Koho budete volit ?
ANO 0% [ 0 ]
SDKU-DS 39% [ 19 ]
HZDS 2% [ 1 ]
KDH 6% [ 3 ]
SMER 8% [ 4 ]
SNS 27% [ 13 ]
SF 4% [ 2 ]
SMK 4% [ 2 ]
KSS 4% [ 2 ]
OKS 6% [ 3 ]
Celkový počet hlasov : 49
no co ja viem....davat sancu kazdemu populistovi co ma usta plne sladkych reci asi nie je najlepsi sposob ako viest stat


ano, ale podla Aristotela je demokracia jeden z najhorsich systemov vladnutia a predsa ju tu mame.

....ja len dufam, ze bude vlada politicky a zahranicne akceptovatelna a reprezentativna... s ficom, ci bez fica...


nechapem preco by nemala byt. v cechach vladla CSSD nejakych poslednych x rokov a vsetko bolo v pohode. podla mna su toto blbe dohady

2Boris suhlasim :wink:
19.06.2006 - 16:35:49
00
ibaze cesko ak dobre viem je jedna z najzadlzenejsich krajin naco raz doplatia.neviem ako niekto moze volit fica.ved uz len tie jeho reci by ma odradili.
19.06.2006 - 16:55:05
00
ibaze cesko ak dobre viem je jedna z najzadlzenejsich krajin naco raz doplatia.


Tak to sa veľmi mýliš, Česko je jeden z najmenej zadlžených štátov.

Viď napr:
Státní dluh dosáhl bezmála 700 miliard

Na pobavenie:
Online ukazovateľ štátneho dlhu ČR
19.06.2006 - 17:28:12
00
nasi bratia cesi budu musiet raz absolvovat podobnu kuru ako mi v poslednych rokoch. To ako funguje CR je trvalo neudrzatelne. Dufam len ze ten magor --rozumej Fico nebude premier, KDH-SMK-SDKU-HZDS-bez Vlada- je pre nas momentalne najlepsie riesenie.
19.06.2006 - 17:28:48
00
ano, ale podla Aristotela je demokracia jeden z najhorsich systemov vladnutia a predsa ju tu mame.


podla mna demokracia neznamena dat moc kazdemu, kto sa o nu prihlasi a tvrdi ze "zabije draka a spasi svet " ... ja napriklad dzurindu vyslovene neznasam, ale fica ako lidra vlady si predstavit neviem...
19.06.2006 - 17:54:16
00
2 PaliG: bolo to k tomu ze preco nadnim zalamujem ruky a nechcem ho... pravnik moze byt ale z ekonomickeho hladiska je mimo a tie jeho recicky su proste neuskutocnitelne takze dat mu moznost znamena bud zadlzit stat alebo ludia zistia ze ich osral..


2 BorisS: no to je fakt ze kampan bola zalozena na antiMeciarizme ale plan ako postavit ekonomiku na nohy mali, to nebolo ze dobre vyhrali sme nad meciarom tak vymyslime co teraz ved ekonomika je v prdeli.. pustili sa do reforiem ktore sice maju v prvej faze dost blby dopad na obyvatelstvo ale treba sa odrazit.. tie reformy su medzinarodne uznavane a chvalene skoro vsetkymi ekonomami a predstavitelmi statov..
co sa tyka sns nejako ich nesledujem ale sa mi zda ze ich program obsajuje len protimadarsku politiku, ci nejako konstruktivne mozu prispiet k ostatnym odvetviam neviem.. a hlavne sa mi nepaci ze chcu ministerstvo vnutra, inak pohoda.. slota ma nieco v hlave len moc pije, ale tupec to fakt neni..
19.06.2006 - 18:03:37
00
slota nie je tupec?? ved to je nejvacsi magor na SVK, fasista, primitivne ozrate tela. Velky Slovak...bratia a sestry v kristu, potrebujem predat Sturovo namestie pod aupark, odhlasujte mi to... Cista mafia, preto chce prave vnutro. Zbohom rodina. Toto je najvacsia tragedia tychto volieb, tych 12 percent SNS. Od serioznej narodnej strany maju na mile daleko :idea:
19.06.2006 - 18:09:46
00
ee on fakt neni tak vytrety.. to ze chlasta a nekontroluje svoj prejav je uz druha vec.. ale vymlateny mozog to fakt neni..
19.06.2006 - 18:17:28
00
evidentne si jeho sympatizant, tak ta nebudem presviedcat. Ale precitaj si niekde ako vyzera bezne zasadnutie mestskeho zastupitelstva v Zsolne. :)
19.06.2006 - 18:25:35
00
:D ee nejsom jeho sympatizant ani nahodou.. ale sledujem ho lebo robi show.. sice v politike by nemal co hladat s tym co robi, no ale aspon je to zive.. v 90% s jeho nazormi nesuhlasim, moja babka, dedo a mama su madari takze ja 50%, ale napriek tomu tvrdim ze neni uplne vygumovana hlava..
19.06.2006 - 18:34:12
00
uplne vygumovany nie je, to je jasne, to by nebol tam kde je...na tie jeho machinacie a finticky ma rozumu dost, ci ho ma aj na nieco ine je ale dooost diskutabilne :P
19.06.2006 - 18:43:06
00
podla mna demokracia neznamena dat moc kazdemu, kto sa o nu prihlasi a tvrdi ze "zabije draka a spasi svet " ... ja napriklad dzurindu vyslovene neznasam, ale fica ako lidra vlady si predstavit neviem...


demokracia znamena vlada vacsiny...takze to hrubym nechapem

2Craobs lenze ty mi to pises, ako keby som bol Ficov zastanca a to nie som :!: ja len hovorim, nech ma sancu sa ukazat a potom nech ho kritizuju, ale nie predtym ako sedi na stolicke vo vlade...

Slota je cisty srandista, ma blby prejav, ale paci sa mi ako antimadar. polovica Slovenska si totiz mysli, ze NITRA je madarske mesto a to ma dokaze poriadne nasrat. aj to ked idem v busi a pocujem tie madarske babky, ako hovoria madaro-slovencinou. ale najhorsie je, ked som raz bol v Komarne(pozor nie Komarom) a predavacka mi nerozumela po slovensky!!!
19.06.2006 - 19:18:45
00
Slota je cisty srandista, ma blby prejav, ale paci sa mi ako antimadar. polovica Slovenska si totiz mysli, ze NITRA je madarske mesto a to ma dokaze poriadne nasrat. aj to ked idem v busi a pocujem tie madarske babky, ako hovoria madaro-slovencinou. ale najhorsie je, ked som raz bol v Komarne(pozor nie Komarom) a predavacka mi nerozumela po slovensky!!!

no, tak to je pravda.... otec je z Nitry, aj cela jeho rodina cca 200rokov dozadu su Nitrania .... chodim tam dost casto, a ti madari su vsade.... ako mor.... som bol v Komoči na zraze veteranov minule leto, ze idem si kupit kofolu... pridem k okienku a predavacka na mna ze "téšik" .... tak to ma maximalne dopalilo.... SLOTA NA HRAD :D (ako vyberač vstupneho :lol:)
19.06.2006 - 19:43:03
00
pozri byt narodne uvedomely slovak je ine ako volit SNS. Podla mna ju volili obmedzenci ktorym imponuje Slotov vulgarny prejav. Buchnut pestou do stola, nadavat poslancom do kockotov ropravat o madaroch ako o potkanoch-to plati na slovensku sedlac. Keby tu existovala pravicova narodna strana s jasnym programom-nie len antimadarskym, uvazoval by som o hlase pre nu. Mna tiez serie Duray-dostal kvantum preferencnych hlasov- SMK by sa mala uvedomit a odstranit ho konecne, lenze ma vela sympatizantov. Inak odporucam precitat ten clanocek slovaci spamatajte sa www.chelemendik.sk
19.06.2006 - 19:44:09
00
pozri byt narodne uvedomely slovak je ine ako volit SNS. Podla mna ju volili obmedzenci ktorym imponuje Slotov vulgarny prejav. Buchnut pestou do stola, nadavat poslancom do kockotov ropravat o madaroch ako o potkanoch-to plati na slovensku sedlac. Keby tu existovala pravicova narodna strana s jasnym programom-nie len antimadarskym, uvazoval by som o hlase pre nu. Mna tiez serie Duray-dostal kvantum preferencnych hlasov- SMK by sa mala uvedomit a odstranit ho konecne, lenze ma vela sympatizantov. Inak odporucam precitat ten clanocek slovaci spamatajte sa www.chelemendik.sk

neviem, ci si reagoval na mna, ale ak ano, tak neviem, ci si si vsimol toto:
...SLOTA NA HRAD :D (ako vyberač vstupneho :lol:) :D
... je to buran prvej triedy, ale ma nieco do seba.... :lol: ... ak by mu to nevyslo v politike, urcite by sa uplatnil ako zabavac....
19.06.2006 - 19:49:39
00
keyboard_arrow_up