Keďže väčšinu MS aplikácií ktoré sú v telefóne, používam už roky rokúce (áno, som kancelárska krysa) tak to že ich mám v telefóne, beriem len ako pozitívum. Že som sa musel registrovať niekam? To som sa musel aj s iOS...s Androidom síce nie, ale necítim, že by som o niečo prišiel.
Argument, že keď "flešnem" Androida a odinštalujem nepotrebné googlotiny bude systém svižný, neberiem. Nechcem zasahovať do systému telefónu a prísť o záruku. Že sa to dá potom prenštalovať? A čo urobím ak odpálim displej alebo niečo podobné? Potom prídem o záruku aj o telefón a v neposlednom rade o peniaze.
Nokia sa mi pozdáva. Zvykám si. Samozrejme niektoré veci mi chýbajú viac, iné menej, niektoré funkcie sú pre mňa prínosom. Mám teraz Samsung S4 firemný a Lumiu 925 tak môžem veselo zrovnávať.
Nokia je síce pozadu od iOS a Androidu, ale práve to je zárukou, že vývoj pôjde míľovými krokmi dopredu.
02.10.2014 - 09:00:15
00
ja som sa hral chvilu s WP a ked to porovnam s mobilmy spred xy rokov tak sice to vyzera krajsie a viac to blika a pipa ale uz len taka blbost ze napr zistit info o fotke, kedy bolo fotene atd... nemozne :), a to radio co tam je to je parodia a nie radio :D. telefon spred 10 rokov mal viac moznosti a funcii nez tieto dnesne kramy. vo wp koncia moznosti hlbsieho nastavenia pri vypnut/zapnut celu vec :). ale tipujem ze android bude na tom podobne
02.10.2014 - 09:47:05
00
no ja som si kupil teraz nokia 1320 ( 6' lopata) a som zatial celkom spokojny co sa tyka WP.
halvne co je oproti androidu je brutalna rychlost vsetkeho
here navigacia je super hlavne v zahranici
aplikacie ze niektore niesu neriesim vzdy je alternativa
02.10.2014 - 10:10:57
00
halvne co je oproti androidu je brutalna rychlost vsetkeho 3x Hahaha
02.10.2014 - 10:48:30
00
halvne co je oproti androidu je brutalna rychlost vsetkeho 3x Hahaha


skusil si ?
zober si normalny telefon s androidom
a normlanu nokiu s WP
cca tak za dve kila obe a potom mi povedz.
ja porovnavam S4 mini vs Nokia 1320 ( skoro rovnaky hardware)
rozdiel v praci s oboma je markantny na prvy pohlad

nehovorim tu o 26 jadrovych monstrach ktore aj tak vybiju bateria za 5 min

ale vsak kazdemu co chuti ja hovorim o sebe ze som zatial spokojny s WP
02.10.2014 - 11:09:22
00
No sorac ale android telefon co vysiel pred dvoma rokmy...uz je docela dost pomaly...nokia rychla ako na zaciatku :)

Spoluziakova galaxy s2 ho strasne srala ako padala...sekala...a bola pomala...ako si tak pamatam....nepomohla ani uplna ocista a preinstalovanie androidu....pomale zleee...
02.10.2014 - 11:11:30
00
Este raz oba telefony maju rovnaky procesor dokonca S4 mini ma o 0.5 Gb ram viac . a 1320 tiez nieje novy phone
02.10.2014 - 11:14:22
00
Popripade ked porovnam lg nexus co mal spoluziak s mojou lumiou 920...rychlost cca. Rovnaka....a to nexus je cisti android...bez chobotin....ale zacali sme sa hrat...a jeho telefon mal prazdnu baterku do 4 hodin....ja som si fical bez nabitia aj na druhy den :)

Vykon porovnatelny..aspon kym je nexus novy...ale vydrz baterky ktora zabezpecuje zivenie sucasti ktore vytvaraju ten vykon bola zalostna...
02.10.2014 - 11:14:44
00
Btw: Oba prispevky som smeroval na jahmana...
02.10.2014 - 11:15:23
00
Ok zoberiem si tu tvoju nokiu a napr xiomi mi2 co stoja rovnako.a prepac ale nieje to tak. Kazdy android aj wp ide tak rychlo a nesekavo ako sa o telefon staras s vnutra. Naozaj si myslis ze po pol roku aktivneho po uz iba a wp pojde tak ako predtym?ked bol novy?je to hardware a sw ako pc :) o vsetko sa treba starat :)


Naposledy upravil JAHMANsvk dňa 02.10.2014 - 11:18:32, celkovo upravené 1 krát.

02.10.2014 - 11:15:24
00
No moja lumia fici zatial stale rychlo....a ziadne spomalenie som nespozoroval :)
02.10.2014 - 11:17:01
00
Ze vas to bavi chlapci. Ja mam uz tri-styri roky android a poviem vam, ze ma ide z neho uz porazit. Ale moc alternativ teda nieje. iOs nikdy, WP tiez nieje zrovna zlata volba a dalej neviem. Asi sa vratim k Symbianu :D
02.10.2014 - 11:17:28
01
Kup si xiomi a zistis ze nieje android ako android.alebo si na ten tvoj fon daj miui ci CM. A zase cakat ze stare androidy budu ficat na novych apkach ako kk abo lp nieje dobre. Moj s3mini bol po pol roku uplne mimo :) preto som skusil nieco uplne ine. Telefony ako aj notebooky a fotaky som predaval asi 5rokov takze Henry33 wp som skusil neraz.hlavne sa mi to nepaci ako to vyzera.nepaci si sa mi ze nastavenia prostredia je mizive prisposobenie uzivatelsky nula bodov. Moj nazor. Okrem menenia ikoniek na ploche nic viac. To ci to po pol roku seka alebo nie neviem. Ale ked si zapracem win tak isto sa to spomali aj na wp. :) urcite ti wp nenacita galeriu rovnako rychlo ako ked bol novy a po roku ked tam mas uz risic foto a videi. Kukni si jak jutubku jak ficia plne miui androidi a wp ...


Naposledy upravil JAHMANsvk dňa 02.10.2014 - 11:28:59, celkovo upravené 1 krát.

02.10.2014 - 11:25:45
00
A hlavne nic ine ako Samsung neexisuje, vsak? Samsung vyraba otrasny SW.
02.10.2014 - 11:25:57
01
Hmm...ja som používal aj iOS aj Android a teraz WP :-) Ale netrúfam si povedať ktorý bol najlepší...viem ktorý bol najhorší, ale to si nechám pre seba :P hodnotím telefóny na základe svojho pocitu z nich a toho ako sa mi s nimi pracovalo, nie na základe "kamarátovho otca koňa psa z druhého kolena, ktorý počul od majstra sveta v mobilných telefónoch, že ten a ten nefunguje..."
No môžem povedať, že Android ma nasral už po pár minútach po vybalení z krabice, keď najprv spadol systém a potom zamrzol pri znovuzapínaní a musel som vyberať baterku...optimista by povedal, že toto by som s iPhonom urobiť nemohol....ale ***** prečo som to vôbec musel robiť? :(
02.10.2014 - 11:30:10
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up