Koho budete volit ?
ANO 0% [ 0 ]
SDKU-DS 39% [ 19 ]
HZDS 2% [ 1 ]
KDH 6% [ 3 ]
SMER 8% [ 4 ]
SNS 27% [ 13 ]
SF 4% [ 2 ]
SMK 4% [ 2 ]
KSS 4% [ 2 ]
OKS 6% [ 3 ]
Celkový počet hlasov : 49
Jadna kamaratka - Madarka raz spravila toto: "Co ten Slota proti nam ma? Vadime mu? Ja keby som sa s nim stretla, tak spravim toto..." - chytila tricko, vyhrnula si ho a tak vsetkym naokolo ukazala svoje velke prsia. Takto by sa mali riesit vsetky narodnostne problemy. Treba madarky asimilovat. Ja mam frajerku z Dunajskej Stredy. Malo by vyjst nariadenie vlady, ze ten, kto nema po dobu 1 mesiaca frajerku, bude mu pridelena jedna Madarka. A bude to! Len potom neviem ci tu budu vsetci Madari alebo Slovaci.


NIIIIIIIKDYYYYYY!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
21.06.2006 - 13:04:57
00
Jadna kamaratka - Madarka raz spravila toto: "Co ten Slota proti nam ma? Vadime mu? Ja keby som sa s nim stretla, tak spravim toto..." - chytila tricko, vyhrnula si ho a tak vsetkym naokolo ukazala svoje velke prsia. Takto by sa mali riesit vsetky narodnostne problemy. Treba madarky asimilovat. Ja mam frajerku z Dunajskej Stredy. Malo by vyjst nariadenie vlady, ze ten, kto nema po dobu 1 mesiaca frajerku, bude mu pridelena jedna Madarka. A bude to! Len potom neviem ci tu budu vsetci Madari alebo Slovaci.


Madari, zial z povahy tohto naroda to vyplyva.
21.06.2006 - 15:04:35
00
Madari, zial z povahy tohto naroda to vyplyva.

Nie som nadseny touto temou a nechcem sa do nej zapajat ale este na rozlucku s temou - co to je povaha naroda? Ako sa to meria? Kto ju schvaluje? Aka je povaha slovenskeho naroda? :cry:
21.06.2006 - 15:27:37
00
Musim sa zastat pistu. Trocha ma to boli ked niekto uraza Madarov. To akoze moja frajerka (je z DS - akoze Madarka) ma mat tie zle vlastnosti ktore maju Madari? Ha ha ha. Vsak to su take kraviny co pisete.
21.06.2006 - 15:40:41
00
Budem z casti citovat Sladkovica: Slovaci su narod holubici, to znamena ze maju vsetko v ..ci. Slovaci patria k najlahsie asimilovatelnym narodom, co sa o madaroch povedat neda. Uz dve storocia maju rapidne klesajucu natalitu a je ich stale viac. Cim to je?

to pista: Je mi luto, ze tvoja rodina musela prezit Horthyho okupaciu.
21.06.2006 - 15:43:13
00
Vsak to su take kraviny co pisete.


no hadam nie vsetko su kraviny. madari su tiez len ludia, takisto ako slovaci. maju ruky, nohy, atd. a aj rozum. tu nejde (aspon mne) o odsudenie madarov ako narod. ale ako uz niekto povedal, ja si tiez myslim, ze madari na slovensku maju svoje prava. lenze by chceli mat privilegia a to je dost velky rozdiel...to je jedina vec, co mi na nich vadi.
21.06.2006 - 16:14:17
00
Podla mna Madarom je to uplne jedno. Myslim tych Madarov co ziju v dedinach, pestuju papriku vo foliovnikoch. To len politici sa snazia vytlct co najviac z toho ze ich voli 11% ludi.

Nechcem sa nikoho dotknut ani provokovat, ale ja ako blavak mozem mat blbe reci na niektorych tuto ludi z vidieka. BA tvori 25% HDP, z ktorej cast musi ist na vidiek, aby tam ludia mohli nejako zit. Ja to tolerujem a nic proti tomu nemam. Ale myslim si, ze toto je tiez privilegium a nie pravo. Opakujem, ze s tym suhlasim a treba byt solidarny a tolerantny, tak na mna nenadavajte.
21.06.2006 - 20:07:14
00
Podla mna Madarom je to uplne jedno. Myslim tych Madarov co ziju v dedinach, pestuju papriku vo foliovnikoch.




no ti co pestuju vo foliovnikoch su v pohode...vsetky problemy robia ti zazobani co ich pestuju v sklenikoch, nehovoriac o tych co pestuju papriku a melony, to su uplni autonomisti sak aj melony vyslachtili tak aby boli vo farbach madarska, zelena, cervena a biela
21.06.2006 - 21:51:36
00
A tých vyše 200 hlasov odovzdaných SMK

By the way, všimli ste si, že dnes už Fico zmiernil rétoriku? Môžeme vypísať hlasovanie, dokedy bude hlásať solidaritu. Podľa mňa, mesiac po schválení vládneho programu zabudne na solidaritu.

fico neoficialne na solidaritu zabudol uz ked si kandidatku naplnil manazermi a podnikatelmi. oficialne na nu zabudne ked tito podnikatelia zacnu hlasovat proti zhorsovaniu podnikatelskeho prostredia (ich vyske zarobkov) ved standartna lavicova strana :roll:
22.06.2006 - 11:01:17
00
nech sa na to pozriem akokolvek... ked fica druhykrat vynechaju z hry bude sranda... ale asi je to malo pravdepodobne...
23.06.2006 - 16:47:53
00
Vcera som pozeral Sito... To bolo nieco, pan Slota sa opat predviedol... Ja som zvedavy co z tejto vlady vyjde...
30.06.2006 - 07:47:25
00
Ja sa este trochu vratim a vyjadrim svoj nazor. K Slotovi: ved je to jeden superzlodej, ako moze niekto s 5 mld osobneho majetku vraviet o rozkradackach? Nadava, ze madari nicia slovakov v Slovnafte. Ak sme taki frajeri, tak sme mali my kupit MOL a nie naopak a hlavne sa tak stalo pocas vlady, v ktorej sedel aj Slota. Dalsie vec, nadava na madarov a ciganov. S ciganmi v Ziline nic nespravil, po meste ich beha stale dost a robievaju bordel aj ked to uz nie je take ako volakedy. Ale mafiani typu Ciri tu maju stale svoje miesto. Pokila viem, tak prvum zenu mal madarku. On je narodovec? Dotrepal sem tie ku..y sikmooke, paktuje s rusmi, chorvatmi, benincanom a cojaviem este s kym. Ved on by bol najvacsi kamarat aj s ciganmi keby mu dali 5 mil. Nazory ako kralik na Slotu majuvacsinou ludia, co byvaju od Ziliny aspon 150 km a nevedia co sa tu naozaj deje, ako treba odvadzat z firiem Slotovi vypalne a pod. Zalezitosti okolo soch miesto kanalizacie a inych veciach radsej ani nejdem rozoberat.

K Ficovi. Po dlhsej uvahe som zisitl, ze je v podstate jedno kto tu vladne, lebo banky (peniaze) ako aj velke podniky drzi zahranicie a de facto oni ovladaju nasu ekonomiku. Fico tu moze akurat prerozdelovat dochodky. Volakedy som aj ja nadaval na to, ze sa sprivatizovali velke podniky. Dnes sa na to divam inac. Ked sa o ne stat nevedel postarat a rozkradali si ich medzi sebou, tak je asi lepsie, ze su v rukach silnych zahranicnych firiem, ktore sa o ne staraju a podielaju na tvorbe HDP. Za 50 rokov sa mozno aj tento stat pozbiera a vybuduje (kupi) nejake strategicke podniky, ale zatial to nie je v jeho moci ani mentalite.

Na mikiho reformy nenadavam preto, lebo zvysenie zivotnej urovne bolo evidentne a vo viacerych sektoroch bol konecne zavedeny aky taky system. Napriklad tie 20 korunaky, kazdy nadava, ale je to naznak systemu. A ze lekari nadavaju na platy? Doprial by som im sukromne nemocnice, tam by asi tazko fungovali uplatky a nakup pristrojov na zaklade provizii.
30.06.2006 - 11:52:27
00
Nazory ako kralik na Slotu majuvacsinou ludia, co byvaju od Ziliny aspon 150 km a nevedia co sa tu naozaj deje


Tak to si clovece trafil skoro na meter presne :lol:
30.06.2006 - 12:01:52
00
v podstate to znamena ze slota v ziline ako primator skoncil?
neviem kedy budu najblizsie lokalky
ale tiez by tu mal byt zakon o nezlucitelnosti funkcii nie?
30.06.2006 - 12:17:26
00
lebo zvysenie zivotnej urovne bolo evidentne


--- to si vazne myslis ze sa zvysila zivotna uroven ??? mozno tebe, mozno mne, a mozno aj vecsine ludi tu na fore. ale to co je na tomto fore je dost zla vzorka obyvatelstva. mam velke obavy ze sa ludia co zarabaju do 15 litrov maju lepsie ... veru nechcel by som byt v ich kozi :(

nevravim ze reformi co prebehli sa maju zrusit, isto sme ich potrebovali, ale snad by sa dali robyt aj setrnejsie ...
30.06.2006 - 12:20:04
00
keyboard_arrow_up