Koho budete volit ?
ANO 0% [ 0 ]
SDKU-DS 39% [ 19 ]
HZDS 2% [ 1 ]
KDH 6% [ 3 ]
SMER 8% [ 4 ]
SNS 27% [ 13 ]
SF 4% [ 2 ]
SMK 4% [ 2 ]
KSS 4% [ 2 ]
OKS 6% [ 3 ]
Celkový počet hlasov : 49
david ty si fasista, vies co je ETA? kto su baskovia? katalanci? a to je civilizovany svet, nie kosovo. Su to Madari, ci sa ti to paci alebo nie a je ich tu pol miliona. Ako pisal Bobo, slovensky casto ani nevedia. Ze sa ti to nepaci je tvoja vec. A ze je SNS protipol SMK-ale kdeze, Bugar je v porovnani so Slotom inteligentny clovek, ktory sa vie ovladat. Preto som pisal, ze by som privital rozumnu narodnu stranu-nie pospolitost. To, ze v Madarsku mensiny vycistili a my sa k nim dokazeme spravat uplne normalne-teda okrem 12% obmedzencov- je len dokaz, ze sme konecne standardna demokracia.


Myslim, ze si prestrelil. Keby si poriadne cital, tak vies, ze ja nacionalisticke a tzv. narodnostne strany nemusim. Je to a to zopakujem znova - prezitok. Kym , ale bude SMK, tak bude aj SNS - so Slotom, ci bez. Neviem o tom, ze by baskovia a katalanci mali vlastny stat, co madari maju.
20.06.2006 - 14:26:58
00
Mali by tak robit vsetci, lebo su prislusnici Slovenskej republiky a nie Madarskej republiky. Koho chlieb jes toho piesen spievaj - tak je to vsade v kultivovanom svete. Chapem, co hovoris, prax je v mnohych separatistickych hlavach ina. Ja by som bol najradsej, keby neboli ziadne nacionalisticke strany, lebo je to prezitok.


to je co za nazor? napriklad. Ja sa ti znazim vysvetlit ze narodnostne mensiny su vsade a bojuju za svoje prava-co ty tvrdis ze sa vo vraj vyspelom svete nedeje. Preto pisem o Baskoch-ti to robia trosku inym sposobom. Ku katalancom... http://www.sme.sk/c/2769861/Katalanci-p ... tatut.html . Tym ze madari maju vlastny stat nechces dufam povedat, ze maju ist za Dunaj? To su co za teorie?? Su Madari a nie Slovaci, rozumies? Tak ako ty si Slovak a nie martan. A SNS je zalozena len na nenavisti voci jednemu etniku. Preto sa nikdy nemozem s nou stotoznovat. Za toho fasistu sa ospravedlnujem :wink:
20.06.2006 - 14:54:41
00
Mali by tak robit vsetci, lebo su prislusnici Slovenskej republiky a nie Madarskej republiky. Koho chlieb jes toho piesen spievaj - tak je to vsade v kultivovanom svete. Chapem, co hovoris, prax je v mnohych separatistickych hlavach ina. Ja by som bol najradsej, keby neboli ziadne nacionalisticke strany, lebo je to prezitok.


to je co za nazor? napriklad. Ja sa ti znazim vysvetlit ze narodnostne mensiny su vsade a bojuju za svoje prava-co ty tvrdis ze sa vo vraj vyspelom svete nedeje. Preto pisem o Baskoch-ti to robia trosku inym sposobom. Ku katalancom... http://www.sme.sk/c/2769861/Katalanci-p ... tatut.html . Tym ze madari maju vlastny stat nechces dufam povedat, ze maju ist za Dunaj? To su co za teorie?? Su Madari a nie Slovaci, rozumies? Tak ako ty si Slovak a nie martan. A SNS je zalozena len na nenavisti voci jednemu etniku. Preto sa nikdy nemozem s nou stotoznovat. Za toho fasistu sa ospravedlnujem :wink:


Tesi ma, ze si svoj vyrok vzal spal, hoci fasista som este nebol. :lol: SMKI mi pride malicherna. Mali by sa uz konecne spamatat a uvedomit si, ze je 21. storocie. Europa sa zjednocuje a oni maju v hlave furt to len velke Madarsko.
20.06.2006 - 15:19:03
00
nemam chutky ta ocurat ked ta stretnem, ak si na to narazal. :D , a tusim som ti este nejak vazne nenadaval :wink:


som nepisal ze nadavas na mna, ale na neho...a hovoril som to v neurcitku....ak si si vsimol:-)
20.06.2006 - 16:55:58
00
Mali by tak robit vsetci, lebo su prislusnici Slovenskej republiky a nie Madarskej republiky. Koho chlieb jes toho piesen spievaj - tak je to vsade v kultivovanom svete. Chapem, co hovoris, prax je v mnohych separatistickych hlavach ina. Ja by som bol najradsej, keby neboli ziadne nacionalisticke strany, lebo je to prezitok.


to je co za nazor? napriklad. Ja sa ti znazim vysvetlit ze narodnostne mensiny su vsade a bojuju za svoje prava-co ty tvrdis ze sa vo vraj vyspelom svete nedeje. Preto pisem o Baskoch-ti to robia trosku inym sposobom. Ku katalancom... http://www.sme.sk/c/2769861/Katalanci-p ... tatut.html . Tym ze madari maju vlastny stat nechces dufam povedat, ze maju ist za Dunaj? To su co za teorie?? Su Madari a nie Slovaci, rozumies? Tak ako ty si Slovak a nie martan. A SNS je zalozena len na nenavisti voci jednemu etniku. Preto sa nikdy nemozem s nou stotoznovat. Za toho fasistu sa ospravedlnujem :wink:


asphalt...problem ale neni v tom, ze madari bojuju za svoje PRAVA ako ty pises, ale ak si si nevsimol, tak madari poslednych par rokov bojuju za svoje PRIVILEGIA a to je rozdiel!! povedz mi, kde inde, ci vo vyspelej europe alebo v usa, australii a pod., kde by si to mohli dovolit???
kamaratko, tak by s nimi (a s kazdym kto by to skusal) vymietli, ze by ani nestihli mrknut....sa divim, ze my slovaci sme tak slepy a ze nevieme co znamena narodna hrdost!! a tym teraz nemyslim, ze slota na hrad OKA!
a ked sme u toho, co to je za stat, kde zavolas na ministerstvo a v telefone sa ti ozve ako privitanie "tesik" ci ako sa to pise???:-)))
toto je pre slovakov hanba, a ver tomu, ze sa aj zahranicie na tom dobre smeje....ze sme taky hmm "LOAJALNY":-)))
20.06.2006 - 17:05:08
00
tato tema sa tu nejako rozmaha asi ju mate radi
20.06.2006 - 17:17:18
00
sa tu toho dost popisalo a uz sa mi ani nechce reagovat na to vsetko, co odznelo. suhlasim s Borisom - asi mame v tomto rovnake nazory a myslenie. hlavne sa mi pacila ta veta o Blave :wink:
Podla mna, ked tu bude vladnut aj boh alebo coperfield aj tak sa niekto bude stazovat a nikdy nebude dobre...o Madaroch mam vytvoreny nazor a zatial nemam dovod ho menit a kludne by som zvoli aj SNS.
2asphalt myslim, ze baskovia su trosku iny pripad. to skor kebyze napr. portugalci v minulosti okupovali spanielov a teraz tam zostala nejaka portugalska mensina...a ti zacnu bojovat a presadzovat veci vyhodne pre nich. skratka hruza. aj podla mna je Bugar inteligentny politik aj clovek, ale ma vela blbych kolegov a este blbsie madarske babky... kebyze som napr. madar a zijem v SR a nieco sa mi nepaci, preco nepojdem niekde do r..i inam??? najskor by som asi isiel na "rodnu hrudu", nie? nech nechaju SR Slovakom a nech si papriku pestuju tam, odkial aj prisli.
20.06.2006 - 18:57:16
00
Trocha by ste mohli pribrzdit. Zopar paprdov sa zislo a namalovalo ciary na mape. A casto to zopakovali. Ja som sa narodil v Madarsku, potom som zil v Ceskoslovensku a teraz v Slovenskej republike. Moj starsi brat si k tomu moze pridat este jedno Ceskoslovensko a rodicia Rakusko-Uhorsko. Stale hovorim o Kosiciach. Posielanie niekoho niekam nemoze nicomu prospiet. Jednoducho treba tie ciary konecne zmazat a bude pokoj. Na rozpravky o tom ako Pan Boh pridelil krajinu madarom ci slovakom som uz pristary a vacsina na tomto fore tiez.
20.06.2006 - 20:22:41
00
myslim pani, ze sme sa nepochopili. Ja tu nebranim SMK ani s nimi nesympatizujem. Madarsku politiku na SVK neznasam, lebo im neverim. Keby ste citali pozorne, vsimli by ste si, ze som spominal aku velku podporu na Duray-preferencne hlasy. To znamena, ze vela Madarov rozmysla ako on. Jednoducho moj problem je, ze nepovazujem SNS za stranu hodnu nazvu Narodna. Ti pani by predali aj Krivan keby na tom zarobili. O vystupovani ich sefstva co si este nedavno chcelo rozbijat vajcia o hlavu si myslim svoje. Jednoducho sa hanbim, ze som Slovak ked ho vidim v TV. Ja mu svoj hlas nedam za to ze buchne pastou do stola, zanadava a vypije si.
20.06.2006 - 21:24:58
00
sa tu toho dost popisalo a uz sa mi ani nechce reagovat na to vsetko, co odznelo. suhlasim s Borisom - asi mame v tomto rovnake nazory a myslenie. hlavne sa mi pacila ta veta o Blave :wink:
Podla mna, ked tu bude vladnut aj boh alebo coperfield aj tak sa niekto bude stazovat a nikdy nebude dobre...o Madaroch mam vytvoreny nazor a zatial nemam dovod ho menit a kludne by som zvoli aj SNS.
2asphalt myslim, ze baskovia su trosku iny pripad. to skor kebyze napr. portugalci v minulosti okupovali spanielov a teraz tam zostala nejaka portugalska mensina...a ti zacnu bojovat a presadzovat veci vyhodne pre nich. skratka hruza. aj podla mna je Bugar inteligentny politik aj clovek, ale ma vela blbych kolegov a este blbsie madarske babky... kebyze som napr. madar a zijem v SR a nieco sa mi nepaci, preco nepojdem niekde do r..i inam??? najskor by som asi isiel na "rodnu hrudu", nie? nech nechaju SR Slovakom a nech si papriku pestuju tam, odkial aj prisli.


pali....suhlas s tebou....vyjadril si moje pocity...
21.06.2006 - 08:41:32
00
Trocha by ste mohli pribrzdit. Zopar paprdov sa zislo a namalovalo ciary na mape. A casto to zopakovali. Ja som sa narodil v Madarsku, potom som zil v Ceskoslovensku a teraz v Slovenskej republike. Moj starsi brat si k tomu moze pridat este jedno Ceskoslovensko a rodicia Rakusko-Uhorsko. Stale hovorim o Kosiciach. Posielanie niekoho niekam nemoze nicomu prospiet. Jednoducho treba tie ciary konecne zmazat a bude pokoj. Na rozpravky o tom ako Pan Boh pridelil krajinu madarom ci slovakom som uz pristary a vacsina na tomto fore tiez.


pista....oka, nerad by som aby si to zobral zle....ale serme teda na hranice, nech je to bez nich....povedz toto niekde v zahranici a poslu ta vies kam...tu nejde o hranice, hranice a staty su vytvorene na to, lebo ludia potrebuju niekoho kto by ich viedol a podla toho co hovoris, keby sme nemali hranice, mal by mat svet len jednu vladu....nemyslis, ze by to bolo povedzme troska nemozne?? nemyslis, ze by sa to rovnalo v podstate anarchii???
no skor by som povedal, ze si myslel len zrusenie juznej hranice, ale samo to je len moj pocit, ze :? tak ma za to neukamenuj...
tak ako madari si chcu uchovat svoje uzemie, tak aj slovaci, tak preco nam to stale zazlievate??? ved je to normalne A PRIRODZENE!!! ak sa pozries do rise nielen zvierat, uvidis tam uplne ten isty princip
21.06.2006 - 08:47:18
00
1-Priznávam sa dobrovolne-volil som Fica.Miki rozpredal republiku a mne je reálne stále horšie a horšie.Tak skúšam inú cestu a uvidím o 4 roky.
2-Súdite Slotu, ale on nikdy neprevrátil kabát ako niektorí.Kto z Vás sa neožral a neurobil nejakú blbosť-on je pod drobnohľadom a preto je to také okaté.Ja osobne mám radšej ľudí-čo na srdci to na jazyku a nie takých čo Ti vrazia nôž do chrbta.Žilinčania málo pre Vás urobil?
3-Nehádžte všetkých maďarov do jedného vreca-zlú krv tu robia maďarskí politici a nie obyčajní ľudia.A Tí čo sa bijú do pŕs sú väčšinou pomaďarčení slováci-tupci akých je všade na svete neúrekom.Žijem v Rima Szombat 40 rokov,som Slovák a problém maďar kontra Slovák sa asi 100x viac preberá v Žiline ako tu-tu má tak tretina ľudí existenčné problémy.A za maďarskou hranicou Vás každý privíta s úsmevom-tam felvidék neriešia vôbec.
4-Čo môžu deti ako Flashbang vedieť o politike a živote-niekedy je lepšie mlčať ako hovoriť hlúposti
21.06.2006 - 11:08:47
00
2 momo :D fasa.. tak nekedy ked zoberem bike k babke zajazdime :P byva v tornali :wink:
21.06.2006 - 11:38:05
00
ja len kratko k tomu slotovi :) ako primatora som ho volil... jasne ze s vedomim, ze si zase nejake miliony nahrabe, ale aj tak pre zilinu vzdy nieco spravil.....moju podporu ako primator stratil kauzou aupark....to uz bolo od neho ocividne nenazranstvo, ktore s prospechom mesta nemalo nic spolocne...skoda ze nema kultivovanejsi prejav, tiez mam rad, ked ludia vravia co maju na srdci, ale je vo vysokej politike a s takymto vystupovanim ho nikto nikdy nebude brat vazne.
21.06.2006 - 12:24:43
00
Jadna kamaratka - Madarka raz spravila toto: "Co ten Slota proti nam ma? Vadime mu? Ja keby som sa s nim stretla, tak spravim toto..." - chytila tricko, vyhrnula si ho a tak vsetkym naokolo ukazala svoje velke prsia. Takto by sa mali riesit vsetky narodnostne problemy. Treba madarky asimilovat. Ja mam frajerku z Dunajskej Stredy. Malo by vyjst nariadenie vlady, ze ten, kto nema po dobu 1 mesiaca frajerku, bude mu pridelena jedna Madarka. A bude to! Len potom neviem ci tu budu vsetci Madari alebo Slovaci.
21.06.2006 - 12:58:43
00
keyboard_arrow_up