magez - daj to ltovi nech ti to zlozi, on uz svoj novy bajk poskladal uz davno a svrbia ho prsty na nieco dalsie :)
16.05.2016 - 00:35:28
00
Njn, v Kalnici (Inovec) som ho testol (nebol to ale prvy test) .. Pike RC3 fajn vidla na zjazdy a skoky, ale nie moc citliva (na dlhe vyjazdy nie moc prijemna), zavzdusnena patrona, musim zohnat dalsie tokeny, oservisovat a preskusat. S tlmicom som spokojny, funguje tak, ako som ocakaval .. ram ok, ale do kopca som cakal , ze to pojde lepsie :lol:, ale je to aj vec vidlice a kolies, takze uz je pripraveny iny setup :lol: .. odskusany dalsi ovalny prevodnik (tento ale nic moc), ram dalej akutne potrebuje napinak, ale najprv skusim prehazku s brzdou (inak vcera som si overil, ze samotny narrow wide prevodnik ani nahodou nestaci, aby retaz nepadala). Rajdy su na mna siroke, takze poladit aj s predstavcom, SRAM Guide som odskusal, su fajn, lahke, ale velmi lahko zadnu upeciem, takze su to take XC brzdy, co som aj cakal, podla velkosti a vahy prasiatka /potvrdene dalsim clovekom, takze jedina alternativa dnes na slusne brzdy budu asi len Sainty/. Este mi na tom chyba teleskopka a to je problem /este neviem ci offset, alebo bez/, lebo na tomto rame mam extra velky problem so zasuvanim sedlovky, take som este nezazil :( .. asi to chce daku speci vazelinu ? Parkrat som nieco zachytil, ale uz si nepamatam.
16.05.2016 - 09:20:46
00
lto - vsak tam strekni lak na vlasy, nie?
inak pekne si nam ho tu popisal, tak uz treba dat len fotku ;)
16.05.2016 - 10:19:34
03
treba vacsi kotuc dozadu a/alebo povodne organicke platnicky vymenit za kevlarove superstar components s chladicom, s tymi som zatial maximalne spokojny, uvidim co bude v lete v 35stupnoch...

na sedlovku toto
16.05.2016 - 10:48:56
00
iron.hide : nemozem tam dat lak na vlasy, lebo sedlovku treba aj davat dole :) .. dokial nebude teleskopicka. Fotka nie je zaujimava .. okrem ineho je to tuctovka, clovek o to zakopava na kazdom kroku, tak nema vyznam to davat na forum. Nepoviem taky Kellys, co ma zaujal.

PhilJ: su tam originalne platnicky /myslim/ a 180mm kotuc /novy/ a v podstate kratky zjazd .. na Avid Code som nemal problem s nicim, barsjake platnicky , zjazdeny kotuc a v pohode aj na Krvavej z chaty pod Suchym. V MK v okoli BA ich ale neprehrejes, nie je kde. Chladic na platnickach .. eh, to si radsej dam poriadne brzdy :) Ale zatial to bol jediny pripad, tak uvidime. Dik za ten link, to budem musiet poriesit.
16.05.2016 - 13:19:37
00
preco vzdy na "kratsiu nohu" :D
fail thumb_up2thumb_down
17.05.2016 - 07:10:10
011
Pekný trail, kde to je ?
17.05.2016 - 11:57:59
00
Však ale keď pozerá do zadu ? :lol:
17.05.2016 - 14:26:37
03
vole :D kamera bola na chrbte ta ne ?
Anythingelse : lachovec na puchovom , da sa tam pekne pojazdit
17.05.2016 - 15:35:56
01
Tak mam uz aj ja prispevok do tejto temy... som sa na meniny druhykrat narodila.
V zjazde (ktory som predtym nesla) ma vynieslo zo zakruty a skoro som sa stretla s autom, ktore sa objavilo oproti. Zachytila som jeho spatak, potom ma vyhodilo a skotulala som sa. Nasledovala moja prva navsteva traumatologie: par stehov na lakti a prste, odreniny a modriny, plus trochu citim hrudnu kost... tak som zvedava, kedy sa to zhoji :?:
17.05.2016 - 22:45:56
00
tak skore uzdravenie a opatrnejsie nabuduce :-) ..... v Kosicoch je inak MTBiker felčiar Ramon1 , rad pomoze ;-)
17.05.2016 - 22:49:15
00
Diky :) Sak to ma stve, lebo rozhodne nie som z tych, co by si rychlost uzivali a trhali rekordy v zjazdoch. Akurat vtedy som nesla sama, ale s kamosmi a asi som sa trochu nechala strhnut a nevydalo no...
17.05.2016 - 23:02:33
00
Stala sa s teba už cyklistka. ;) Ako sa hovorí nie je šofér ktorý nenabural a tak isto platí aj s bikom. :lol:
Prajem ti rýchle uzdravenie.
17.05.2016 - 23:09:52
01
monikka,
nabuduce viac brzdi...a rýcle uzdravenie
17.05.2016 - 23:33:16
00
monikka napísal:
Tak mam uz aj ja prispevok do tejto temy... som sa na meniny druhykrat narodila.
V zjazde (ktory som predtym nesla) ma vynieslo zo zakruty a skoro som sa stretla s autom, ktore sa objavilo oproti. Zachytila som jeho spatak, potom ma vyhodilo a skotulala som sa. Nasledovala moja prva navsteva traumatologie: par stehov na lakti a prste, odreniny a modriny, plus trochu citim hrudnu kost... tak som zvedava, kedy sa to zhoji :?:


čo za zjazdík to bol, ked sa možem opýtať, prajem skore uzdravenie samozrejme
18.05.2016 - 12:21:22
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up