...alebo bateriu doma nechat ;)

cosi na temu poziar. https://www.reddit.com/r/Wellthatsucks/comments/1clhqz3/one_of_my_colleagues_ebike/
v podstate, vozidlo s externym spalovanim
06.05.2024 - 19:27:09
00
lto napísal:
Skuste sem, e-sportovci napisat, kolkokrat ste si na ebiku poriadne makli tento rok :) Ale tym nemyslism, ze jeden kopecek, ale cely vyjazd, pekne dupat do pedalov (hoc s pomocou), aspon par hodin, nie 10 minut.


26 x, 969 km, 77 hodin, 10412 m nastupanych (asi v tom nemam uplne vsetko) a uver mi ze nie som jediny. Uspokojilo to tvoje naroky?
Nablyskanych nazehlenych farebne dobre vyladenych frajerov najdes v srovnatelnom rozlozeni medzi e i bio bikermi.
Trocha mi to pripomenulo hlasku mojho syna ked sa prvy krat dostal na "ozajstnu" zjazdovku do Tatier
- na Rosignoloch sa omnoho lepsie opaluje.
06.05.2024 - 21:55:32
010
pekne, pista sa neráta :) výnimka potvrdzuje pravidlo, to vieme už dávno
Ešte pridaj vek a okrem prilby pôjdu dolu aj vlasy. (tým,čo ich ešte majú)

Toto nie je hejt, čiže je off-topic
06.05.2024 - 22:01:50
00
lto napísal:
Skuste sem, e-sportovci napisat, kolkokrat ste si na ebiku poriadne makli tento rok :) Ale tym nemyslism, ze jeden kopecek, ale cely vyjazd, pekne dupat do pedalov (hoc s pomocou), aspon par hodin, nie 10 minut.


postupne podľa bajkov, posledný je úplne nový. jazdím keď mi to čas dovolí, v drvivej väčšine ECO, vekovo som kategória 45-50. sú kolegovia, ktorí najazdia aj násobne viac km a mnohí na mtbikeri ani nie sú, aby sa nemuseli s vami vadiť :D

Prílohy:

canyon.jpg
canyon.jpg 10.45 KiB thumb_up0thumb_down

meta.jpg
meta.jpg 10.54 KiB thumb_up0thumb_down

merida.jpg
merida.jpg 10.68 KiB thumb_up0thumb_down

conway.jpg
conway.jpg 10.01 KiB thumb_up0thumb_down

07.05.2024 - 06:28:00
03
Tie tisice km na tych bicykloch akosi nesedia s tym poctom 310 km co Ti svieti v profile. :)
07.05.2024 - 06:35:32
01
snáď každému je jasné, že nejazdím naraz na štyroch bajkoch, ale ty si si musel rypnúť. dúfam, že ti to spríjemnilo deň.
07.05.2024 - 06:37:44
01
Predpokladal som, ze vies citat. lto sa spytal velmi zrozumitelne a este si to aj odcitoval: "kolkokrat ste si na ebiku poriadne makli tento rok". Cize namiesto odpovede na otazku si sa prisiel pochvalit najazdom na roznych e-bajkoch za cele roky aj ked tak neznela otazka...
07.05.2024 - 06:40:40
01
Jezus nejak sa e-radikalizujes. Ako admin by si mal byť objektívnejsi.
Ako chces ľuďom ktorí na e boku vôbec nesedeli alebo len pár km, že sa to dá?


Naposledy upravil VTV dňa 07.05.2024 - 06:49:09, celkovo upravené 1 krát.

07.05.2024 - 06:46:38
01
dovolil som si to rozšíriť. evidentne nemám toľko času ako tu niektorí a nepotrebujem sa chváliť, (opäť) ako tu niektorí. to je len pre vás hejterov info, že nejazdíme po hrádzach ako je väčšina z vás presvedčená.
07.05.2024 - 06:48:55
02
Sorry ale stala sa chybička malo byť e-biku a doplniť vysvetliť
07.05.2024 - 06:54:45
00
Neuveritelne, ze to nevidite. Idete sami proti sebe. Prispievanim do tejto temy len podnecujete to hejtovanie. Naozaj sa tu nemate cim chvalit ak ste to este nepochopili. Jazdite si co chcete a s takou mierou asistencie akou chcete. Je to vasa vec. Ale nesnazte sa to tu obhajovat pred ludmi, co jazdia za svoje. Opät plati, ze pista je vynimka. On nic obhajovat nemusi. On si za svoje odjazdil a jazdil tak aj v case, ked ste si vy uz zadky vyvazali na kopce motorom. Je az zarazajuce, ze sa do tejto temy pride "pochvalit" zdravy clovek pod 50 a nechape, ze tu ho nikto nepotlapka po ramene za dobry vykon. Jedine tak vykon motora, lebo tie km nie su odjazdene za svoje, ale odsedene. Takze poslednykrat - neprispievajte sem, skodite si. Mate svoju sekciu kde sa mozete potlapkavat po ramenach za super vykony navzajom medzi sebou. Ta sekcia sa vola Elektro bicykle (https://www.mtbiker.sk/forum/elektro-bicykle-f33). Tu ste off topic.
07.05.2024 - 07:04:13
15
No, bol tu jeden 60-tnik čo nedávno zrušil konto a ten teda podával na svoj vek poriadne nadpriemerný výkon. Napriem tomu že vždy za svoje, tak ho nikto po pleci nepotľapkal. Trebalo ho vyštvať - teda za jeho intenzívnej spolupráce. Tu treba skôr všetko okydať a elektriky tomu idú po ruke najmä pre tých čo nepochopili a nepochopia.
(2024 - cca 2500km z toho 110km éčko).
07.05.2024 - 07:28:05
00
Nikto z e-bikerov sa sem nechodí chváliť. Chodia sem vyvrátiť tie bludy o zlých ečkaroch. Pár príspevkov vyššie to napísal aj Pišta každej skupine sa nájdu aj zlí aj dobrí, v rovnakej miere. A je smutné, že to nedokážete zobrať ako fakt.
07.05.2024 - 07:36:51
04
To všetko nijako nemení fakt že pololegalne elektrické motorky sú záhuba naozajstnej cyklistiky ;-]
07.05.2024 - 07:51:57
02
Ako sa da vyvratit nieco, co je pravda? double nemal problem to napisat na rovinu - je stale relativne mlady, je zdravy, ale proste je lenivy, nechce sa mu a tak si pomaha motorom. To je realita / pravda. A nema problem si to priznat. A potom su tu jedinci namyslajuci si aki su velki sportovci a pritom ich taha motor. A im to pride uplne normalne a zda sa im divne, ak ich ludia, co motor nepouzivaju, nepovazuju za cyklistov. Celkom usmevny kontrast medzi ludmi ako double a tymito "sportovcami", ze? :)

Mne to pride tak, ze cast e-cyklistov prispievajucich do tejto temy je ako hviezdna rota v Superstar. Proste ludia majuci pocit ako super im to s tym motorom ide, na zaklade coho sa citia ako sportovci. Pricom ti ostatni okolo nich vidia, ze je to len parodia na sport. Najhorsie je, ze tito e-sportovci nedokazu prijat fakt, ze ostatni okolo ich ako sportovcov nevidia a citia sa tym strasne dotknuti a tak maju potrebu sa tu obhajovat. A nemaju kapacitu na to, aby pochopili, ze je to v ociach cyklistov, tzn. ludi jazdiacich za svoje, neobhajitelne.
07.05.2024 - 07:59:05
25
keyboard_arrow_up