Pri nich určite, u mňa dlhoročný fakt. 😁😁😁
25.09.2017 - 16:46:50
00
Shimano z hladiska investovania

http://cz.ako-investovat.sk/clanek/1283/analyza-akcie-shimano-stabilni-rust-a-potencial-cykloprumyslu
25.09.2017 - 20:31:32
00
tento asi prilis vela pozeral discovery channel, inspiracia Cody Lundinom??
https://www.cas.sk/clanok/598857/smrt-martina-29-v-tatrach-odisiel-na-vysohorsku-turu-v-kratkych-nohaviciach/
26.09.2017 - 10:36:25
00
Niektori su cisti Darwinisti...
26.09.2017 - 11:42:05
00
To sa inak ako debilizmus najhrubšieho zrna nazvať nedá. Dlhý čas hlásili ako sa hore zmení počko. Skôr mi napadlo, či tam nešlo o nejakú samovraždu. Najprv napíše, že sa chystá ostať hore prespať. Pritom nemá spacák ani inú bivakovaciu výbavu a so sebou len ľahký batôžtek. Keby bol poriadne oblečený a vybavený, tak do rána vydrží bez problémov, tie teploty ešte až tak nízko neklesajú.
26.09.2017 - 12:57:45
00
ak bol v bežeckých teniskách a mal bežecký batôžtek tak bol asi len behať .... a proste niekde sa niečo zvrtlo
26.09.2017 - 15:03:35
00
Veru, v typickom bežeckom teréne ....
26.09.2017 - 15:05:57
00
O 4 nejdem behať, keď viem ze zo bude trvať 4 hodiny... O pol 7 už bola skoro tma v tatrách
26.09.2017 - 16:05:19
00
Heh to su skratka take typy... Ja mam kamarata, ktory sa vybral na hrebenovku Nizkych Tatier na jesen. Asi nejak v tomto obdobi. Akurat ho na hrebeni chytilo zle pocasie, namraza, sneh a silny vietor. Samozrejme kvalitne oblecenie nemal (aj ked mal teple, ale ked premokne...)a za chvilu bol cely premrznuty. Mi hovoril, ze aj taka banalita ako odomknutie a vytukanie cisla je peklo. Ze to skoro nebol schopny urobit. Nakoniec sa mu podarilo zist na nejaku horsku cestu, kde prenho prisla HZS na terenaku...
26.09.2017 - 16:37:35
00
Každopádne takú smrť neprajem nikomu, ta beznádej v tme v zime čakať na smrť brrrrr
26.09.2017 - 17:16:19
00
Dnes som bol na huby s pesymistickym kosikom no po navrate domov som zhodnotil ze som bol este dost velky optimista :lol: :lol:
Skoro 5 hodin brodenia hustinami a skriabania sa do kopcov priniesla 4 dubaky ( rodinka vsetky vedla seba) nejaky hrib a brezak
Skoda ze mi nechce nahrat fotky cez fon
26.09.2017 - 17:42:30
00
Srsen napísal:
Veru, v typickom bežeckom teréne ....

A? Kým mi nezaprotestovali kolená, behy typu Psotkov memoriál boli moje obľúbené sado-maso. Čas a podobné paplátky sú preslávené tým, že v honbe za fabrikáciou krw stories sa budú "fasa odborne" vyjadrovať k niekomu, o kom a o čom ani hovno nevedia, čo mal za sebou, jedinou vedomosťou indukujúcou prípindy je fuckt, že bol Čech. "Jemné prechyľovanie" informácií je v bulvoši takisto bežné.
Mlynická/Furkotská to je tak na 2 hodinky (bavíme sa o behu). A že mal "tenisky" (spoznávam obľúbený wording slopenských horskáčov)? No... v nimi dodnes vyzdvihovaných 4kilových kožákoch sa asi že bežať nedá a navyše tí (alebo bulvoš pisálci) sú takto schopní označiť aj absolútne adekvátnu obuv na horské behy. (Pri čítaní "zdôvodnení príčin nehôd" spáchaných horskáčmi mám niekedy pochybnosti o ich príčetnosti, ako keby sami neliezli a nebehali... kedysi sa v nich mihala "nevhodná obuv", rozumejte lezečky, ako príčina nehody v 6 a vyšších stupňoch UIAA, kde tie práve tie kožáky, čo si zrejme predstavujú, sú v skutočnosti a na rozdiel od lezečiek lístok na rýchlik do večných lovíšť - neospravedlňuje ich ani to, že časť z nich mala v okamihu vynálezu lezečiek už prechlastaný mozek, pretože saskí pieskári liezli v papučiach s podrážkou z penovej gumy even before it was cool. A "nedostatok skúseností" a "precenenie schopností" tuším napísali pri nejakom incidente aj pieskárovi z Turnova Rakoncajovi, ktorý liezol osmy alpsky v časoch, keď tatranec Gálfy stále presadzoval ťažké expedície pre zmenu 30 years after it was cool.)
Silne mi také reči pripomínajú zhodou okolností českú tetu, ktorá raz - a práve počas Psotkáča - mala kdesi pod Priečnym sedlom významné, typicky česky rozťahané protestsongy, že "jdete v protisměru a to se tady nesmí". Normálnemu človekovi dôjde, že keď natrafí už na päťdesiateho (nie, prvý som naozaj & celkom určite nebol) chobota v trenkách a maratónkach so štartovým číslom na sebe, že to asi budú nejaké preteky, a keďže vtedy bolo zrovna ***** komparábľ s tým shitom, čo mal henten týpek, tak že to asi nebudú nejaké béčka.
Horský bežec s horolezeckým backgroundom dáva za onakvejšieho fekálu. Mimochodom veeeľmi porovnateľné situácie sa dajú zažiť aj na bicykli (vcelku jedno v ktorej disciplíne - JoKo si iste spomína na noviny nacpaté pod dres before Gore-Tex and softshells were cool) a iste to aj z tunajších prispievateľov nejeden zažil, pričom má z toho - samozrejme - zážiteček a vánoce, aspoň je na čo spomínať inter pocula.
Lunochodom, vynáška na Rysy v kraťasoch a kristuskách v mrznúcej hmle je v podaní niektorých osôb napuosto noumáuní. Druhá vec je, koľko poldeci si potom na tých Rysoch dám, aniž bych se opil :devil:
26.09.2017 - 18:07:31
08
To je take dlhe ze to ani nevladzem docitat co si pisal, este aj mozog na plne obratky pri tychto tvojich odpovediach musi clovek pouzivat:-)
26.09.2017 - 19:26:37
014
Ja sa už väčšinou ani nesnažím. Klingončina šuviks, pri piatej vete zabudnem čo bolo v predchádzajúcich. Teda ak som im čiste náhodou pochopil :D :D :D
26.09.2017 - 19:32:29
010
... ale však tulenik to nepíše pre vás. On to píše pre seba.
26.09.2017 - 19:39:33
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up