Dobrá vec je tesne pred výjazdom sa poriadne nažrať Segedínskeho guľášu. Nemusíš nič vláčiť zo sebou a to jedlo sa ti bude aspoň 3 hodiny pripomínať samo.
25.05.2006 - 11:22:10
00
Ja vacsinou pri mojich 2-3 hodinovych strekach nejem ani nepijem nic. Nosim zo sebou jednu horalku, keby som vyhorel, aby som aspon prisiel domov. Pri dlhsich vyjazdoch si dam rad kofolu k vyprazanemu syru s tatarskou omackou v bufetoch a chatach.

Zdar!
25.05.2006 - 11:44:42
00
3 hodiny nic nepijes pri vykone?
25.05.2006 - 11:53:34
00
3 hodiny nic nepijes pri vykone?


V mojom pripade sa o nejakom vykone asi hovorit neda. Jazdim priemerne tepy okolo 145-150 sem tam vyletim na 180 (moj ANP je 168), takze ziadna slava. Inak mam taky pocit, ze bez pitia vydrzim trochu viac ako ostatni, ale mozem sa mylit.

Zdar!
25.05.2006 - 12:41:51
00
3 hodiny nic nepijes pri vykone?


V mojom pripade sa o nejakom vykone asi hovorit neda. Jazdim priemerne tepy okolo 145-150 sem tam vyletim na 180 (moj ANP je 168), takze ziadna slava. Inak mam taky pocit, ze bez pitia vydrzim trochu viac ako ostatni, ale mozem sa mylit.

Zdar!


Rozmýšľam či založiť novú tému Hlaďák, ale zmestí sa to aj tu. Busic ver mi jedna horalka nic moc, a bez vody chudák organizmus. Mal som hlaďák raz v živote a verte že som bol na sračky, odvoz domov zo Starej Bystrice autom, čakal som na našich v krčme, triaslo ma jak osiku, proste neurobíš nič. Takže radšej zober ionťák a papanie a nešpekuluj. :P
25.05.2006 - 13:46:04
00
Ono namyslat si, ze vydrzis viac bez vody nez ini, je scestne... skodis len sam sebe a tepy 150, to sa ti zda byt malo na to, aby si nemusel pit?
25.05.2006 - 13:59:42
00
Máme rovnaké stravovacie návyky. Veľmi vhodná je aj uvarená klobáska, prípadne niečo na opekanie.


no neviem ako ty, ale ja som to myslel cisto ironicky...ja totiz nejem skoro ziadne maso :)

inak voda(pitie) je pri vykone urcite dolezita, ale nie vela...casto vidim niektorych ako vypiju 3/4 litra naraz a potom nevladzu :wink:
25.05.2006 - 16:08:34
00
Dlha trat u mna znamena: cez 100 km v kopcoch, pravdaze s obcerstvovacimi pauzami. V Malych karpatoch je plno bufacov a restik: Koliba, Biely kriz (nastastie uz s nizsim poctom komaric)-stipu samice komara ze jo :D ), Zoska... takze do vaku beriem dve tri horalky a cistu vodu (max liter). Rozmyslal som nad Camelbakom,aj som ho kupil a potom som ho daroval fotrikovi (vzdy vyzera taky dehidrovany, ked dojde z hradzovej bicyklovacky). :shock:

Keby som siel do oblasti. kde je nedostatom bufetov, tak by som bral 12 horaliek s 3 litre vody(mam to otestovane v Tatrach na 10 hodinovej pesej ture so 65 litrovym ruksakom na chrbte) 8)
25.05.2006 - 16:48:16
00
Rozmýšľam či založiť novú tému Hlaďák, ale zmestí sa to aj tu. Busic ver mi jedna horalka nic moc, a bez vody chudák organizmus. Mal som hlaďák raz v živote a verte že som bol na sračky, odvoz domov zo Starej Bystrice autom, čakal som na našich v krčme, triaslo ma jak osiku, proste neurobíš nič. Takže radšej zober ionťák a papanie a nešpekuluj. :P

Katko ty si ale fajnovy. Ja som tiez uz asi 3 krat zazil hladak, ale nikto ma neviezol. Musel som si to odslapat sam, sice s vydatnou pomocou kamaratov a vyjedenim ich zasob horaliek. To potom vyzera ako keby viezli domov zdochlinu a ten zvysok cesty trval aj viac ako 2 nasobok obvykleho casu :) . Brat horalku proti hladaku je dost nebezpecne. Jedla treba mat primerane a konzumovat ho postupne. Prichadzajuci hladak sa da niekedy len tazko odhadnut. A podla pit treba aj najma kvoli krcom. Ci s takym sa nestretate?
25.05.2006 - 18:04:12
00
Rozmýšľam či založiť novú tému Hlaďák, ale zmestí sa to aj tu. Busic ver mi jedna horalka nic moc, a bez vody chudák organizmus. Mal som hlaďák raz v živote a verte že som bol na sračky, odvoz domov zo Starej Bystrice autom, čakal som na našich v krčme, triaslo ma jak osiku, proste neurobíš nič. Takže radšej zober ionťák a papanie a nešpekuluj. :P

Katko ty si ale fajnovy. Ja som tiez uz asi 3 krat zazil hladak, ale nikto ma neviezol. Musel som si to odslapat sam, sice s vydatnou pomocou kamaratov a vyjedenim ich zasob horaliek. To potom vyzera ako keby viezli domov zdochlinu a ten zvysok cesty trval aj viac ako 2 nasobok obvykleho casu :) . Brat horalku proti hladaku je dost nebezpecne. Jedla treba mat primerane a konzumovat ho postupne. Prichadzajuci hladak sa da niekedy len tazko odhadnut. A podla pit treba aj najma kvoli krcom. Ci s takym sa nestretate?


Hladak som zazil raz a nebolo to nic prijemne. Isiel som na ziletke 110 km za na mna kratky cas 3,5 hodiny a cecal som len kofolu. Kofola efekt vsak trva len 15 min a pruser bol, ze k dalsej bolo daleko. Pedalovat s hladakom je velmi neefektivne,ale odslapal som na polovicny vykon az k bufacu.
25.05.2006 - 18:25:39
00
jaj,myslel som ze sa to stava len mne,hlavne na maratonoch,najlepsie sa zadarilo na stiavnickom,kde som skoncil na vyzivnej infuzke...
tiez sa mi stava ze ked dlho nic nejem,citim ze hladak je uz tu a ja do seba nieco nahadzem,tak chytim take krce,aj som uz tyckoval... no hladaky su svine
25.05.2006 - 18:29:59
00
Tycka este nebola, ale minuly rok som absolvoval horsky duathlon Magurman cca 15 km do kopca na MTB teren lesna cesta a nasledne cca 6 km beh do kopca. Po jeho dokondeni som vypil liter dzusu a nejaku sodu a regulerne som sa posral, mal som snad najredsiu hnacku v zivote. Ked som defekoval v krikoch v lese isla okolo simsonka a vydavala presne taky zvuk ako ja. :lol: :lol: Dalo by sa povedat, ze som sa posral zvycerpania, lebo mi organizmus bez povsimnutia prepustil ten liter dzusu do pkrikov analnym otvorom :lol:
25.05.2006 - 19:00:27
00
Tycka este nebola, ale minuly rok som absolvoval horsky duathlon Magurman cca 15 km do kopca na MTB teren lesna cesta a nasledne cca 6 km beh do kopca. Po jeho dokondeni som vypil liter dzusu a nejaku sodu a regulerne som sa posral, mal som snad najredsiu hnacku v zivote. Ked som defekoval v krikoch v lese isla okolo simsonka a vydavala presne taky zvuk ako ja. :lol: :lol: Dalo by sa povedat, ze som sa posral zvycerpania, lebo mi organizmus bez povsimnutia prepustil ten liter dzusu do pkrikov analnym otvorom :lol:
:D tak takto som sa uz davno nezasmial.hladak uz bol isiel som rovno spat asni veceru som nezjedol.
25.05.2006 - 20:25:11
00
Tycka este nebola, ale minuly rok som absolvoval horsky duathlon Magurman cca 15 km do kopca na MTB teren lesna cesta a nasledne cca 6 km beh do kopca. Po jeho dokondeni som vypil liter dzusu a nejaku sodu a regulerne som sa posral, mal som snad najredsiu hnacku v zivote. Ked som defekoval v krikoch v lese isla okolo simsonka a vydavala presne taky zvuk ako ja. :lol: :lol: Dalo by sa povedat, ze som sa posral zvycerpania, lebo mi organizmus bez povsimnutia prepustil ten liter dzusu do pkrikov analnym otvorom :lol:

hehe...uplna haluz...normalne sa tu kosim pri compe :D
25.05.2006 - 20:35:42
00
Tycka este nebola, ale minuly rok som absolvoval horsky duathlon Magurman cca 15 km do kopca na MTB teren lesna cesta a nasledne cca 6 km beh do kopca. Po jeho dokondeni som vypil liter dzusu a nejaku sodu a regulerne som sa posral, mal som snad najredsiu hnacku v zivote. Ked som defekoval v krikoch v lese isla okolo simsonka a vydavala presne taky zvuk ako ja. :lol: :lol: Dalo by sa povedat, ze som sa posral zvycerpania, lebo mi organizmus bez povsimnutia prepustil ten liter dzusu do pkrikov analnym otvorom :lol:
Prisahám bohu tečú mi slzy :lol: :lol: :lol:
26.05.2006 - 07:55:57
00
keyboard_arrow_up