No a ty davas toto na roven sram axs
19.05.2024 - 18:53:22
00
"Styria e-tuckovia na e-motorkach. Ja v kratkom, oni komplet v dlhom a este na tom paperove alebo ake vesty. :D Tu uz ani nie je snaha sa tvarit, ze slapu aj za svoje. Len sedia a vyvazaju si brucha po lese..."

A zrejme sa o Vás ani nezaujímali, doslova odignorovali. To je ale drzosť!
19.05.2024 - 20:19:37
01
V prvom rade na týchto e-motorkách čo je na obrázku nemajú čo v lese pohľadávať, keďže všade na vjazde do lesa sú väčšinou značky Zákaz vjazdu motorovým vozidlám.
19.05.2024 - 20:22:18
03
lapaloma napísal:
No a ty davas toto na roven sram axs

Vsak aj ten pomaha lenivcom setrit pracu vlastnych svalov. :D
19.05.2024 - 20:25:30
00
ze elektricka kolobezka, by som chcel hrdinu vidiet ako sa odraza nohami
ja tam skor vidim skuter...
19.05.2024 - 21:28:40
04
To nie je e-kolobezka, to je e-scooter. Ma to sedadlo, len to nie je dobre vidno kvoli tomu boxu za nim. Si to pozri poriadne. Hadam si nemyslis, ze by tuckovia stali cely cas?
19.05.2024 - 21:49:39
00
videl som uz aj cestnu kolobezku s dorobenym sedadlom.
amen tma...
19.05.2024 - 22:28:20
00
Aj my sme mali v skolke kolobezky so sedadlom a to bolo pred 50 rokmi. To co bolo na obrazku mi sirkou kolies a polohou sedadla pride skor ako el. skuter .
20.05.2024 - 07:48:57
01
Nieco podobne poziciavaju na donovaloch, tiez to volaju kolobezky
20.05.2024 - 08:01:43
00
Nie nie žiadny e-scooter, ale e-kolobežka
sedadlo nesedadlo
Legislatívne je to tak, môže s tým ísť kdekoľvek v podstate, žiadna PZP, ako na biku napitý s tým môžeš ísť a vodičák ti nevezmú, super
O tom že tieto hebedá sú väčšinou komplet odblokované nad 25 asi hovoriť netreba
20.05.2024 - 08:07:55
00
lubor1 napísal:
Aj my sme mali v skolke kolobezky so sedadlom a to bolo pred 50 rokmi. To co bolo na obrazku mi sirkou kolies a polohou sedadla pride skor ako el. skuter .



myslíš túto?
www.e-kolobezka.cz
Aj my sme s bráškami podobnú mali, naša bola bez sedadla, bola skladacia
20.05.2024 - 08:38:37
03
prišiel som prečítaj nové hejty a už sa tu hejtujú aj elektrické kolobežky? :) Veď to nemá s bicyklom už nič spoločné a predsa potrebujete rýpať, lebo to má e-pohon??? Mal som silnú kolobežku (5,5kW) a aj v lete som si dal často aspoň tenkú bundu, keďže som jazdil do 50 v meste, mimo mesto aj viac. Nárazový vietor a takmer nulová aktivita = pocit chladu = teplá bunda. Toto z akého dôvodu porovnávate so športovou cyklistikou, kde ti je horúco aj v kraťasoch lebo makáš? Nepreháňate to už?

Česť výnimkám, ale je to tu ako kult eko-bio fanatikov, a každý kto odmietne prijať vieru v jazdu na klasickom bicykli bude zatratený a treba ho upáliť na hranici :). Nabudúce nezabudnite odfotiť nejakú motorku, štvorkolku a posmievať sa, že nedupú do pedálov.

Minulý týždeň som stretol asi Vášho kolegu. Šlapal som si to hore asfaltkou v rýchlom rytme, ako som ho obiehal a slušne ho pozdravil, on telefonujúc s niekým vraví do telefónu "p*če, ma tu elektrikári obiehajú". Vy musíte mať veľmi smutné tie výjazdy s takýmto mentálnym nastavením. To jazdíte za trest alebo z donútenia? Ja keď som behal na klasickom, tak to bolo pre radosť.
20.05.2024 - 10:14:22
03
Ja mám pocit že niekto to tu berie príliš vážne a vždy ma chuť vystúpiť ako čestný obhajca čohokoľvek ako rytier v jasnej zbroji

Žena jazdí ebike, inak by som mnou nejazdila, čiže super vec

Urazová chirurgia je úplne nadšená z e-kolobežiek, ako si ľudia pod parou na ne v meste sadajú a dokaličia seba a často ostatných

Za mňa si aj tento spôsob dopravy zaslúži svoj hejt v tejto nezáväznej téme

A ešte tu príde ďalší rytier a boha jeho pustím sa aj do elektrických mixérov!
20.05.2024 - 10:28:11
03
thePegass: tema sa vola elektrohejteri :) , a koho presne, si treba pozriet uplne prvy prispevok. Nie je kazdy taky. Tu kolobezku, co si pouzival, mala SPZ ? :)
20.05.2024 - 10:37:34
00
Yogisz napísal:

Urazová chirurgia je úplne nadšená z e-kolobežiek, ako si ľudia pod parou na ne v meste sadajú a dokaličia seba a často ostatných


tu u nás jazdí jeden ...napíšem psychoš...na elektrickej kolobežke po hrádzi hore-dolu medzi ľuďmi tiež riadnou rýchlosťou a ešte s pustenou hudbou na plné pecky...úžasná "zábavka" či ako to nazvať... boli sme sa s polovičkou prejsť pešo,tá keď ho videla len si klopala na čelo...som zvedavý kedy ten niekoho zrámuje
20.05.2024 - 12:04:12
00
keyboard_arrow_up