A co si cakal, ze Discovery je najlepsi tym na svete? A co si cakal, ze Discovery je Discovery iba kvoli Lancovi. No a k Ulrichovi, je vseobecne zname, ze tam nesiel vyhrat, ale potrenovat, vrchol sezony ma niekde inde.


Pocuj ajeto,mas moc jedovate reci.Neviem ako dlho jazdis,ale ked sa nedokazes povzniest ponad nenavist voci Armstrongovi tak radsej ani neodpovedaj.Ved ty tu cyklistiku vobec nesledujes.Moja reakcia bola pisana z nadsazkou ak si to nepochopil.Ale kedze tvoja reakcia je taka aka je,tak mi je jasne,ze to vobec nesledujes.
12.05.2006 - 22:47:05
00
to ten pravy hovori Euskadi ta askatasuna...cisti mierotvorcovia :D , ale Ibana Maya som celkom bral. Neviem kolko lidrov tam slape s tym ze to vzda, a nakolko je Bassov sen realny. Ja mu teda drzim palce ale neverim.
12.05.2006 - 23:04:58
00
ETA to neeeeeee.Bassovi fandim je uz zrely na nejaky titul.
Inak Euskaltel Euskadi vznikol,aby prezentoval Baskicko v tom pozitivnom svetle.A dari sa im to dobre. :wink:
12.05.2006 - 23:16:56
00
:D :D :D Nemam pocit , ze by som prave v tomto prispevku napisal nieco zle proti Armstrongovi. A taktiez neviem ako si prisiel k tomu, ze to nesledujem. Celkom by ma zaujimalo, z coho si na to prisiel. Ty si sam tusim niekedy pisal, ze jazdis mtb, a ten dres co mas na obrazku z teba chytraka neurobi. Mam na Teba prosbu: z coho si usudil, ze tomu nerozumiem a ze sa neviem povzniest nad Armsronga, konkretizuj, to by ma zaujimalo.
12.05.2006 - 23:17:13
00
"Som rad,ze tam nebude ten smejdovy Lance".
To su tvoje slova.Ale neboj nebudem sa tu s tebou o to natahovat som uz predsa o volaco starsi od teba.A preco si myslim,ze to nesledujes?Nuz preto,lebo si k teme este nic nenapisal.Uz prvy tvoj prispevok bola len urazka.Mas sice "len" 21,ale rozmu by si mohol mat aj viac.Neboj zivot ta nauci.
Neboj okrem dresu Euskadi,mam doma aj ine napr.USPS 03,04,dsc 05,Domina vacanze 04.
A chovaj sa slusne.
12.05.2006 - 23:33:07
00
triki to bolo trefne, len dole pod forom ti pise, ze ajeto bude mat onedlho 23. Ja Bassovi akosi neverim, este sa mi nezda dost ostrielany na taku vec. Ale to je moj nazor.
12.05.2006 - 23:36:47
00
Ooo, nemame ti vykat, pan z " hlavneho mesta"??
12.05.2006 - 23:38:15
00
triki to bolo trefne, len dole pod forom ti pise, ze ajeto bude mat onedlho 23. Ja Bassovi akosi neverim, este sa mi nezda dost ostrielany na taku vec. Ale to je moj nazor.

Ubral som mu nechtiac.
Co sa tyka Bassa tak sa vsetko ukaze az v kopcoch.A hlavne kto bude mat po ruke akych pomocnikov v kopcoch.Ivan tam ma skveleho Sastreho.Ale favoritov je urcite viac.Nebude to mat lahke.
12.05.2006 - 23:44:49
00
Ooo, nemame ti vykat, pan z " hlavneho mesta"??


Ja s jeho chovanim nemam nic spolocne.Ucta ku kazdemu to je zaklad.Ja by som si nedovolil urazat ziadneho sportovca,bez ohladu na osobne preferencie.


Naposledy upravil triki dňa 13.05.2006 - 00:00:12, celkovo upravené 1 krát.

12.05.2006 - 23:48:46
00
Hmm, tu sa medzi sebou uraza pomerne dost sportovcov. Aj profici sa medzi sebou urazaju. A urob nieco s tou gramatikou, taketo hrubky som u teba este nevidel. :P
12.05.2006 - 23:52:08
00
Ti poviem Triki, tu je tych prispevkov o Gire teda hodne, kazdy druhy :shock: . Nejde iba o Giro, ide o celkovy postoj k dnesnej cestnej cyklistike a ten tam celkom odo mna odznel. Mozno nehltam kazdy den tie kilometre z obrazovky ako ty, ale namiesto tych dresov mam aspon doma bicykel a ked je cas tak na nom vyrazim. Doteraz to Giro moc nepovedalo, viac sa ukaze ked zacnu tie poriadne kopce, na rovinke sa taketo zavody nevyhravaju, (chvalabobu). A Basso, celkom urcite mu drzim palce, ak to nevyhra, tak tam urcite poriadne zamiesa karty, pokial nedopadne ako minuly rok. Uz mam aj o dva roky viac, ako si si myslel, aj som ti nieco napisal o Gire, mas este nejaky dotaz? Rad ti s nim pomozem...
12.05.2006 - 23:56:31
00
No co na to hovorite, Basso v ruzovom... Nemam cas to sledovat online, ako vyzerala etapa nazivo?
14.05.2006 - 18:55:17
00
Dobre - tenis dostal prednosť a tak to dávali o kus neskôr zo záznamu. Musí sa uznať - víkendové trate sa organizátorom vydarili a boli to presýpacie hodiny.
Aj mňa prekvapil Basso - najprv chcel ísť tréningovo, potom ani nie a teraz sa zdá, že chce double (Giro+Tour). Zatiaľ je však skoro robiť závery, ešte bola len ôsma etapa a TV lahôdky nás ešte čakajú.
14.05.2006 - 20:19:17
00
mna dojalo to Petacchiho koleno, som zvedavy s kym bude na rovinach Tdf Boonen finisovat ...... :(
15.05.2006 - 14:41:02
00
A koho by si tak tipoval? Prvykrat v zivote si pozeral etapak, ze?
15.05.2006 - 19:57:49
00
keyboard_arrow_up