Ako s tým ozonom po Karpatoch? https://www.instagram.com/p/ChZCPKYjJvP/?igshid=MDJmNzVkMjY=
19.08.2022 - 08:45:16
00
Toto je môj posledný príspevok na túto tému, kľudne môže moderátor tie kvantá balastu odmazať.

Nemuselo tu nič takéto vzniknúť, keby lto a ďalší insitní odborníci na horskú cyklistiku na verejnom internetovom fóre na otázku začiatočníka, ktoré traily sú vhodné na XC normálne poradili konkrétne lokality, namiesto silných rečí, keď sa už tak dobre vyznajú.

Ak niekto nepovažuje vyjazdené rolety na BT za terén hodný endura, to je úplne v poriadku, s tým sa určite mnohí stotožnia.
Ale ak sa opýtam, čo by teda bolo zábavné na endure, poradiť ako prvé zjazd z Baranca v národnom parku je tiež trocha odveci, keď ako bolo spomenuté, hneď za rohom je napr. ten Kameňák.

Len to je asi moc mainstream pre ovce. Tam sa treba pochváliť, že nie som ako ostatní, ja som niečo viac. Jazdím to len na nízkych zdvihoch prípadne pevňáku, lebo len to je tá správna zábava.
A aby som si zachoval punc výnimočnosti, tak na endure by som sa zabavil len v NP, kde ovce normálne nejazdia :*
19.08.2022 - 10:26:22
14
veru, vsetci sme tu ovce, az na par vyvolenych :tmi: :tmi:
nebojte, teraz ked uz som sa aj ja zapojil, tak ten odpad urcite premazu ;)


Naposledy upravil iron.hide dňa 19.08.2022 - 10:31:17, celkovo upravené 1 krát.

19.08.2022 - 10:29:30
01
Dobre si to vydtihol, takto to na fore (forach?) chodi. Je to smutne ale je to tak
19.08.2022 - 10:31:03
01
Neviem ci citame rovnake forum ale povodna otazka znela "Ktore traily su jazditelne na XC?" a nie "Ktore traily su vhodne na XC?" dokonca ani "Ktore traily zvladne uplny zaciatocnik na XC?". No a ta povodna otazka bola dokonale zodpovedana. Akurat tu vznikol flame pretoze cast ludi odpovedala na povodnu otazku (jazditelne) a cast na domyslenu so znacne odlisnym vyznamom (vhodne, vhodne pre zaciatocnika). A v tomto je problem tunajsieho fora a celkovo for, ze si ludia domyslaju veci ktore napisane neboli.
19.08.2022 - 11:16:10
05
To je problem vseobecne internetu a diskusii. Face to face pri pive sme si vzdy s kazdym dobre rozumeli a pokecali 🙂
19.08.2022 - 11:19:23
07
Hosť napísal:
Neviem ci citame rovnake forum ale povodna otazka znela "Ktore traily su jazditelne na XC?" a nie "Ktore traily su vhodne na XC?" dokonca ani "Ktore traily zvladne uplny zaciatocnik na XC?". No a ta povodna otazka bola dokonale zodpovedana. Akurat tu vznikol flame pretoze cast ludi odpovedala na povodnu otazku (jazditelne) a cast na domyslenu so znacne odlisnym vyznamom (vhodne, vhodne pre zaciatocnika). A v tomto je problem tunajsieho fora a celkovo for, ze si ludia domyslaju veci ktore napisane neboli.

Problem je v tom, ze kazdy normalny to pochopi a vyjadri sa k tej otazke, ktora dava zmysel, co je v tomto pripade "Ktore traily su vhodne na XC?" a nebude riesit stupidity typu "kamenak na cestaku".
19.08.2022 - 12:18:42
06
nj, ale keby to niekto pochopil normalne, nemohol by sa pochvalit co on vsetko dokaze ;)
19.08.2022 - 12:36:33
05
Pozeram Aladina, na nedelu hlasia 130mm zrazok pri 16-20m/s vetre. L'Etape bude masaker, ak predpoved vyjde a nezrusia to. Z BK pod Kamzik to bude asi rychlejsie na kajaku ako bikom :)
19.08.2022 - 13:34:35
01
foobar Ano mas pravdu, prejst traily v MK na XC a napisanie to sem ako argument je neskutocne chvalenie sa. Osobne jazdit dobre neviem. Neviem dobre skakat, nemam dobru techniku, robim milion chyb, ak by som siel nejaky xc ci enduro pretek tak neskoncim podla mna ani v prvej polke. Prave preto sem pisem to co pisem a neberiem to ako chvalenie sa tym ze "haha kukaj sem, ja som presiel nieco na xc a vy nie" ale skutocne ako argument ze ked to zvladne priemerny jazdec (mozno mierne nad priemerom) ako ja tak sa toho netreba bat. Ale ludia si z toho vezmu nieco co som nenapisal ani nemyslel, domyslia si nieco podla seba.

clxno1 Vobec nerozumiem tomu preco by som mal na otazku "Ktore traily su zjazdne na XC" odpovedat nejak takto: "Pre teba koho vobec nepoznam a vobec neviem ake mas schopnosti a tak budem predpokladat ze si uplny zaciatocnik su to nasledovne traily ...". A ako som uz pisal tak i TBK bolo robene tak aby bolo zjazdne pre kazdeho aj pre XC jazdcov a ti tadial i pravidelne jazdia.
Ja sa vlastne mozem spytat uplne rovnaku otazku v podobnom kontexte len inak naformulovanu:
"Kamarat ktory chce prijst do BA by chcel pojazdit co najviac trailov na okoli. Bude mat ale len XC bicykel a tak sa vopred pyta ktore traily nie su na XC zjazdne, tym by sa rad rovno vyhol. Viete mi prosim poradit ktore to su?"
To by ma zaujimalo kolko ludi by na taku otazku vypisovalo ktorym trailom sa ma vyhnut?
19.08.2022 - 13:43:12
02
vrabc0 tomu sa hovori tone-deaf
19.08.2022 - 14:00:20
00
Co mi to len pripomina... jaj ked sa spoluziak neneucil na maturity a vytiahol nejakeho Bernolaka a vedle len Stura. " Bernolak bol velky umelec, ale taky Ludovit Stur...."
Nevies odpoved na otazku, tak ju nahradis svojou vlastnou, rodeni politic su tu. A nezabudnut dodat, ze vsetci co odpovedaju na presne znenie, v ratane toho kto otazku polozil su padnuty na hlavu, aby nahodou niekto nespochybnil ich motiv. :lol:
19.08.2022 - 15:19:55
01
Aka pekna symbolika, spominat Stura a Bernolaka pri danej urovni gramatiky :clap:
19.08.2022 - 15:27:16
06
už ma táto "malokarpatská" téma začína pekne ... bez ohľadu na to, kto má pravdu, choďte si buď sadnúť na pivo alebo si píšte správy či urobte nové vlákno, len už skončite s prznením tejto,inak fajn miestnosti.
19.08.2022 - 16:03:15
17
Akurat som si spomenul, ze som chcel upozornit na vyfrezovany usek cesty medzi Dechticami a Nahacom. Mozno to pokracuje aj dalej smerom na Trstin, ale odbocil som na Horne Dubove.
19.08.2022 - 16:12:52
00
keyboard_arrow_up