mne aj zo sonyčka vypadával, teraz z huawei ako ktorý, najviac ma to štve v aute, keď ho ako navigáciu používam.. to sa väčšinou snažím prilepiť držiak o sklo tak aby sa konektor zaprel o palubku :D kdesi mi vyskakoval reklama na nejaký magnetický konektor, sa zastrčí taký bazmek do konektora a kábel sa k tomu priondie magnetom... ktovie ako to je v praxi, nemá to niekto?
09.10.2017 - 22:27:33
00
Mne v z5 compact drzi kazdy našťastie kabel ako prilepeny, co je teda hlavne v aute ako si pisal...hento skus pozriet na aliexprese
09.10.2017 - 22:33:18
00
Niektoré tie magnetické sú zlé, treba nájsť nejaký overený kúsok.
Ukážka ako môže vyzerať zlý kúsok: https://www.youtube.com/watch?v=N_id4JWOA4s :)
09.10.2017 - 22:38:13
00
Staci vymenit kabel za novy kus a bude drzat.
09.10.2017 - 22:39:17
00
Ako dlho? Clovek aby nakupil 10 kablov do zasoby
09.10.2017 - 22:49:39
00
Lámem sa na iPhone 5S od kolegyne, síce ho nikde nepripojím, nič do neho nedám ani jednoducho nepresuniem, fungoval by len tak izolovane, ale páči sa mi :) Ja neviem :?: Možno časom by som občas použil aspoň GPS a mapy, že volodaj :lol:
09.10.2017 - 22:57:58
01
...celkom nechápem ako to myslíš, ale nedávno som posunul synovi 4 -ku a konektivita funguje , internet tiež, iTunes stahuje . Všecko šlape
09.10.2017 - 23:31:14
00
Jedným slovom Linux (Ubuntu) aspoň LTS verzia ktorú mám.
09.10.2017 - 23:45:37
00
milos21 napísal:
Lámem sa na iPhone 5S od kolegyne, síce ho nikde nepripojím, nič do neho nedám ani jednoducho nepresuniem, fungoval by len tak izolovane, ale páči sa mi :) Ja neviem :?: Možno časom by som občas použil aspoň GPS a mapy, že volodaj :lol:


tiez uz dlhodobo rozmyslam nad SE a presne pre tieto dovody ho vzdy zavrhnem...
10.10.2017 - 07:15:39
00
Niekedy pred 5-7 rokmi bola podpora Apple zariadení v Ubuntu celkom dobrá - stačilo iPod alebo iPhone pripojiť, automaticky sa zobrazil obsah a dal sa aj manažovať. Či to stále takto funguje netuším, od vydania iOS-u 7 ma Apple prestal zaujímať.
10.10.2017 - 07:50:04
00
ubutntu uplne upustilo od vyvoja pre mobily. kedysi bola priamo romka pre androidy...vtedy to krasne fungovalo, ale bohuzial. este na oneplus one som pouzival ubuntu
milos21 pouzivas dualboot alebo len cisto linux?
10.10.2017 - 07:54:00
00
Kedysi okolo roku 2010 alebo skôr mi šiel starý iPod Shuffle 1. generácie v Rhythmboxe a podobných programoch. Dnes iOS11 k Ubuntu 16.04LTS alebo 14.04LTS (neviem kedy som aktualizoval) ani nepripojí. Dualboot nemám ani nebudem mať, nebudem meniť niečo s čím som dlhé roky spokojný. Mobil už dlho riešim a nič iné malé kompaktné, spoľahlivé, relatívne výkonne ako IPhone SE, event. 5S v dnešnej dobe asi nie je. Keďže mobil nepotrebujem s ničím párovať (to som nevyžadoval a nepotreboval od žiadneho mobilu doteraz), tak s tým to vydržím.
10.10.2017 - 08:57:40
00
U Apple je trochu problém, že bez PC do nich nedostaneš ani muziku, resp. dostaneš, ale len použitím alternatívnych prehrávačov. Aj keď ja už dnes počúvam hlavne podcasty a s tými problém nebude. Inak súhlasím, tiež by som uvítal niečo malé, výkonné a kvalitne spracované - stále mi síce dobre slúži aj iPhone 4S na iOS-e 5, ale výkonovo je predsa len už trošku za zenitom, takže hlavné slovo má Xiaomi Mi-4C s MIUI 8 - to je asi najbližšie, čo sa mi podarilo nájsť ako alternatívu k "starému dobrému" iOS-u (t.j. do verzie 6).

Prílohy:

Komentár súboru: iOS 5
iOS5.jpg
iOS5.jpg 177.09 KiB thumb_up1thumb_down

Komentár súboru: MIUI 8
MIUI.jpg
MIUI.jpg 165.08 KiB thumb_up1thumb_down

10.10.2017 - 09:18:33
01
neviem ako vy, no mna moc apple neohuril prave kvoli tomu, ze clovek nie je len tak kompatibilny zo vsetkym ako napriklad s androidom
10.10.2017 - 09:43:42
00
bedo napísal:
U Apple je trochu problém, že bez PC do nich nedostaneš ani muziku, resp. dostaneš, ale len použitím alternatívnych prehrávačov. Aj keď ja už dnes počúvam hlavne podcasty a s tými problém nebude. Inak súhlasím, tiež by som uvítal niečo malé, výkonné a kvalitne spracované - stále mi síce dobre slúži aj iPhone 4S na iOS-e 5, ale výkonovo je predsa len už trošku za zenitom, takže hlavné slovo má Xiaomi Mi-4C s MIUI 8 - to je asi najbližšie, čo sa mi podarilo nájsť ako alternatívu k "starému dobrému" iOS-u (t.j. do verzie 6).

Ja zas muziku v mobile používam len doma, keď chcem počúvať hudbu na "lepších" reprákoch. Aj v aute musím riešiť muziku cez FM transmitter, inú možnosť nemám (CD berie len nekomprimované). Takže že by v mobile nebola mi trhať uši nebude, keďže ju inde nepočúvam :) Všeobecne som na tieto moje domáce účely pozeral o nejakom jednoduchom MP3 prehrávači s dostatočnou pamäťou (hudba nie je priorita). Výkonovo 5S je svižná aj keď má asi 2 roky a to ešte by som plánoval nejaké vstavané aplikácie vymazať.
No neviem ako tam dostanem obrázky (mapy), event. nejaký cykloserver.cz alebo mapy.cz offline, ale to by som zistil - toto by bola priorita :)

neviem ako vy, no mna moc apple neohuril prave kvoli tomu, ze clovek nie je len tak kompatibilny zo vsetkym ako napriklad s androidom

Neviem, keď tak uvažujem, okrem hudby nemám čo s mobilom riešiť kompatibilitu. Obrázky som na terajší SE Cedar najčastejšie preposielal vez Bluetooth, aj to asi len mapy 1x ročne počas dovolenky. Prinajhoršom cez gmail by sa hádam dalo. Mobil musí byť spoľahlivý sám o sebe, to že sa sním niektorý len hrajkajú mi je ukradnuté :) Prípadne, keď na ňom "musia" pracovať :lol:
10.10.2017 - 10:39:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up