Chyba ľudského úsudku je že si niektorí vždy myslia že tí druhí dokážu to čo oni a že len nevynakladajú dosť úsilia. Nieje to tak.
Niekto je športový typ, niekto zase matematický, niekto rečnicky a niekto zase spiritualistický …. Niekomu ide matematika sama, niekto sa s nou morduje. Tak je to aj so športom.

Sebavedomie - je vyraz označujúci poznanie samého seba a svojich predností a nedostatkov. A tie treba rešpektovať, skúšať prekonavať, ale nehnať do extrémov.

Môžte skúsiť dať nejakú 8000-covku v Himalájach, stačí získať kondičku …
16.05.2023 - 15:07:11
00
Osemtisicovky v Himalajach nie su len o kondicke, ale aj adaptacii na vysoku nadmorsku vysku. Ak tutu adaptaciu tvoje telo nezvlada, mozes mat kondicku aku chces, ale nedas to.
Tak to je aj s e-bikami. Kazdy sa chce hnat za vykonmi ako pravidelne trenujuci bikeri, ale takto to nefunguje.
16.05.2023 - 15:17:17
03
marseluspp napísal:
Chyba ľudského úsudku je že si niektorí vždy myslia že tí druhí dokážu to čo oni a že len nevynakladajú dosť úsilia. Nieje to tak.
Niekto je športový typ, niekto zase matematický, niekto rečnicky a niekto zase spiritualistický …. Niekomu ide matematika sama, niekto sa s nou morduje. Tak je to aj so športom.

Sebavedomie - je vyraz označujúci poznanie samého seba a svojich predností a nedostatkov. A tie treba rešpektovať, skúšať prekonavať, ale nehnať do extrémov.

Môžte skúsiť dať nejakú 8000-covku v Himalájach, stačí získať kondičku …


Sice sme v troll teme ale takuto hlupost napisat to je fakt uz moc :D Mega super vyhovorka na vsetko :D
16.05.2023 - 15:22:34
00
ale práve naopak .. napísal to pekne a vlastne správne, len s toho vyvodil nesprávny dôsledok .. človek má byť sebavedomý a nehanbiť sa, že nemá výkonnosť iného a nemusí ju nasilu "dokupovať"
16.05.2023 - 15:27:31
01
Tu nejde o výkony na ebiku. Teda píšem to za seba, lebo tak to je u mňa. Myslím že aj člen rs... to tak má podobne. Najväčší prínos je tá radosť z pohybu, ventilovanie stresu a pobyt v prírode, cykloturistika. Nevidím u mňa ani iný dôvod na bicyklovanie a ani na biobiku.
16.05.2023 - 15:29:13
00
aha cize ked som zacinal s bikom tak pri prvych kondicnych problemoch som mal hned kupovat ebike a netrenovat lebo ja tiez nie som zrovna sportovy typ
mal som 105kg a ja somar som si kupil bike bez baterky a motora a este som sa na nom aj potil :)
toto zmyslanie je toxicke. Nemam na to tak miesto treningu a zlepsovania si kupit motorcek. uff, to sme to dopracovali.
16.05.2023 - 15:37:54
02
Aj na motorke a aute je radost z pohybu. Ina, ale je.

Po spravnosti by nemala byt pripomoc obmedzovana na rychlost ale na vykon. 250w a dost. 25km/h mi pride po rovine smiesne malo, do kopca casto prilis vela. Ale 250w by to pekne urovnalo. Ale co uz, ked po lesoch behaju pupkaci na 800w+ motorkach.
16.05.2023 - 15:39:48
01
Laco1993 napísal:
Vďaka ale nemám záujem dobrovoľne sa trýzniť 20kg hovädom 🥴 🤭

To je moznosti...
Možno tomu nebudeš veriť,ale v zime som tak chodil 4,5 km hore do doliny, pokiaľ bolo odhrrnute a bez soli.
Začal som s pripomocou ,aby som sa nespotil,ale dolu pri -8 som tak premrzol že som to ťahal za svoje aby som sa zohrial.
A to teda mňa hádam nik nebude upoozrievat z nejakého športovania 😀😀😀
Nebola to celodenka ale na doobedie som sa prejavil,keď ŠPORTOVCI športuvali na trnažéroch👍
16.05.2023 - 15:56:49
00
lto napísal:
Aj na motorke a aute je radost z pohybu. Ina, ale je.

Po spravnosti by nemala byt pripomoc obmedzovana na rychlost ale na vykon. 250w a dost. 25km/h mi pride po rovine smiesne malo, do kopca casto prilis vela. Ale 250w by to pekne urovnalo. Ale co uz, ked po lesoch behaju pupkaci na 800w+ motorkach.


Ale veď 250W nominál na legál ebajkoch je... Je to jedna z legislatívnych podmienok... Každý motor nad to, je už rovnako "legálny" ako odblokovaný...
16.05.2023 - 15:59:47
00
To ste vedeli, ze sa jazdi giro d italia na ebikoch? Teraz som v telke videl
16.05.2023 - 16:01:21
00
rs955i napísal:
To je moznosti...
Možno tomu nebudeš veriť,ale v zime som tak chodil 4,5 km hore do doliny, pokiaľ bolo odhrrnute a bez soli.
Začal som s pripomocou ,aby som sa nespotil,ale dolu pri -8 som tak premrzol že som to ťahal za svoje aby som sa zohrial.
A to teda mňa hádam nik nebude upoozrievat z nejakého športovania 😀😀😀
Nebola to celodenka ale na doobedie som sa prejavil,keď ŠPORTOVCI športuvali na trnažéroch👍


To píšeš tomu nesprávnemu o zime a trenažéri :D
16.05.2023 - 16:03:22
10
lapaloma Keď môžu chlapi s ufiknutým pinďúrom súťažiť so ženami tak ma v tejto dobe už nejaké ebike Giro neprekvapí :D
16.05.2023 - 16:06:53
07
PINY napísal:
To píšeš tomu nesprávnemu o zime a trenažéri :D


...básnik písal o niečom inom,to o trenažéri je len koli udržaniu úrovne tohto vlákna,aby to admin nemzmazal.
16.05.2023 - 16:12:13
00
Pre mna nema zmysel ist von len preto aby som zlahka prehadzoval nohami a mal suche pazuchy.
To mozem ostat doma na gauci.
Sport nieco stoji, pitny rezim-vyziva, opotrebenie dielov, cyklohandry, servis, proste vsetko.
Ked to vsetko mam minat, nicit tak nech to ma aj zmysel. A tym je palenie kalorii, trening a ist na max svojich moznosti. Bateria v tejto veci je mi na obtiaz.
16.05.2023 - 18:23:47
01
Nazgul napísal:
Ale veď 250W nominál na legál ebajkoch je... Je to jedna z legislatívnych podmienok... Každý motor nad to, je už rovnako "legálny" ako odblokovaný...

ale kdeze 250, kazdy jeden mtb dnes dava daleko viac a nielen par sekund ,to su len take odrbavacky,ze nominal
16.05.2023 - 18:32:44
02
keyboard_arrow_up