MALI BY SME SI POLOZIT OTAZKU AKO SPROPAGOVAT CYKLISTIKU, AKO DOSTAT DAVY LUDI NA TRAT??? AKO ZVYSIT POPULARITU CYKLISTIKY A JE TO VOBEC NA SLOVENSKU MOZNE ZVYSIT JEJ UROVEN???
AKO CO NAJLEPSIE SPROPAGOVAT CYKLISTIKU ???


Zle polozene otazky. Treba si polozit otazku preco to robit? Lebo o tom sniva jeden typek z Kosic?

Ja bicyklujem lebo ma to bavi. Otazky vrcholoveho sportu nech si riesi neviditelna ruka trhu, ja to mam na haku.
19.02.2008 - 22:37:21
00
Tomi, najdi si zopar kamaratov a chod si s nimi obcas zajazdit. Prides na ine myslienky a mozno ze sa casom aj zasmejes alebo zahanbis (podla natury) nad tym co to vyvadzas.
Alebo sa rozhodni, ze vymazes Amstronga z mapy cyklistiky a potom tvrdo trenuj, povedz rodicom, nech predaju auto, chatu a byt a vrazia to do tvojej prezentacie na pretekoch, kde si ta niekto vsimne. Ak sa to podari tak im to z premie za prve etapove vitazstvo na Tour de France vratis.
20.02.2008 - 08:27:05
00
nikto z vas nevie dat odpoved na otazku ako spropagovat cyklistiku na slovensku alebo v ke? takze podla jokiho ked budeme dvihat ceny na pretekoch tak uroven cyklistiky bude klesat? ty si ekonom????? si si kupil titul alebo si sa s konom zrazil???? si celkom mimo. nemas sajnu o profi cyklistike. vlastne na slovensku nema nikto sajnu o proficyklistike nikomu ani nechyba profi cyklistika, nikto nechce mat profi cycling slovak team. sponzory vrazaju miliardy uz roky do futbalu a kde sme co sa futbalu tyka? slovensko je stratena krajina, este ze mame tenistky aspon tym sa u nas dari a hokejistom. Majte sa idem na hokej.
21.02.2008 - 14:39:52
00
ked ty odpovies na jokovu otazku ktoru ti tu uz kladie dobre dlho
Ale na moju otázku, čo si ty urobil pre cyklistiku, si doteraz neodpovedal...

Ale možno ti je trápne odpovedať, že nič... Tak skúsim inú otázku, to aby sme trochu zmenili tému: Keby si mohol ísť voliť a zajtra by boli voľby, komu by si dal svoj hlas?

si stale neodpovedal...tak mozno ked odpovies ty tak sa dockas aj odpovede na tvoju otazku ako spropagovat cyklistiku
21.02.2008 - 14:51:05
00
este tebe wilkinson82 len tolko ze keby prisiel lance armstrong do kosic, to asi snivas alebo co ???? a co by tu robil v ke ? a kto by ho tu zavolal ??? bruzenak ??? alebo kto???? a kolko by mu nukali za kriterium v ke ???? co myslis kolko melonov dostal za kriterium v prahe??? dost na to aby sa mu oplatilo prist do prahy. myslis ze nejaky posraty sponzor z ke by mu dal hoc len 100 000 sk ??? preco sa nikto nenasiel kto by ho tu zavolal ak sme v cyklistike taki super podla vas??? vsetci tu pisete ako keby sme boli svetovi v cyklistike ale opak je pravdou, preco si to neviete priznat uz konecne????? sa spametajte vsetci. SOM VAM DAL OTAZKY AKO DOSTAT DAVY LUDI NA TRAT??? PRECO NIKTO NEODPOVEDAL ??? OPAKUJEM LEN TO CO JE PRAVDA SLOVACI NEROZUMEJU PROFI CYKLISTIKE LEBO TU NIKDY NEBOL ZAUJEM ZO STRANY SZC A SPONZOROV. VSETCI TI GENERALNI RIADITELIA A MANAGERI VELKYCH SPOLOCNOSTI NA SLOVENSKU CO SA TOPIA V MELONOCH NEMAJU VZTAH K TOMUTO SPORTU A TO JE VELMI SMUTNE. ESTE TO POTRVA ROKY ROKUCE KYM TO SLOVACI POCHOPIA. DOVTEDY BUDU ZIT LEN V ILUZIACH A SNOCH ZE VSETKO JE O.K. PODLA VAS TO TAK MA BYT AKO TO JE , ALE PODLA MNA NIE. NO V JEDNOM MATE PRAVDU AK STE PISALI, ZE NIC S TYM NESPRAVIM. IDEM NA BIKE MAJTE SA
21.02.2008 - 14:59:15
00
Majte sa idem na hokej.

IDEM NA BIKE MAJTE SA

ty mas asi multitasking :P

tak armstronga zavolaj ty a zozen sponzorov ktory ho zaplatia...iniciative sa medze nekladu

a stale si neodpovedal, ze co si spravil pre kosicku cyklistiku ty
21.02.2008 - 15:04:22
00
to je snad z nejakeho Ficovho preslovu... vy zli bohati a my dobri chudobni... vsetci sa valaju v "melonoch"...mele stale dokola to iste a nepocuva inych...
21.02.2008 - 15:04:43
00
:shock: :lol: :lol: :lol:
21.02.2008 - 15:04:55
00
ale ma multitasking to sa mu musi nechat :P
21.02.2008 - 15:05:46
00
Fico junior :D
21.02.2008 - 15:07:41
00
Tomi :shock: ešte že ťa tu máme, inak by sme tej profi cyklistike vôbec nerozumeli. podľa mňa na slovensku bude cyklistika v povedomí až vtedy keď sa o nej budú bežne rozprávať chlapi v krčme pri poldeci a občas sa kvôli nej strhne nejaká bitka, inak nemá šancu. :cry:
21.02.2008 - 15:10:43
00
tak toto je uz moc...Tomi, daj si studenu sprchu alebo sa chod liecit, to co tu predvadzas, by bol skvely studijny material pre nejakeho zacinajuceho psychiatra
21.02.2008 - 15:11:49
00
Fico junior :D

nie nie...fico je tomi senior
21.02.2008 - 15:14:45
00
a ja ze koho mi to pripomina stale o tom istom, utocit na vsetkych okolo seba ktori sa mu tu snazime nieco vysvetlit a neodpovedat na polozene otazky.
najprv tu vychvalujes ako vbolo super v prahe ked prisiel lance armstrong ako to bolo spropagovane a kokko ludi tam bolo, takja som vobec nepisal o peniazoch ze kto by ho zaplatil a pod, ja som len povedal ze keby prisiel na slovensko tak pride presne tolko ludi sa na neho pozriet ako v prahe ked nie viac. Este otazka kolko maju cesi, poliaci, madari a nam podobny profi tymov v pro tour, v cechach nedokazu zorganizovat ani jedine etapove preteky ktore tam mali a to su preteky Mieru, viem zase povies pozostatok komunizmu, tak isto ako nase okolo Slovenska, ale mi ich aspon mame narozdiel od nich, potom cesi su na tom horsie ako my,
este mam na teba otazku poznas len tour de france alebo aj ine preteky so serie pro tour?
K tomu ze niktoneda take peniaze na slovensku do cyklistiky ako do futbalu, alebo hokeja tak zozen poriadneho manazera a skus to sam presviedcat tych milionarov aby vrazili peniaze di sportu ktore sleduje len minimum ludi narozdiel od futbalu a hokeja, tak ako napisal Katko kym sa o cyklistike nebude bavit pri pive kym sa ludia nezacnu zaujimat o cyklistiku, trebars sa aj pobit za svojho oblubeneho jazdca tak na slivensku nebude ziaden profi tym,
21.02.2008 - 17:03:48
00
Ale bola by to celkom sranda, ako by sa niekde pri ceste bili dva tabory, jeden by bol za Velitsa, druhy za Sagana. :twisted: Policajti by museli rozhanat rozohnene davy fanusikov snaziacich sa tomu druhemu zavodnikovi ohnut rychloupinak :lol: :lol: :lol:
21.02.2008 - 17:07:50
00
keyboard_arrow_up