MailoKE napísal:
Som z druheho konca republiky a do BA nechodim. Ak by sa nieco konalo aj va vychode, rad sa zucastnim, aj ked teraz uz jazdim na full-e. HT-cko je ale stale pripravene. :)


Do buducna by som chel aby sa lokality stretnuti obmienali a pripadne aby sa toho vzdy ujal niekto lokalny a povodil cezpolnych po svojich trailoch. Cize mozno sa dockas aj vyjazdu na vychode, sleduj vlakno a uvidis.
10.08.2022 - 14:06:24
00
Pali65 napísal:
Ejha, zapadá do tohto projektu aj to, že som ho práve prebudoval na fullhard?


Pali +All:

Rigid je OK ak si na to veris. Dobry jazdec na rigid asi bude schopny prejst narocnejsie veci ako neschopak na full. Ale zase nechem aby si sa trapil na tych trailoch. Pridi kludne cim skor na prve vyjazdy tam sa aj tak ukaze ako sme na tom co sa njslabsieho clanku tyka a co sa bude dat jazdit a co nie. Uvidime, mozno zapadnes ze si nikto ani nevsimne ze nemas odpruzenu vidlu.
10.08.2022 - 14:12:43
00
denis86 napísal:
Fíha, no na bajku mi pribudol motor......tak nwm či budem akceptovaný.


Prepac, motor fakt nie. Neber ma v zlom nic proti elektrickam, ale princip tu ma byt, ze chceme mat podobne tempo preferovat podobny teren jazdit podobne bicykle. Ebike je dost ina kategoria asi by to ani pre teba nebolo moc zabavne. Ked ches, nejaky stary HT urcite niekde zozenies za par Eur pripadne pozicaj od kamarata.

edit: A to iste aj Matejko39
10.08.2022 - 14:17:02
01
V poho, vyhod ma teda zo skupiny
10.08.2022 - 14:22:22
01
Hack3r napísal:
ja mam BA 220km, takze dakujem za pozvanie no nejdem

To iste ako som pisal MailoKE. Sleduj vlakno....
10.08.2022 - 14:22:59
00
RobertS4R napísal:
....Len zasa asi nieje HT ako HT... Napríklad ja by som môj zaradil niekam (trail/enduro) A sám netuším,že ako by mal taký výjazd vyzerať. Lebo keď postavíte nejakého blázna na trail ocelaku,čo si to dáva rad radom (nájde sa ich dosť už len v Lozorne) a nejakého XC maniaka čo má oholené nohy a 80mm vidlu,aby neskončila spoločná reč pri IPE na BK. Ale určite by som sa išiel previezť a popozerať kto má aku raketu 😜


Ano, uvedomujem si to. Nechcel som tuto vec podrobne rozoberat, kym nebude jasne aka partia sa vlastne zide a kolko nas bude. Trocha to naznacil prispevok zacinajuci vlakno, ale ked si to uz nacal.
Ma to byt trail jazdenie. Samozrejme aj XC sa da jazdit po trailoch, ale myslienka nie je v merani casu a priemerky, ale skor v hrani sa na traili, zlepsovani techniky nie kondicky. Nema to byt vela km ale vela zazitrkov.

A ako do toho zpada 8kg XC raketa a 15kg ocle HT so 160mm zdvihom vidle ? Podla, mna je jedno na com sedis pokial to tebe samemu nevadi. Ak niekto bude chciet na XC HT jazdit singlace, zastavoat pri ficurach, ucit sa trail technike jazdy, pripadne skakat.... tak preco nie.
Ale urcitre to nobude pre niekoho co ked ma priemer pod 15km/h a neurobi 50km sa citi okradnuty. Ten sa tu asi nezabavi bez ohladu na bike.
10.08.2022 - 14:33:16
10
Jaycobic napísal:
...Čo sa akcie týka tak super rád by som sa zúčastnil no žial mám problém alebo skorej obmedzenie.....nedávam moc bomby… .


Jasne, uvidime kolko ludi sa zide na ten ktory termin. Vzdy sa prisposobime najpomalsiemu jazdcovi, ci to bude pre jeho kondicku alebo schopnosti. Ak tam budu velmi velke rozdieli v ramci jedneho teminu a bude nas dost, mozeme sa rozdelit do niekolkych "vykonnostnych skupiniek" ako sa kto bude citit. Velmi vela ludi po kope by si aj tak na singli zavadzalo a aj tak by sa to potrhalo na skupinky. Pripadne to mozeme podelit aj podla toho, co kto bude mat chut v dany den jazdit, ci zlene single po vrstevnici, ci zjazdove traily, ci skoky ci korene. Nikde nie je napisane, ze musime ist vzdy vsetci vsetko spolu. Ide hlavne o to, aby si kazdy nasiel partu co ho bude motivovat a pomoze mu sa zlepsovat, nech rastieme ako komunita HT-ckarov.
10.08.2022 - 15:03:15
10
Kristina napísal:
Nebolo by lepšie dohodnúť stretnutie niekde bližšie ako v BA? Niekde viac v strede, aby to mali aj bajkeri z východu bližšie. Alebo potom zorganizovať viac stretnutí. Na západe, v strede a na východe.


Ano, ako som uz pisal budeme miesta posuvat. Sleduj temu....
10.08.2022 - 15:12:56
00
/////////////////////////// na zimu pozastavene, v pripade otazok pis SS autorovi prispevku \\\\\\

TERMIN A MIESTO
Kazdu sobotu o 13:00 budem na Pisanom kameni. Presne tu :48.225789°N, 17.077178°E (WGS84) Pripadne sa vozit do okola na dohlad od toho miesta. Budem cakat do 13:15 hod. Potom si dam raz ci dava krat trail Pisany kamen na zahriatie, kto by nestihal este nas chyti na tom traily.
Mam tento bike Endura dres ciernu prilbu, vseobecne som sedo cierny ako smrt :lol:

To plati za kazdeho pocasia, az kym sa tu nedohodneme inak (Dohodnut inak = budem editovat tento prispevok a tiez ho skopirujem na koniec vlakna). Akcia sa kona aj ak nepridem. Verim ze sa dokazete zabavit aj bezomna (mozno este lepsie :D ).

Navrhy na zmeny casu miesta su vitane, ak sa stretnu s dostatocnym zaujmom mozeme to presunut na jedno kolo, alebo aj na trvalo. Pripadne urobit viac vyjazdov do tyzdna a kazdy si vyberie co mu bude viac vyhovoat.


/////////////////////////// na zimu pozastavene, v pripade otazok pis SS autorovi prispevku \\\\\\


Naposledy upravil Kenai dňa 30.10.2022 - 23:18:14, celkovo upravené 3 krát.

10.08.2022 - 16:02:39
04
Este nieco malo k programu na prvy vyjazd.
Na kolko ide o prvy vyjazd bude to spoznavacka. Spoznat ludi, spoznat pocty, spoznat nase technicke moznosti, spoznat kompatibilitu na traily.... Bude sa asi viac postavat a debatovat ako jazdit. Ked sa budeme zoznamovat prosim pouzite svoj nick odtialto z fora. Nie ze by som sa nezujumal o vase prave meno ale aj tak a z tolkych mien asi vsetci zblaznime. Jazdit pojdeme bud smer trojstrom alebo cerovka a dalej podla situacie.
10.08.2022 - 16:20:01
11
Parada, v nedelu vecer odchadzam na dovolenku tak tuto sobotu to snad este stihnem ! Ak mi do toho nic nepride, budem tam.
10.08.2022 - 16:38:53
01
https://fb.me/e/3s4sRKei6
10.08.2022 - 21:06:51
00
ja sa pridam na konci mesiaca mozno v septembri...
nechcem nic hrotit po kovide
11.08.2022 - 07:30:08
10
Ahoj Kenai Pridaj aj tohoto bajkera do skupiny. On síce bajk nemá tagnutý v profile, ale možno sa bude chcieť niekedy zúčastniť :Sarger . Má zápal, ale technika, eeeee, tak možno bude rád za takéto niečo :)
11.08.2022 - 10:02:05
10
Ziaden problem, kludne zavolajte aj kamaratov. Bolo by sice fajn, keby sem napisali aspon riadok, ale ak nie, nezblaznime sa. Viem ze je urcite vela ludi co nemaju v profile bike a chceli by prist, ale s tym uz neviem nic urobit. Tak ak o takom viete, vezmite zo sebou.
11.08.2022 - 11:26:54
00
keyboard_arrow_up