drz sa - 2 mesiace a pojdes na cestaku po hladkych asfaltoch rozhybat nohy
21.05.2020 - 20:49:01
10
milos21 napísal:
Dúfam, odstup som mal s prehľadom na pohodlné dobrzdenie, len neskoro som si uvedomil, že auto nepokračuje ďalej, ale zrazu stojí (pred neho som nevidel)... a to ma neskutočne štve :swear:

Fúú... Stáva sa. Drž sa, skoré uzdravenie
21.05.2020 - 20:49:48
10
milos21 skore uzdravenie chlope, treba pozerat dopredu, dobre zrehabilitovat a ani sa nenazadas a zase jazdis 👍
21.05.2020 - 21:02:37
10
ono je najhorsie ked auto, resp sofer zmeni intenzitu brzdenia v jednom brzdnom manevry... prisposobis sa autu, potom sledujes dalsie okolie a obcas je uz potom neskoro ked kuknes na auto

samozrejme skore uzdravenie zelam
21.05.2020 - 21:04:55
10
na to boli dobre blikajuce brzdove svetla ked si zacal prudsie brzdit - neviem ci to dnes este niekto pouziva. niekolko rokov dozadu to malo par premioviek
21.05.2020 - 21:19:32
00
Milos skore uzdravenie, stava sa :y:
21.05.2020 - 21:29:01
10
jordi napísal:
ono je najhorsie ked auto, resp sofer zmeni intenzitu brzdenia v jednom brzdnom manevry... prisposobis sa autu, potom sledujes dalsie okolie a obcas je uz potom neskoro ked kuknes na auto

samozrejme skore uzdravenie zelam

Diky všetkým, už sa stým zmierujem. Ale jordi to možno aj trafil. Pred nehodou som mal v hlave myšlienky či brzdi alebo ide ďalej, bolo mi to divne. Len som zároveň vstupoval do vždy plnej križovatky, priechod pre chodcov a za ním už to auto stálo...

zihadlo 5 no hej, jeden v pohode, druhý asi zlomené zápästie, smolný deň. Ale neostali našťastie u nás na detskom na sledovanie :)

Gusto0 on nebrzdil prudko, neprišlo mi to tak, jeho vina to nebola...
21.05.2020 - 21:45:30
00
Akosi mi to hlava nebere...Ved ked prichadzam na frekventovane miesto, snizim aj ja rychlost. Kolko si asi siel?

Inak zistil som, ze v bufke (proste s handrou na ksichte) sa mi o cosi znila schopnost rychlej reakcie v premavke, tak som ju uz prestal nosit. Aj tak je uz po korone :rock:
21.05.2020 - 22:12:38
00
Pred nehodou neviem, lebo som spomaľoval, nepozeral na rýchlosť ale na okolie, viem o každom aute predomnou a chodcovi. Tam prispôsobujem jazdu autám, lebo aj tak za nimi neskôr čakám v rade pred kruháčom. Cez mesto klasika 40km/h. Stále na hlavnej a sledovať auta čo ma obiehajú. Ani sám neviem prečo som reagoval ako som reagoval. Mozog proste niečo zle vyhodnotil (že auto nestojí) a už sa to sypalo...
21.05.2020 - 22:41:15
00


Naposledy upravil Hosť dňa 04.08.2020 - 02:26:00, celkovo upravené 2 krát.

21.05.2020 - 22:46:34
00
Skore uzdravenie a navrat na bike prajem.
Ked uz sa tak zadarilo, bral si hned aj "bonusy" = pokuta a skoda na aute?
21.05.2020 - 22:48:20
10
milos21 Mne sa raz davnejsie stalo ze som siel cez prechod, pozrel som na semafor kde svietila cervena a mozog to vyhodnotil ze cervenu ma ta Avia co prichadzala do krizovatky :lol: Asi sa to obcas stane kazdemu, ale niekomu ten anjel strazny prave lieta tam kde nema a nedopadne to najlepsie :( Prajem skore uzdravenie.
21.05.2020 - 23:01:36
10
Milos21 prajem skoré uzdravenie a neboj sa, žiadna jeseň, podľa mňa v júli jazdíš. Ja som mal úraz pred 6 týždňami, keď ako napísal zihadlo 5 som sa druhýkrát narodil - zlomená kľúčna kosť, poriadne podvrtnutie krčnej chrbtice, otras mozgu a klasika -odreniny na kolenách, bedre, lakťoch, pleci. Ale mohlo to skončiť aj horšie /hlava, krk/ - prilba rozbitá. Druhý deň operácia. Od začiatku som sa snažil hýbať, aspoň prechádzky vonku, aj keď to nebolo ľahké, úplne stuhnutý krk, tŕpla ľavá horná končatina. Ale zlepšovalo sa to. Dva týždne po operácii som začal behať, to znamená 10 km a potom postupne viac resp. rýchlejšie. Po 2.5 týždni som skúsil MTB na asfalte nejakú 1.5 hodinu, ale nebolo to ono, lebo ten široký úchop mi nerobil dobre, ani naň nie som zvyknutý, lebo cesťák jazdím. Priebežne som behal, postupne prestávalo tŕpnutie a zlepšovala sa hybnosť krku. 3.5 týždňa po operácii cesťák 60 km. Tak po 4 týždňoch od operácie som už normálne jazdil, rovinky, kopce, len tie zjazdy idem teraz pomaly /aj keď pád nebol v dôsledku hrotenia v zjazde/. Po 5 týždňoch som nastúpil do roboty.
Asi som to trocha riskol s takým aktívnym prístupom, ale tak som to cítil.
Takže držím palce a skorý návrat do sedla.
22.05.2020 - 00:33:03
11
milos21, aj ked som tam nebol, presne viem, co sa stalo. Akoby si opisoval moju nehodu na moto zpred neceleho roka. Ja nastastie bez skrabanca, iba silno doudierany.
Skore uzdravenie.
22.05.2020 - 07:29:15
10
Palo TT napísal:
Skore uzdravenie a navrat na bike prajem.
Ked uz sa tak zadarilo, bral si hned aj "bonusy" = pokuta a skoda na aute?

Policajt prišiel už do nemocnice, ale poradil mi aby sme to neuzatvárali ako dopravnú nehodu pre moju vinu (kto napáli dozadu je automaticky viník, klasika), vodič nič nezíska, ja si len ešte viac uškodím, hlavne keď moja škoda výrazne prevyšuje jeho. Nakoniec sme to dali ako škodovú udalosť a platil som minimálnu pokutu. A škoda na aute, zatiaľ sa nik neozval, ak tak zavolám zamestnancovi (bolo to firemné auto). Možno tu preliačinu nebudú riešiť, ak áno mala by to vykryť moja poistka bytu, kde mám zahrnuté aj spôsobenie škody.
23.05.2020 - 15:00:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up