Tak pani cyklisti,zacina trojtyzdnove peklo podla odbornikov najtazsie za posledne roky.
Takze kto sledujete piste svoje nazory,postrehy,tipy na favoritov atd.
Prvu etapu,casovku jednotlivcov vyhral minulorocny vytaz Savoldelli.Porazil druheho McGeeho inak byvaleho drahara.Zacalo to teda dost zaujimavo. :wink:
07.05.2006 - 10:10:28
00
jediny postreh na ktory sa zmozem (neziletkarim) je ze neviem preco ale ked fici tour de france na euro sporte tak som schopny sa na to pozerat aj 4 hodiny a potom som nenormane nahecovany na moj bajk a este ho okolo takej 6 podvecer vyberiem von... v podstate okrem zaveru a ked je zaver 20 km dlhy kopec je to zaujimave ale inak je to v podstate stale o tom istom..
neviem co ma na tom tak bavi asi niekde vo mne drieme dusa ziletkara a caka na spravnu chvilu ked sa prebudi :D
07.05.2006 - 14:50:51
00
Ja uz osem rokov nejazdim cestu.Obcas si od kamosov poziciam,ale inak bajk.Na tomto Gire budu brutalne kopce.Az 30km.Tam sa oddeli zrno od pliev.
07.05.2006 - 18:28:10
00
tak ja som zase 8 rokov jazdil na 95% len cestu, to mtb je z nudze. Tajne snivam o rekordovom tatosovi. Blatozruti, aj to svistanie plastov po asphalte ma svoje caro :roll:
08.05.2006 - 08:35:45
00
tie kopce su brutalne fakticky
nemozem ked sa tam driapu nejakou dvadsiatkou alebo tak... jednoducho su to borci
08.05.2006 - 16:04:53
00
no myslim že to bude veľmi zaujímavé, môj názor je že giro je ďaleko atraktívnejšie ako tour pretože sa jazdci snažia útočiť v kopcoch. no a pri pohľade na profil ma nezamrazí, skôr by som si to prešiel, jasné že ísť dvackou hore kopcom je o niečom inom ale keď sa chcú chlapci uživiť čo im zostáva. :P

Prílohy:

altimetria.jpg
altimetria.jpg 174.97 KiB thumb_up0thumb_down

09.05.2006 - 10:05:10
00
Vacsi problem je v tom, keby oni isli hore kopcami 20. To by sa este dalo. Ale ti blazni idu 30 a to ju uz ina kava. A po rovine 60.
09.05.2006 - 19:20:03
00
Giro, si uz s nami dlho nebol na kole, to su nase bezne rychlosti... :lol:
A na Giro sa tesime, jasne, aj na Tour a to este viac, kedze tam uz nebude ten smejdovy Lance. To som teda zvedavy ako sa tu teraz rozprudi debata o Lancovi...
10.05.2006 - 08:55:19
00
Tak to si uhádol-napísať toto o človeku ktorý prekonal rakovinu a potom dokázal v cyklistike to čo nikto pred ním, tak to je do neba volajúca drzosť.Dokázal to vlastným úsilím a pevnou vôľou, a keď Ty dosiahneš len 10% z toho čo on potom môžeš kritizovať!
10.05.2006 - 09:04:43
00
Este pockam na nejake reakcie, potom ti poviem preco ho nemam rad.
10.05.2006 - 09:19:08
00
momo sledujes cestnu cyklistiku? Predpokladam ze okrem troch Grand Tours nic ine nepoznas. Ja ho obdivujem za to ze prekonal rakovinu. Preco ho nemam rad... Je to smejd ktory v zivote nic okrem tychto 7 triumfov v cyklistike nedokazal. Pardon ma tusim titul majstra sveta este spred tej rakoviny. Ale to je o inom. Nikdy nemal na to aby zasiel dva velke preteky v jednej sezone. Posledny velky cyklista bol pre mna Marco Pantani. Nebyt jeho diskvalifikacie tusim dve etapy pred koncom gira myslim v r 99. nebol by Lance taka legenda za aku sa povazuje. On chcel byt najlepsi na tour. Ale jazdci ako Indurain, Merckx, ci Pantani boli ovela lepsi. Navyse nevozil ich po kopcoch taky makac ako Roberto Heras. Pre mna to bude vzdy len americky nafukanec, ktory si splnil svoj dream.
10.05.2006 - 10:28:29
00
Je to smejd ktory v zivote nic okrem tychto 7 triumfov v cyklistike nedokazal.


A to je malo? Zovsadial pocuvam ze to je genialny, fenomenalny jazdec, ze 7x po sebe vyhral najprestiznejsie preteky a zrazu sa od teba dozviem ze to nieje nic.

Nikdy nemal na to aby zasiel dva velke preteky v jednej sezone.


A ten Indurian (alebo niekto iny) vyhral v jednej sezone TDF a ine velke preteky a to vsetko 7 rokov po sebe?

Pre mna to bude vzdy len americky nafukanec, ktory si splnil svoj dream.


Jasne, vsetko to za neho odjazdili kolegovia z tymu a on len zbieral mediale...
10.05.2006 - 13:41:10
00
no nevim nevim
nehovorim ze team zanho nespavil polku roboty ale take iste podmienky mali aj ini jazdci
pamatam si este ako si to lance rozdaval v kopcoch s nebohym pantanim...
a taky ulrich ked boli sami dvaja lance ullrich 20 km kopec... lance by vyhral aj keby tri krat pichol...
10.05.2006 - 13:46:17
00
Som pocul ze tym ze prekonal rakovinu sa mu posunul bod bolesti...
10.05.2006 - 14:01:33
00
Je pekne vyhrat Tour po sebe sedem krat za sebou, fakt je ze sa to nikomu inemu nepodarilo, ale preco Lance cely rok jazdil hovno a pripravoval sa iba na jeden zavod? To je ako keby Schumacher odjazdil za celu sezonu iba velku cenu v Taliansku a sedem rokov po sebe by to vyhral. Preto je pre mna Lance nesympaticky. Ako niekto napisal, splnil si svoj ciel... A k tej rakovine, myslim ze prave kvoli nej berie urcite sypacky, ktore by nikomu inemu nepresli. Je diskutabilne ci a nakolko mu to pomaha, ale to je uz vec nazoru. Ja osobne som rad, ze uz skoncil, aspon bude Tour zaujimavejsia.

Uz sa toho na tuto temu popisalo ojojoj, takze kazdy si mysli svoje.
10.05.2006 - 15:09:19
00
keyboard_arrow_up