tomi pravdu. To nebol obyčajný donášač, ale priamo zamestnanec a neviem, či aj takí sú evidovaní v zväzkoch.
11.07.2009 - 20:58:20
00
Bol majorom ŠTB. Terazky už je asi majorom ŠTB vo výslužbe.

Na druhej strane som presvedčený, že aj niektorí súčasní členovia tohto fóra by neodolali oportunistickým lákaniam a radikálne by neodmietli stať sa posluhovačmi vtedajšieho režimu. Ba dokonca by sa mu (režimu) možno aj ponúkali sami. Udávanie z princípu treba odsúdiť. Ale, ... je to predsa "ľudské", nie? Ťažko súdiť, keď nepoznáme súvislosti a nevieme, ako by sme sa v tých súvislostiach zachovali my.

A vôbec! Máte doma všetko v poriadku?
11.07.2009 - 21:14:57
00
Laco súdruha majora bohužiaľ poznám osobne. Je to väčší hajzel ako si vôbec dokážeš predstaviť.
Koniec OT.
11.07.2009 - 21:59:09
00
Hazli sú hajzlami v každom režime. ... a ešte platí, že hajzel sa v žiadnom režime nestratí. Už v starom Grécku to bolo tak, a určite aj skôr.
11.07.2009 - 22:04:04
00
keyboard_arrow_up