Najlepší je Gee-ho komentár :D

"Injuries are not too bad tho, some fractures to vertebrae and a few skull fractures will mean I’ll have to chill for a few weeks."
12.10.2023 - 18:18:49
01
tak po 10-tich rokoch som mal aj Ja pád na cesťáku, v Podhradí pod Sivým kameňom do mňa v protismere v neprehľadnej zákrute čelne vpálili decká. Im sa nestalo nič (a to nemali ani prilbu), zato Ja som to celkom aj odniesol, dezorientovaný som ležal na zemi a keď som sa povzliechal tak nejako som sa pobral domov v domnení že však asi mi nič nie je a až doma ma začalo všetko bolieť keď opadol adrenalín :/ Bike bude hádam v poriadku, ten som ani nemal čas skontrolovať, len páčka ohnutá čo som si naprával.
Ako by sa takáto situácia mala riešiť na mieste keby mi náhodou poškodili bike alebo že by som mal nejakú zdravotnú újmu? :?:
06.11.2023 - 14:29:02
00
Toto by som aj ja rád vedel, lebo raz mi z lesa vybehol na cyklochodník cyklista, ja som spravil cez neho kotrmelec lebo inteligent zastavil v strede a pozeral ako brzdím. Neubrzdil som. :D Dobil som sa a ešte aj zničil nejaké veci. On samozrejme odišiel. Potom ma napadlo, že som mal volať asi políciu aby mi nahradil škody. Jeho ani nenapadlo sa spýtať, či som ok.
06.11.2023 - 18:55:28
00
Vcera som si fajnovo ustlal, face first. Odniesla si to najma horna pera, ktora sa natrhla (zuby to schytali tiez, ale prekvapivo ostali na mieste). Zasit som si to nemal kde, ale bolo by to max na 1 steh. Je to ale uz pekne zaschnute, nemokva uz, ani neboli, ale je to opuchnute ako Kucherenko. Takze nic vazne. Viete poradit nejake urychlovace zmiernenia takehoto opuchu? Pripadne aku dlhu dobu mam ocakavat, kym sa z vtakopyska opat nestanem clovekom?
06.11.2023 - 20:10:45
00
Ak to mas na pere, tak len chladit, chladit, chladit.
Myslim, ze pera sa nesije. Ak to mas na kozi, mozno by pomohli sterystrip-pflastre namiesto stehu, dostanes v lekarni.
06.11.2023 - 20:35:50
00
Ja som mal na pere 3 stehy, takze sa sije😉 ale mne to zmizlo pomerne skoro, horsie boli tie cestne lisaje...
06.11.2023 - 20:40:21
11
tie sterystrip, su zakupim a pribalim do cykloveci. ale sitie - nesitie je uz vybavene. vravim, stalo sa mi to vcera v noci, vsetko je uz o.k., okrem toho opuchu. ten je pomerne velky a
aki s tym omietkovym demonom - chcem aby to zmizlo :). teda staci chladit? pomoze vobec chladenie na vstrebanie opuchu?
06.11.2023 - 20:59:49
00
Neviem, ci uz chladenie nie je po funuse :D Odporucam nasadit nieco protizapalove ako Ibuprofen, Ibalgin a ak opuch nebude miznut, tak ist k doktorovi. Ak si to poriadne nevydezifinkoval, moze tam byt zapal. A pera je silne prekrvena. Nechcem ta strasit, to som len napisal moj nazor na vec.
06.11.2023 - 21:14:11
00
jj, napotencialny zapal som myslel. Doma som bol do 15 min od padu, Papulu som vymydlil od spiny a vydezinfikoval. V rane sa este vytvorila 'zatka' a niekolkych hodinach to dnes rano definitivne zaschlo. Boliet, to neboli, tak snad vacsiemu zapalu som zabranil. Dam si pred spanim ibalgin a uvidim.
06.11.2023 - 21:33:14
00
A rumik, treba dezinfikovat aj interne 😁
06.11.2023 - 21:40:25
00
alkohol je jedna z najhorsich veci, ak chces urychlit hojenie a zbavit sa zapalov
06.11.2023 - 22:04:49
08
Máš nejakú štúdiu?😉
06.11.2023 - 22:15:54
01
MrAlexSvk napísal:
tak po 10-tich rokoch som mal aj Ja pád na cesťáku, v Podhradí pod Sivým kameňom do mňa v protismere v neprehľadnej zákrute čelne vpálili decká. Im sa nestalo nič (a to nemali ani prilbu), zato Ja som to celkom aj odniesol, dezorientovaný som ležal na zemi a keď som sa povzliechal tak nejako som sa pobral domov v domnení že však asi mi nič nie je a až doma ma začalo všetko bolieť keď opadol adrenalín :/ Bike bude hádam v poriadku, ten som ani nemal čas skontrolovať, len páčka ohnutá čo som si naprával.
Ako by sa takáto situácia mala riešiť na mieste keby mi náhodou poškodili bike alebo že by som mal nejakú zdravotnú újmu? :?:

riesil by som to ako akukolvek dopravnu nehodu so zranenim - zavolal policajtov. Toto si mal spravit.
07.11.2023 - 07:51:24
02
bladerunner napísal:
Máš nejakú štúdiu?😉

Štúdiu som nehľadal, ale nedávno som zlamal ruku a viacero doktorov, nezavisle na sebe, mi odporučilo dať si pohov od alkoholu počas doby liečenia... Asi na tom niečo bude
07.11.2023 - 08:46:05
02
to aby si sa nahodou neopil a nedolamal este viac :lol:
07.11.2023 - 08:47:52
011

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up