Vcera si idem lesnou cestou, pocujem bzukot tak pustam stopu, ale ecko ani bu ani mu, aspon podakujem. Neskor idem chodnikom popri vode, oproti sa vyrutili eckary a skoro spadli z biku, pritom bolo dost miesta na obehnutie len asi nevedeli otvladat svoju e-motorecku. Info pre laciho, neviem narodnost. A je to aj celkom smieste, ze si myslite ze ste cyklisti, to ja som bezec a chodim s pomocnym motorcekom na segwayi. Ze vas to bavi je super ale nie je to cyklistika ako sport a to je pointa.
16.06.2023 - 08:03:45
24
marseluspp Stále si to nepochopil
Pre cyklistov je točenie pedálmi prirodzený pohyb, dokážeme popritom vnímať krásu okolitej prírody, nemusíme rozmýšľať, ktorá noha je v akej polohe.
Keď niekoho počuješ fučať, alebo vidíš, že sa potí je to prirodzené, patrí to totiž k zlepšovaniu kondície, ide o prekonávanie samého seba. Toľko Tebou spomínaný vývoj.
Možno o tom nevieš, pri dlhodobej námahe sa vyplavujú endorfíny.

Čo pekné si si Ty všimol na poslednej jazde električkou?
16.06.2023 - 08:16:35
04
Myslis okrem stavu baterky?
16.06.2023 - 08:59:59
03
e-bike... chcem ísť v sobotu na bicykli trasu Ba-BB ... keby som mal e-bike tak by som musel zvažovať kde sa naobedujem, či je tam možnosť nabíjania ... a koľko mi také nabitie vydrží a či stačí len raz a či to bude práve na obed a tak podobne ... alebo by som proste na biku takúto vzdialenosť ísť nemohol. Takto môžem ísť ako chcem zastať kde chcem na ako dlho chcem
16.06.2023 - 10:09:32
02
aJoN napísal:
marseluspp .......

Čo pekné si si Ty všimol na poslednej jazde električkou?


Naposledy som bol električkou na Štrbskom Plese. Výhľady z okna sú stále tie isté, konečne dorastá ten zničený les. Najhoršie je v električke vyriešené odkladanie batožiny. Nad mnohými sedadlami už niesú tie rošty, a potom tú batožinu človek musí mať pri nohách... aj tie názvy súprav im dali také čudesné.... Ale ďakujem za opýtanie ... :)

Inak som zistil že keď nevybíjam batériu, tak vydrží dlho nabitá. Takže sa takto jednoducho dá obísť problém s jej častým nabíjaním .... ;)
16.06.2023 - 10:20:45
03
Preco si stale nahovarate, ze cyklista je automaticky aj sportovec. Moja babka sa tiez vozila na bicykli a zarucene nebola sportovkyna. Tiez nerozumiem preco by sa ebiker mal obavat dlhych jazd. Ebike funguje aj po vybyti baterky, mam to overene z vlastnej skusenosti.
Porovnanie ebiku s segway je zavadzajuce, ked na ebiku netahas tak stojis a na segway len stojis a ides.
16.06.2023 - 12:12:26
02
Babka na ukrajine jazdila v lycre tak ako títo moto športovci?
16.06.2023 - 12:21:55
00
Ale veď podľa miestnych hejterov eckari jazdia v tesilkach a paperkach😜
16.06.2023 - 12:34:53
02
Presne ako píše Lubor1 - väčšina biobikerov sú také typy ľudí ako jeho babka. Vozia sa na bicykli aby nemuseli ďaleko chodiť. Sú to vlastne kandidáti na ebikera, akurát že vtedy ebike nebol k dispozícii a v súčasnosti možno na neho nemajú ... Sú to vyslovene Latentní ebikeri... :)
16.06.2023 - 12:37:42
00
ivast napísal:
Babka na ukrajine jazdila v lycre tak ako títo moto športovci?

Ziadna Ukrajina ale Velamos a ak sa dobre pamatam v inom ako v sukni so zasterou som ju ani nevidel.
16.06.2023 - 13:13:35
03
Moja babka sa "vozila" (skôr presúvala/cestovala) na Ukrajine, ale nepovažovala sa za cyklistku, nechodila na bicykli do lesa, na hory ... a pod. Používala ho na rýchlejší presun medzi dedinami, kde ani autobusy nechodili ... a teraz by pravdepodobne používala e-bike, ale tiež by sa asi nepovažovala za cyklistku, na rozdiel od tu prispievajúcich e-bikerov.
Tiež šoférujem auto/á a nepovažujem sa za automobilového pretekára (už ani pupok mi nepreteká cez opasok) :D

offtopic ... teraz mi vlastne trklo v lebeni, že je z tej istej dediny ako rodičia jedného majstra Európy v MTB a ešte aj priezvisko za slobodna mala to isté :D :D :D
16.06.2023 - 13:48:01
00
[quote="@1950291"
offtopic ... teraz mi vlastne trklo v lebeni, že je z tej istej dediny ako rodičia jedného majstra Európy v MTB a ešte aj priezvisko za slobodna mala to isté :D :D :D[/quote]

A keď budeš ešte pátrať ďalej, tak možno zistíš, že si sesternica jeho pravej nohy a ľavého kolena. :lol:
16.06.2023 - 14:46:59
00
Ja tomu hovorím z koňovho ľavého vajca 🫣🤣🤣
16.06.2023 - 18:56:56
00
marseluspp napísal:
Táto téma je mŕtva. Už ani tie trapne hejty niesú to čo bývalo. Chcelo by to novú krv… :)

www.insportline.cz
moze byt ? :D
16.06.2023 - 20:23:01
03
marseluspp napísal:
Zistil som že ebikeri sú viacej pohodoví ľudia. Nikam sa neplašia, sú veselí a vyrovnaní a na nič sa nehrajú.

Ha ha ha... Však sa hrajú! Na cyklistov! A pritom sú to e-motorkári!
16.06.2023 - 21:34:32
09
keyboard_arrow_up