Bicykle niesu drahe, len my malo zarabame ;)
14.03.2017 - 10:10:51
06
Aktualny trend ebajkov by to mohol trochu zvratit. Vsetci budu chciet ebajky, a tak by obycajne bicykle mohli byt lacnejsie.
14.03.2017 - 12:46:58
00
ešte zdražia, lebo budú hipsterské
14.03.2017 - 12:51:14
03
exluzivne, limitovana edicia bez motora, len na objednavku!
14.03.2017 - 12:53:13
00
Len tak, aby reč nestála :D
https://www.bikerumor.com/2017/03/13/ceramicspeed-spins-1700-3d-printed-titanium-derailleur-pulleys-new-outboard-headset/#more-153904
14.03.2017 - 14:38:26
01
nielen bicykle su nehorazne predrazene, ale najma komponenty a to aj uplne zakladne spotrebaky. Objednal som si par zakladnych veci na novu sezonu, ktore bolo treba vymenit a hned na supu 215 eur, ani neviem ako sa to takto spocitalo. Ziadne drahe veci, len dve retaze, jedny gripy, troje dosticky, jeden lacny pressfit, orech, olej a baterie do tachometra.

-Keby som si nekupil desiatkovy pohon na bazare a sedlo a svetlo na ebay, tak by to bolo mozno aj 800 eur, a v podstate za nic.
14.03.2017 - 20:13:14
01
chýba ti tam smajlík :)
14.03.2017 - 20:33:13
00
nie nechyba, ja viem ze ty davas 800 eur len za eagle kazetu a retaz, ale pochop ze drviva vacsina cyklistov ma od toho skutocne veeelmi daleko.
-
keby som tolko nejazdil, tak je mi to jedno, ale jazdim vela, ergo mam velku spotrebu spotrebakov.
14.03.2017 - 20:38:35
00
To teda nedávam. Nie som taká bohatá, aby som si kupovala lacné veci. Napríklad jazdím reťaze XTR. Vydržia mi najdlhšie a zároveň šetria kazetu. Niektorí vymenia za rok aj 3 lacné reťaze. a potom musia aj kazetu prípadne prevodníky. Ja mením reťaz raz za rok a kazeta a prevodníky mi teda vydržia niekoľko rokov.
To čo píšeš nedáva zmysel a to predsa nemôžeš myslieť vážne. Máš high-end bajk a čuduješ sa, že naň stoja náhradné diely viac ako na bajk zo supermarketu? Fakt??? Jednotlivé náhradné diely na čokoľvek boli vždy drahšie ako keď kúpiš komplet a rozpočítaš celý komplet. A to je tak nie len v bajkoch, ale so všetkým. Poznáš ten, že keď chceš mať opicu musíš mať na banány?
Prečo si si teda nekúpil reťaz za 10Eur a brzdové platničky, gripy a zvyšok z Ali? Ušetril by si :) A minule som čítala tu na fóre, že CTM má lacné a kvalitné fully. Možno toto bude cesta pre teba.
Nehnevaj sa, že ti to píšem takto, ale fakt si ma svojim "vyplakávaním" nad drahými náhradnými dielmi dostal.
14.03.2017 - 21:04:28
00
kolko ťa vyšla reťaz a orech? lebo doštičky rátam 10€/pár, pressfit tak 20€..... tak nechápem tú sumu 210€ ? :o
14.03.2017 - 21:06:04
00
Kristina napísal:
To teda nedávam. Nie som taká bohatá, aby som si kupovala lacné veci. Napríklad jazdím reťaze XTR. Vydržia mi najdlhšie a zároveň šetria kazetu. Niektorí vymenia za rok aj 3 lacné reťaze. a potom musia aj kazetu prípadne prevodníky. Ja mením reťaz raz za rok a kazeta a prevodníky mi teda vydržia niekoľko rokov.
To čo píšeš nedáva zmysel a to predsa nemôžeš myslieť vážne. Máš high-end bajk a čuduješ sa, že naň stoja náhradné diely viac ako na bajk zo supermarketu? Fakt??? Jednotlivé náhradné diely na čokoľvek boli vždy drahšie ako keď kúpiš komplet a rozpočítaš celý komplet. A to je tak nie len v bajkoch, ale so všetkým. Poznáš ten, že keď chceš mať opicu musíš mať na banány?
Prečo si si teda nekúpil reťaz za 10Eur a brzdové platničky, gripy a zvyšok z Ali? Ušetril by si :) A minule som čítala tu na fóre, že CTM má lacné a kvalitné fully. Možno toto bude cesta pre teba.
Nehnevaj sa, že ti to píšem takto, ale fakt si ma svojim "vyplakávaním" nad drahými náhradnými dielmi dostal.



vôbec sa nad tým ani neskúšaj pozastavovať... k nám dôjdú ludia raz za rok (v lepšom prípade) respektíve raz za 2-3 roky na servis s bajkom cez 1000 alebo 2000€ a čudujú sa čo ich ten servis stojí 150-200€... no áno stojí.... keď dôjdu raz za uhorský rok a všetko čo sa dá je odpálené tak nuž to lacné veru nieje...
14.03.2017 - 21:08:04
00
Kristina napísal:
To teda nedávam. Nie som taká bohatá, aby som si kupovala lacné veci. Napríklad jazdím reťaze XTR. Vydržia mi najdlhšie a zároveň šetria kazetu. Niektorí vymenia za rok aj 3 lacné reťaze. a potom musia aj kazetu prípadne prevodníky. Ja mením reťaz raz za rok a kazeta a prevodníky mi teda vydržia niekoľko rokov.
To čo píšeš nedáva zmysel a to predsa nemôžeš myslieť vážne. Máš high-end bajk a čuduješ sa, že naň stoja náhradné diely viac ako na bajk zo supermarketu? Fakt??? Jednotlivé náhradné diely na čokoľvek boli vždy drahšie ako keď kúpiš komplet a rozpočítaš celý komplet. A to je tak nie len v bajkoch, ale so všetkým. Poznáš ten, že keď chceš mať opicu musíš mať na banány?
Prečo si si teda nekúpil reťaz za 10Eur a brzdové platničky, gripy a zvyšok z Ali? Ušetril by si :) A minule som čítala tu na fóre, že CTM má lacné a kvalitné fully. Možno toto bude cesta pre teba.
Nehnevaj sa, že ti to píšem takto, ale fakt si ma svojim "vyplakávaním" nad drahými náhradnými dielmi dostal.


kolko ti ta XTR retaz vydrzi ak smiem vediet?lebo jedna sezona je dost zavadzajuci pojem + ak za ten rok co spominas niekto vymeni 3 lacne retaze neverim ze musi menit prevodniky a kazetu....
14.03.2017 - 21:28:02
00
4 - 5 tis km
už som sa stretla aj s tým, že malý 22z prevodník jedného nemenovaného českého výrobcu prevodníkov vydržal 1 týždeň a po víkendovom maratóne už lepil reťaz. Reťaz HG40 ktorú kupoval s prevodníkom sme museli taktiež po tom týždni vymeniť. Pánko vážil cca 100kg a nechcel pochopiť, že si má kúpiť kvalitnejšie náhradné diely keď má bajk na komponetoch Deore XT. Všetko u nás samozrejme reklamoval, že to musí vydržať oveľa dlhšie. Ale to bol fakt extrém.
14.03.2017 - 21:31:05
01
tak to je celkom dobre...nato ze deoreckovu vytaham po 1200km xD
14.03.2017 - 21:39:06
00
Kristina ale ty máš okolo 50 kg. Ťažší jazdec by rozšľahal skôr
14.03.2017 - 21:42:34
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up