to nemas nejakeho kamosa s normalnym pc aby si si mohol to jablko syncnut a dat si tam co potrebujes? pripadne mozes na transfer suborov pouzit cloud alebo g drive a na hudbu niektoru z appiek ako spotify alebo deezer, ktore mp3 vedia aj stahovat na offline pocuvanie
10.10.2017 - 11:14:44
00
milos21: obrázky, hudbu, dokumenty dostaneš do iPhonu aj cez wifi pomocou aplikácie ako GoodReader (ten môžem doporučiť, okrem týchto vecí je výborný napr. aj na čítanie a modifikáciu PDF), len treba počítať s tým, že budú obmedzené sandboxom tej aplikácie, takže nebudú dostupné z iných (iba ak cez zdieľanie)
10.10.2017 - 11:20:30
00
a co tak kompakty od sony? ci uz starsia x compact, alebo teraz nova xz1 compact. Mam x compact, vydrz na baterku je slusna, fotak mi staci (pouzivam cisty android, AOSP, nie origos co tam bol, takze fotak je asi o nieco horsi ako bol povodne, ale na moje potreby vyhovuje). Pripadne pockat chvilu a coskoro by mala vydat aj nokia nieco male, s velkou baterkou tusim.
10.10.2017 - 13:50:19
00
robo96 napísal:
to nemas nejakeho kamosa s normalnym pc aby si si mohol to jablko syncnut a dat si tam co potrebujes? pripadne mozes na transfer suborov pouzit cloud alebo g drive a na hudbu niektoru z appiek ako spotify alebo deezer, ktore mp3 vedia aj stahovat na offline pocuvanie

Mám kolegyňu, Apple "fanatičku", ktorá nemá asi len iPod a iPad :) No a to prenášanie súborov asi nebude nejaké akútne, keďže doteraz som to vyslovene nepotreboval. S cloud službami mám nulové skúsenosti, tak netuším ako to funguje, tiež to nepotrebujem... Pre mňa mobil = telefonovanie, SMS a z nových smart funkcií budú dobré asi len internet, mapy a GPS, nič iné na mobile nepotrebujem riešiť. Len ešte poriešiť možno internet, teraz mám "paušál" že čo prevolám a preesemeskujem to zaplatím, takže moje mesačné účty sú 5-10€, asi sa mi hodí mobilný internet len v stave nutnosti aktivovaný na nejaký čas :)

PS: mám normálny notebook, nič mu nechýba, 100% spokojnosť.
10.10.2017 - 14:00:33
00
robo96 napísal:
to nemas nejakeho kamosa s normalnym pc aby si si mohol to jablko syncnut a dat si tam co potrebujes?

+postup na Locus daval nedavno lto :)
https://www.youtube.com/watch?v=oYn0u-0yuCA
10.10.2017 - 15:12:33
01
Tak aj bluetooth padol, nedokázal sa pripojiť... iCloud mimo iTunes očividne nefunguje na prenášanie súborov. A to si hovorí smart :D Jediná možnosť poslať napr. obrázky je cez gmail... On robí všetko preto, aby som ho niekde hodil :lol:
10.10.2017 - 20:42:24
00
niekdaj mi sesternica pozicala iPad na par hodin ze sak pohraj sa ked tolko pindam a keby bol moj tak ho urcite hodim... to je pouzitelne len pre tych blbych amikov

teraz ma napadlo, mam aj ja jednu pohryzenu vec vo vlastnictve, nie ze by som ju kupoval ale dostal
iPod Shuffle
pozical som ju zastupcovi BFU ako typickemu uzivatelovi, ze pozicaj na behanie. OK tak reku na. BFU pripojil k PC, zazracne sa to pripojilo ako standardny mass storage a tak si tam BFU nahral mp3. Ake prekvapenie nastalo ked tam hrala ina hudba ako si tam BFU nahral? :) Vysvetlenie ze do tejto iPitchoviny treba veci nahravat cez speci SW zvany iTunes znamenalo ze iPod letel cez miestnost po mne ze taku ***** si mam strcit. :D
10.10.2017 - 20:46:26
00
Na iPod Shuffle 1. generácie som nemal žiadneho krivého slova a to som typický BFU užívateľ (vyhral som ho v jednej súťaži časopisu Quark), fungoval na win iTunes aj na lin Rhytmbox, Banshee, parádne jednoduché ovládanie. Len po mnohých rokoch asi tiež zblbol, resp. keďže som ho nemohol aktualizovať tak stále modernejšie zariadenie sním nevedeli spolupracovať...
10.10.2017 - 20:59:11
00
BFU nechce riesit nejake iTunesy a ine iBlbosti ked ostatne prehravace to nepotrebuju, proste pripojis, mass storage, copy & paste, play a cau tva mano.
10.10.2017 - 21:06:16
00
Ako by som počul niekoho , pre koho je Škoda Octavia RS zlatý gral ... nie je síce zlá , ale oproti skutočným naj automobilom priemer . Maximálne ...
10.10.2017 - 21:15:20
03
Myslis takuto ? :)
https://www.youtube.com/watch?v=GqkdM4vFXQE
https://www.youtube.com/watch?v=Padt7D4y_uM
10.10.2017 - 21:25:22
00
Do kostola a po rožky by stačila ...
10.10.2017 - 21:27:52
01
Ja si tu občas z majiteľov Apple porobím srandu, ale ten ekosystém majú super ako už pár krát spomínal Mišo: Mám hádam 5 ročný Ipad 3 a stále funguje bez problémov. 5 ročný Android je tak deťom na hranie. SE sa páči aj mne a nebyť zvyknutý na Locus a pár ďalších appiek, ktoré nie sú na iOS tak kľudne do neho idem.
10.10.2017 - 21:27:56
00
Veď o tom točia všetci ufonisti ... fungujú bezporuchovo roky , aj keď už nerobia na nich aktualizácie .
10.10.2017 - 21:30:12
00
Vsak aj stare androidove, prave vdaka tomu, ze uz nerobia :D
10.10.2017 - 21:36:47
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up