suhlas s doublom.... Josh Bender je ikona ktora posunula hranice downhillu.... proste ukazal co sa da skocit.... alebo spadnut? :D
14.06.2017 - 11:24:57
00
vsak jeho zivot, jeho zdravie, ale z toho videa to vyzera, ze jeho hlavnym cielom je vozicek a invalidny dochodok :)
14.06.2017 - 12:04:43
01
To by som netvrdil. Podla jeho oblečenia usudzujem ze ma na sebe minimalne 3kg chranicov. Chalan dobre vie co robi, inak by sa nepokusal o 20 metrovy drop 10 krat len aby ustal dopad.
14.06.2017 - 12:12:24
01
Sú na to rôzne uhly pohľadu, obdivujem takýchto ľudí, aj keď sám by som sa na niečo podobné nedal, ale bez takýchto "bláznov" by sme nemohli nikdy sledovať také úžasné videá, ako napr z Rampage :)
14.06.2017 - 12:30:14
00
double napísal:
Vždy sa ludia pokušali dosahovat nejaké limity a tužby po niečom bez týchto ludí by nebolo ludstvo tam kde je

Pleties ale 2 veci dohromady. Pracu/vyzkum/atd vs zabavu/relax/atd pre ludi. Nemyslim, ze by RedBull rampage, alebo DH preteky niekam ludstvo posunuli, ci posunu. Podobne horolezci, ktori neustale riskuju zivot, dokial to ide, aj ked doma maju x deti a zenu.

Imro1: Chlieb a hry. Novodobi gladiatori. Zabava pre siroke publikum. Okrem ineho v zakulisi Redbull to vyzera uz zdaleka nie tak pekne ako tie videa. A vobec nie dobre pre tych, ktori tam tychto gladiatorov hraju.
14.06.2017 - 12:53:27
01
No ale aby sme boli ferovi, tak Bender a spol. tociaci tieto videa posunuli sice nie ludstvo, ale aspon peknych par jednotlivcov urcite. Konkretne mladych a hlupych jednotlivcov co ho / ich skusali napodobnovat posunuli do nemocnice / na vozicek. :)
14.06.2017 - 13:03:37
01
Btw, Bender este skace ?
14.06.2017 - 13:07:24
00
@lto, z časti máš určite pravdu, no veľa ľudí túži dosiahnúť niečo viac, splniť si svoje sny...ak aj v spomínanom horolezectve a to sa nemusí jednať len o extrémy a Himaláje, jednoducho veľa "obyčajný" ľudí tých druhých nechápe a hovoria si prečo tam vôbec lezú? Na takúto otázku: prečo ste tam liezol, keď ste tam mohol zomrieť? dobre odpovedal, ak sa nemýlim R. Messner: liezol som tam preto aby som mohol žiť :) , takže asi tak, každý má na to trochu iný pohľad :)
14.06.2017 - 13:11:04
03
ok fajn nech si tam lezu ked chcu natolko riskovat kolko chcu, je to ich vec
Ale mali by mat tolko zodpovednosti ze sa nebudu predvadzat pre ostatnymi nakolko ludia su dostatocne hlupi a nezodpovedni a skusia to opakovat aj ked na to nemaju ani podmienky ani skusenosti. ja viem ze na tomto zarabaju peniaze ale nesuhlasim s tym.
14.06.2017 - 13:16:10
00
scarinko či s tým súhlasíš, alebo nie, aj tak na tom nič nezmeníš, jednoducho to tak bolo, je a bude :)
14.06.2017 - 13:19:25
00
Vývoj nových materialov teda napr aj bicyklov firmy konzultujú s tými top jazdcami. Bender mozno extremny prípad ale vdaka nemu sa možno ten rampage je taký obtiažny dnes a možno si vývojári vidlíc zobrali aj dačo z jeho skokov resp dropov. Ludia potrebujú príbehy, niektorí pre zábavu niektorí pre inspiráciu. samozrejme tí vo vývoji a výskume prinesú ludom viac ale myslím, že vie čo som myslel
14.06.2017 - 13:29:45
00
scarinko - niekto zaziva adrenalinovy raus stlacenim tlacitka "Odpovedat v teme", iny prekonavanim svojich limitov v realnom svete

je jasne do ktorej skupiny patris ty, ale skus pochopit ze existuju aj ini ludia na svete, a tym to tlacitko nestaci
14.06.2017 - 13:54:44
08
Kks redbull moze zavriet
14.06.2017 - 13:59:41
00
Hosť napísal:
scarinko - niekto zaziva adrenalinovy raus stlacenim tlacitka "Odpovedat v teme", iny prekonavanim svojich limitov v realnom svete

je jasne do ktorej skupiny patris ty, ale skus pochopit ze existuju aj ini ludia na svete, a tym to tlacitko nestaci

je smutne ze niekto potrebuje na zabavu skusat hranice toho kde sa da zabit alebo sa zmrzacit
to sa mi pri tlacitku urcite nestane :)
14.06.2017 - 14:50:06
00
lto napísal:
Nemyslim, ze by RedBull rampage, alebo DH preteky niekam ludstvo posunuli, ci posunu.


vidíš a paradoxne to boli DH preteky, ktoré Jezus pripomenul v inej téme, čo dali svetu MTB :D
14.06.2017 - 15:03:42
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up