ivastMožno áno možno nie, voľakedy sa cestovalo na koňoch a dnes na autách. Ale vždy sa nájdu aj dnes ľudia čo si užívajú kone. Je to daň rozvoja civilizácie.
07.05.2024 - 08:03:27
00
A prichadza acohentizmus a miesanie hrusiek s jablkami v snahe obhajit neobhajitelne. Cestovanie nerovna sa sportovanie!
07.05.2024 - 08:05:37
010
A nie je ačohentizmus aj ked niekto napíše že jazdil podla neho v super teplote v krátkom ale e biker mal dlhé???
myslím, že si posledným príspevkom obtrel o mňa tak to dám na pravú mieru.
Mám 66 rokov. Vo februari so podstúpil 4 ťažké operacie hr. čreva, beriem chemoterapiu a predstav si, že tento rok mám už najazdené 700km,4500mv a 35 hod.
A vôbec sa tým nechválim pretože je to smutné.


Naposledy upravil VTV dňa 07.05.2024 - 08:20:10, celkovo upravené 1 krát.

07.05.2024 - 08:14:44
06
Ak necakas pochvalu, tak asi cakas polutovanie, lebo inak naozaj nerozumiem, preco sem stale prispievas. Toto naozaj nie je spravna tema...
07.05.2024 - 08:19:36
00
Ja nečakám ani pochvalu ani polutovanie to mi môžeš veriť.. Ale nemám rad ked si niekto robi posmech z ludí o ktorích absolutne nič nevie.
07.05.2024 - 08:26:03
02
VTV napísal:
A nie je ačohentizmus aj ked niekto napíše že jazdil podla neho v super teplote v krátkom ale e biker mal dlhé???
myslím, že si posledným príspevkom obtrel o mňa tak to dám na pravú mieru.
Mám 66 rokov. Vo februari so podstúpil 4 ťažké operacie hr. čreva, beriem chemoterapiu a predstav si, že tento rok mám už najazdené 700km,4500mv a 35 hod.
A vôbec sa tým nechválim pretože je to smutné.

Potom ťa nechápem čo v tejto téme robíš a koho sa vlastne zastávaš. Tých mladých a zdravých lenivcov na e-bicykloch?
Sám veľmi dobre vieš, že žiadny hejt nebol nikdy písaný na ľudí, čo majú značný vek a zdravotné ťažkosti alebo sa liečia so závažného ochorenia. Podľa tvojho popisu spĺňaš všetky body, pri ktorých sa tu zhodneme všetci hejteri, že máš plné právo využívať výdobytky techniky vo forme motora na bicykli, keďže tvoja životná situácia si to priam zaslúži.
Myslím, že máš už dostatočný vek na to aby si pochopil, že gro hejtu je namierená na úplne iné skupiny ľudí.
V tvojom prípade, keď si sa už zdôveril s takýmito osobnými vecami, je už len držať palce k uzdraveniu aby si si to ešte dlho užíval aj na tom e-bicy.
07.05.2024 - 08:27:45
54
je zbytocne tu obhajovat ebikerov. prirovnam to s klubom ateistov, ze by tam chodili knazi presviedcat nieco...
nech si ebikeri vytvoria vlastne vlakno, tam si mozu pustat chvalospevy a omse nonstop. :D
ja keby kupim eb tak si tu zo seba este srandu spravim, ze mangalica na motorke, co chodi do lesa medvede plasit :D
07.05.2024 - 08:41:28
00
Nechcel som to zverejniť, ale Jezus ma vytočil. Nechcem ani lutovanie pretože mi to prd pomôže. A dakujem za želanie uzdravenia.
Do tejto témy prispievam preto že si myslím že totálne škodlivá celej komunite bikerov. Ked sem zablúdi jedna alebo druhá skupina tak ich to len podnecuje k nevraživosti k tej opačnej skupine. Toto sa mi na tejto téme vôbec nepáči.
07.05.2024 - 08:44:29
06
VTV napísal:
Nechcel som to zverejniť, ale Jezus ma vytočil. Nechcem ani lutovanie pretože mi to prd pomôže. A dakujem za želanie uzdravenia.
Do tejto témy prispievam preto že si myslím že totálne škodlivá celej komunite bikerov. Ked sem zablúdi jedna alebo druhá skupina tak ich to len podnecuje k nevraživosti k tej opačnej skupine. Toto sa mi na tejto téme vôbec nepáči.

Každá skupina má vždy niečo proti inej skupine. Ja mám tiež niekedy náladu nevraživosti voči šoférom aj keď som sám šofér. No určite nemienim míňať svoj čas na to aby som chodil na nejaké autofórum a tam im vytýkal aké sú paká za tým volantom a nevedia sa správať voči ostatným účastníkom cestnej premávky ako keby cesty patrili iba im.
07.05.2024 - 08:48:58
03
VTV napísal:
Nechcel som to zverejniť, ale Jezus ma vytočil.

Ja som Ta vytocil? :D Ty sam si sa vytocil lebo sa snazis obhajit e-lenivcov bez realnych argumentov. :) Uz som Ti raz v minulosti v tejto teme napisal "Hod si temu do kosa v zaujme svojho vlastneho psychickeho zdravia." Ale samozrejme komu niet rady...
07.05.2024 - 09:00:17
00
VTV napísal:
Ja nečakám ani pochvalu ani polutovanie to mi môžeš veriť.. Ale nemám rad ked si niekto robi posmech z ludí o ktorích absolutne nič nevie.

na zaklade tejto mierky zakazeme vtipy o policajtoch, cernochoch, blondynach,.. .... lebo co keby nahodou sa niekto urazil.
07.05.2024 - 09:26:49
00
VTV nemôžeš si brat k srdcu názory ludí ktorých ani nepoznas a nepoznaju ani oni teba to ta zabije:) Ja si myslím, že tebe ani pistovi sa nik nebude posmievat. Problem je ten hlavne v Ba ,že e-biky jednak priniesli velke mnozstvo ludí do lesa naviac niektorí sa nevedia správať ale čo mne vadí, že si vela z nich myslí, že naozaj športuju. Dá sa na e-biku zašportovať ale robí to len pár ludí. Nikdy neprešli v horách viac ako 30 km zrazu daju 70km a už sa chvália nad super výkonom. Naviac ludia čo vôbec nemaju ani tušenia ich ešte aj uznávaju ako sa to stalo mne na rodinnej oslave kde chválili manželku aké to cyklotúry so mnou postupuje. Tak som ju zobral na hreben Javorníkov a bol plač aj návrh na rozvod:) Na druhej strane nechápem to zatracovanie. Ja nemám za potreby prísť z cyklotúry rozbity a povedat detom a manželke nech ma nechaju tak ,lebo si potrebujem oddychnut. Poprípade pre staršieho človeka dat 50km v horách obzvlášť pri zdravotných komplikách náročné. Človek si chce aj užiť v klude prírodu nie sa vždy prekonávať. Taktiež sice Lubo Lto dáva cez 3k vykových ale v Alpach v zjazdoch musí stáť a oddychovaŤ. Pretože tam je potreba zapájaŤ aj hornú čast tela a to na e-biku viacej posilnite, jednak je ťažší a otočíte viacej trailov. Získavate techniku aj trening hornej časti tela. LEn ako hovorím takých je málo. Ked si chcem zvýšiŤ VO2 MAX tak ten e-bike musím kombinovaŤ s klasikou behom alebo turistikou. U mna to inak nejde ak by som chcel fyzičku zvyšovať aj na e-biku musel by som podstatne viac na nom jazdit a nato nemám čas a samozrejme ako to tu bolo povedane som aj lenivý. LEn priznat si tento fakt nie každý dokáže idealne to je zamaskovať za slová nemám čas:)
07.05.2024 - 09:29:33
06
Aby bolo vsetkym jasne - VTV je nas stary znamy *******, ktory tuto temu uz raz psychicky nezvladol a zrusil si konto. Takze jemu zbytocne dohovarate, on to proste nezvlada dlhodobo...
07.05.2024 - 09:31:15
01
double napísal:
Naviac ludia čo vôbec nemaju ani tušenia ich ešte aj uznávaju ako sa to stalo mne na rodinnej oslave kde chválili manželku aké to cyklotúry so mnou postupuje.
Tak som ju zobral na hreben Javorníkov a bol plač aj návrh na rozvod:)

:lol: dakujem pobavilo
07.05.2024 - 10:06:45
00
Tiež ma tá veta pobavila, napadlo mi k nej toto staršie video :-)
https://www.youtube.com/shorts/yYWyC_vhu-k
07.05.2024 - 10:14:27
00
keyboard_arrow_up