Mobil je na dve veci - ako záťaž a potom ešte na hovno...
Pred týždňom som si v lese ustlal, asi mi pritom vypadol niekde mobil... Aj som ho bol hľadať, aj som ho nenašiel... Vybavil som si novú SIM-ku a po prihlásení som mal hŕbu SMS-iek - oznámení o neúspešnom volaní.
Takže ak si chcete v lese poriadne ustlať, tak len na mieste, kde je signál... Lebo bez signálu je mobil na dve veci - ale to som už písal.
22.07.2008 - 12:40:19
00
Na najdôležitejšie,by ste zabudli,,chladná hlava",nezmätkovať,triezvo zvážiť svoje možnosti,potom konať,lebo keď začneš zmätkovať a histerčiť je ti hocijaká výbava na velké H... :wink:

nezabudli, proste je to take samozrejme ze to sem nikto nepisal, pokial je clovek aspon stipku inteligentny a dokaze sa ovladat, pripadne neni prehnene citlivi na bolest, tak INSTINKTIVNE zachova pokoj...
PS : mobil je podla mna najucinnejsia "zbran" proti problemom = mas zlomene nohy
1. (ak mas mobil) doplazis sa na miesto zo signalom = dajme tomu 200m
2. (ak mobil nemas) doplazis sa za najblizsou civilizaciou = dajme tomu 2000m
takze to moze byt uzitocne, pripadne stare kusky ako SIEMENS alebo starucicke NOKIE, mozu sluzit ako krasadlo... :lol:
mobil taktiez mozes vyuzit ako svetlo, alebo diktafoon na zavet, alebo mozes sa nafotit na pamiatku pozostalich...
pripadne mozses skoncit svoje trapenie... :twisted:
22.07.2008 - 12:50:32
00
Mobil je na dve veci - ako záťaž a potom ešte na hovno...
Pred týždňom som si v lese ustlal, asi mi pritom vypadol niekde mobil... Aj som ho bol hľadať, aj som ho nenašiel... Vybavil som si novú SIM-ku a po prihlásení som mal hŕbu SMS-iek - oznámení o neúspešnom volaní.
Takže ak si chcete v lese poriadne ustlať, tak len na mieste, kde je signál... Lebo bez signálu je mobil na dve veci - ale to som už písal.

na toto som zabudol...zide sa aj hajzlak alebo hyg. vreckovky
22.07.2008 - 13:01:51
00
na toto som zabudol...zide sa aj hajzlak alebo hyg. vreckovky


Na čo sú lopúchy :?: :wink:
Na čo vláčiť drevo do lesa.. 8)
22.07.2008 - 13:29:32
00
...zide sa aj hajzlak alebo hyg. vreckovky


Ďaleko lepšie ako lopúch... Na zadok, prípadne aj o kúsok vedľa, je možno lopúch lepší ako hajzlák, ale na krvácajúcu ranu je hajzlák lepší ako ten lopúch...
22.07.2008 - 13:54:18
00
no asi je lepsie ostat doma ne? :D alebo pojdem na bike do mesta...aj ked sice tam ked som si zlomil nohu a nemal som mob. pri sebe tak trvalo asi 40min.kym si ma niekto vsimol a to som ticho nebol... :P
s odstupom casu sa clovek na tom bavi... :o
22.07.2008 - 13:55:20
00

Ďaleko lepšie ako lopúch... Na zadok, prípadne aj o kúsok vedľa, je možno lopúch lepší ako hajzlák, ale na krvácajúcu ranu je hajzlák lepší ako ten lopúch...


..začni písať citáty... :lol:
22.07.2008 - 13:56:55
00
ja som raz na jesen pouzil suche listy... ale to nebolo na ranu... :D :D :D :lol: :) :) :oops:
22.07.2008 - 13:58:43
00
ja som raz na jesen pouzil suche listy... ale to nebolo na ranu... :D :D :D :lol: :) :) :oops:

A to sa da :?: Nebolo to potom len holymi prstami :?: :lol:
22.07.2008 - 14:33:22
00
ja chodím vždy s niekým.. samého ma to nebaví.. musím zdeľať emócie :D
22.07.2008 - 14:36:13
00
ale ano da sa to len musis mat vela listov.no trochu sa to mrvi...tie listy :D
22.07.2008 - 14:55:24
00
ale ano da sa to len musis mat vela listov.no trochu sa to mrvi...tie listy :D
22.07.2008 - 14:55:24
00
Takže ak si chcete v lese poriadne ustlať, tak len na mieste, kde je signál... Lebo bez signálu je mobil na dve veci - ale to som už písal.
Este je dobre vediet na svojich beznych trasach miesta so signalom. Aby si vedel ktorym smerom sa plazit. :shock: :D
22.07.2008 - 15:11:26
00
a ešte si potom netreb azabudnúť dom acestovnu tašku aby si si mal kam všetky tie životu potrebné veci dať :D:D:D
22.07.2008 - 15:12:12
00
Nj kvoli tomuto nerad chodim do lesa bikovat sam ale ked vacsinou sa inak neda a okukane polne cesty uz omrzeli.

Inak nejdem nijak nabaleny, vacsinou len mobil (ked opomeniem prilbu a sem tam chranice na kolena). Ako tu uz bolo spomenute tak ked su problemi tak do telefonu nadiktujem GPS suradnice a je to vybavene, naposledy som tak navigoval kamosa a nasiel ma uplne v pohode. Dnes uz mobili s GPS niesu nic drahe a je ich plno takze sa mozno aj oplati investovat ak chodite na taketo vyjazdy, alebo mat potom externe GPS.
22.07.2008 - 15:47:05
00
keyboard_arrow_up