na polovníkov *****,cerovka je pekné pojazdeníčko tak ako je...
a breza ty si len taký malý *****,ale len malý.
20.02.2013 - 08:53:54
00
Root: nie je mojím zámerom provokovať a baviť sa na tom. Za tú lacnú prvoplánovú iróniu som si dal facku.

Ito: pekne a rozumne napísané. Akurát si myslím že je predčasné obviňovať niekoho konkrétneho kým ten incident na Železnej nie je vyšetrený. Čo sa týka Cerovky, tak tú nepoznám, ale bavili sme sa o tom: priveľa obyvateľov na malom území, a problémy z toho vznikajúce. Chcel by som popriať bratislavským bikerom kľud, a ničím nerušený relax v prírode okolo ich mesta.
20.02.2013 - 13:43:30
00
K tej Cerovke: ak chceš mať prehľad, tak si pozri vlákno "MTB akcie, výjazdy > Singletrack Cerová dráha, Bratislava". Tam máš postupne všetky informácie. lto je jeden z tých, ktorý tam odviedli kus dobrej práce :y:
Problémy tam určite nevznikali z "priveľa obyvateľov na malom území", ale z ničím neopodstatnenej arogancie a domýšľavosti konkrétnej skupiny.
20.02.2013 - 15:02:46
00
Rekreacie v lese chtivy plebs uz zakonmi usmernil a teraz zacal Tiborko&spol. riesit vlastnych a vlastnikov pozemkov.
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/polovnici-musia-byt-zdruzeni-komore-sefuje-jej-ficov-clovek.html
01.03.2013 - 16:17:28
00
:puke:
01.03.2013 - 17:15:47
00
je to take slovenske...
01.03.2013 - 17:19:26
00
svinstvo.
inak pamatam sa jak som hentomu cloveku posielal mail, ked prave on zadal navrh na ten zakaz cyklistiky po lesnych chodnikoch :D som vtedy nasiel nejaky template tusim na sme.sk a poslal :) fuck
01.03.2013 - 19:23:34
00
Dalsi zaujmavy clanok v PLUS7dni. Spomina sa tam napr. ze Majskeho obora je nelegalna, napriek tomu ju za 8rokov nezbural a pokusa sa to zmenit.
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/dochodca-chatrnym-zdravim-chysta-majsky-polovnicky-comeback.html
05.04.2013 - 12:37:00
00
Majsky beha este stale po slobode ? Ci uz sa vratil a zacina znovu podnikat ? :o
05.04.2013 - 17:23:59
00
Hajzel nic len hajzel. Ja sa skor cudujem ze este zije...
05.04.2013 - 17:31:59
00
Tak ono ani s haubotmi hen za Petrzkou nic nerobia a uz to tam vyzera ako husto obyvana svrt a total rozjazdene ..
05.04.2013 - 19:07:58
00
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/275593-strelbu-na-macky-podporili-polovnici-smeru-a-obycajnych-ludi/

To sú kecy, to sú kecy :fubar: . Poľovníci v parlamente si odsúhlasia zákony aké im budú vyhovovať. Proste poľovníkova potreba zabíjať je veľká a treba nejako prežiť "mŕtve obdobie" kedy sa loviť nesmie, napr. aj strielaním škodnej, mačiek a psov. Takže idem mačkám nakresliť hranicu 200m a zakážem im chodiť za ňu. Podľa mňa by sme mohli zakázať aj vtáctvu lietať za hranice okresu alebo rybám plávať do iného potoka než im to zákony dovolia.

Pekne to zhodnotila jedna ochranárka v TV: "Myslím že by sme mali začať uvažovať o odstrele poľovníkov pretože mám dojem že sú na Slovensku premnožení."

Len som zvedavý či má poľovník právo strieľať 200m od obytnej zóny.
06.04.2013 - 10:03:36
00
ta ochranarka akoby mi z duse rozpravala :) ja som to uz davno hovoril
06.04.2013 - 22:24:43
00
Tie zlodejské kreatúry ktoré sa po pseudorevolúcii v osemdesiatomdeviatom tak zázračne vyšvihli v žiadnom prípade nezastávam, ale myslím si že s nimi bude teraz ťažko niečo urobiť. Ich porieši asi až nejaká občianska vojna, ktorá tu ako dôsledok pevne zažratej duchovnej biedy musí skôr či neskôr vzniknúť. No nemyslím si že len preto lebo niektorí zbohatlícki gauneri sa venujú poľovníctvu treba všetkých poľovníkov hádzať do jedného vreca.

Poľovníci robia kopu dobrej roboty, napríklad tým že sa starajú o zver, alebo aj odstrelom túlavých psov, ktoré vo voľnej prírode nemajú čo robiť, a sú mimoriadne nebezpečné aj pre zvieratá aj pre ľudí. Neviem ako by sa vám páčilo keby vám túlavý pes napadol a zmrzačil vaše dieťa. Takých prípadov že pes niekoho napadne sa každý rok stane veľké množstvo. Možno raz až odídete od rodičov a založíte si rodiny, tak pochopíte. Je veľmi zlé keď niekto nevie zvládnuť svojho psa, a ten niekomu ublíži. Určite by som poľovníkov nekritizoval za to že likvidujú túlavých psov a mačky. Ak to robia, tak je to dobre, a patria medzi málo ľudí, ktorí aspoň nejako prispievajú k poriadku v tomto bordelštáte.
06.04.2013 - 23:00:22
00
No nemyslím si že len preto lebo niektorí zbohatlícki gauneri sa venujú poľovníctvu treba všetkých poľovníkov hádzať do jedného vreca.

Mozno mas aj pravdu, lenze prave tato skupina ("panov sveta" majuca peniaze/moc + vplyv na legislavitu) je prave tych 20% z paretovho pravidla, ktori 80percentami ovplyvnia nazor verejnosti na polovnikov.
07.04.2013 - 08:43:46
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Okuliare)
keyboard_arrow_up