Pocas vykonu urcite nie ... pocas vykonu ja pijem cistu vodu (z vodovodu, alebo este lepsie z nejakej studnicky) ... ale uz rozmyslam o jontaku :oops: 8)
19.11.2006 - 15:59:21
00
Jasne ze kofolu nepijem poceste ,su v nej bublinky a to neni moc dobre... Ale nakoniec dobre padne , alebo na kopci ked viem ze domov to je uz len rovina
19.11.2006 - 16:39:17
00
Pocas vykonu urcite nie ... pocas vykonu ja pijem cistu vodu (z vodovodu, alebo este lepsie z nejakej studnicky) ... ale uz rozmyslam o jontaku :oops: 8)

...jooooj chaepce dobre rozmyslas, ale zober si aj trosku sirupceku a zmiesaj si ho z vodou zo studianky. Mnam to je ale dobrotka.
19.11.2006 - 23:49:35
00
Pocas vykonu urcite nie ... pocas vykonu ja pijem cistu vodu (z vodovodu, alebo este lepsie z nejakej studnicky) ... ale uz rozmyslam o jontaku :oops: 8)

...jooooj chaepce dobre rozmyslas, ale zober si aj trosku sirupceku a zmiesaj si ho z vodou zo studianky. Mnam to je ale dobrotka.

načo chémiu, veď pokým ešte máme možnosť napiť sa výbornej prírodnej vody, tak ju pime. :wink:
20.11.2006 - 05:51:25
00
aj pepsi asi pije dost ludi, lenze asi ani nevedia co piju, no sladka je totalne vela, tolko cukru som po kope este ani nevidel, ale raz som cital nejaku chemicku analyzu, v PEPSI je to H3PO4 cize kyseliny fosforecnej, ze pekne nas zerie z vnutra, a kyselina fosforecna je dobra akurat tak na odstranovanie vodneho kamena z rychlovarnej kanvice :lol:

:roll: moj boze
20.11.2006 - 09:55:20
00
to kaso02:

Čo sa týka sýtených sladených nápojov / všeobecný termín preto, aby som "nekrivdil" žiadnemu veľkému výrobcovi / máš celkom pravdu, hoci o, z kontextu vytrhnutej, kyseline fosforečnej by sa dalo debatovať.
Aby sme si rozumeli, ja nemôžem ani cítiť ani jeden zo spomínaných nápojov, práve pre ich sýtenosť a obsah cukru, ale neargumentoval by som stabilizátorom v nízkej koncentrácii. Dobre vieme, že potom by sme už asi fakt nemohli nič kupovať a jesť. "É - čka" sú skoro všade.
Na druhej strane ma prekvapuje, že vrelo doporučuješ "tlačený koláč z Tesca". Myslíš, že produkty z tejto siete sú tie pravé pre športovú výživu?
Tiež by sa dalo debatovať o kvalite použitých surovín. To sa mi už vidia lepšie tie rožky.
20.11.2006 - 12:45:48
00
podla mna sa fosforecna pridava skor ako regulator kyslosti, nez ako stabilizator.
20.11.2006 - 13:33:47
00
Vidim ze su tu sami profesionalni bikeri, ktori pri nakupe potravin pozeraju len zlozenie. Mili bikeri sa pozrite co ste tu niektori pisali za bludy, vsak to je smiesne :D
20.11.2006 - 13:37:30
00
netreba kukat na zlozenie uplne podrobne ale zasa to netreba brat tak ze snad ma to do 24hod nezabije..
20.11.2006 - 14:12:42
00
Kyselina fosforečná je emulgátor E338. Používa sa pri potrebe zachovania homogénneho prestredia. Chápem to tak, že je nežiadúce, aby v nápoji vznikali napr. usadeniny.

A čo sa týka výberu potravín. Netvrdím, že treba preskúmať celú popisku, urobiť si rozbor a potom zaujať exaktné stanovisko, ale ak sa bavíme o športe a bike šport je, oddá sa uvažovať o vhodnosti výberu.
Ja sa osobne vyhýbam potravinám zvyšujúcim kyslosť, napr. citrusom a ťažšie stráviteľným potravinám.
Ale každý má inú chuť, niekto v pohode fičí na párkoch a inému je z nich tri dni zle, atď., atď....
20.11.2006 - 14:56:12
00
to kaso02:

Čo sa týka sýtených sladených nápojov / všeobecný termín preto, aby som "nekrivdil" žiadnemu veľkému výrobcovi / máš celkom pravdu, hoci o, z kontextu vytrhnutej, kyseline fosforečnej by sa dalo debatovať.
Aby sme si rozumeli, ja nemôžem ani cítiť ani jeden zo spomínaných nápojov, práve pre ich sýtenosť a obsah cukru, ale neargumentoval by som stabilizátorom v nízkej koncentrácii. Dobre vieme, že potom by sme už asi fakt nemohli nič kupovať a jesť. "É - čka" sú skoro všade.
Na druhej strane ma prekvapuje, že vrelo doporučuješ "tlačený koláč z Tesca". Myslíš, že produkty z tejto siete sú tie pravé pre športovú výživu?
Tiež by sa dalo debatovať o kvalite použitých surovín. To sa mi už vidia lepšie tie rožky.


Dobre tu H3PO4 nechaj tak
a ku kolacu, neviem co tam za bordel davaju, mozno pozametaju predajnu a daju to tam, to fakt neviem, ale ked som ho mal par krat, tak mi chutil a nesposobil ziadne problemy pri vykone, ale ked chces rozky, tak tiez moze byt, a este: kolac je okruhly a ked som ho rozstrvtil tak mi pekne sadol do tasky pod sedlo, cize VYHODA!!! :lol:
20.11.2006 - 15:11:34
00
Kyselina fosforecna moze byt aj ako emulgator, ale myslim, ze castejsie, respektive jej prvorada uloha je vystupovat ako antioxidant a regulator kyslosti. Konkretne do coly je pridavana za ucelom okyslenia, pretoze v nej ani nie je co emulgovat (usadeniny by mali byt odstranen v procese vyroby a vobec by ani pocas nej nemali vznikat. P.S.: emulgovat by vsak bolo mozne tuky, ale tych tam asi vela nie je). Ak je nieco oznacene Eckom, netreba tomu okamzite priradovat funkciu emulgatora (moze, ale nemusi byt), ale to urcite vies.
20.11.2006 - 15:14:55
00
Viete niekto nejaku web stranku kde sa pise o vyzive cyklistu? Co je vhodne jest a co vobec... myslim tym normalnu stravu a nie nejake drahe specialitky pre cyklistov.
20.11.2006 - 15:26:27
00
No vsak musia nejako regulovat kyslost v tych debilinach co pijeme, sice ja nie, ale niektory su na to zavisly. Jej pH je 2,15, tak to je pekna sila....
Ale vyuziva sa aj pri spracovani ropy, co je humus, cize davam zaver diskusie:
NEPITE TO, PROSIM VAS, JE TO PEKNY HUMUS A HLAVNE AJ PRI SPORTE, TAK NEHAZARDUJTE
20.11.2006 - 15:28:56
00
To: zombi

A opäť sa nám tu vynára odkaz na stránku www.kpo.cz , aby po niekoľkých chvíľach odišiel do zabudnutia bikerov nových aj skúsenejších a v zabudnutí zostal až kým ho dobre mienená otázka na tréning a výživu opäť zo zabudnutia nevyvolá....
20.11.2006 - 15:35:34
00
keyboard_arrow_up