Ale no tak, edko ma taky politicky vytlak ze sa ani neoplati kvoli nemu stracat cas… chudence jeho partajnici by sa aj rozdali pre dobro spolocnosti a nas vsetkych, no maju smolu, ze sa nedostanu ani ku korytkam ani k flekom a ani k smradlavym kapitalistickym euram za percenta vo volbach
04.03.2022 - 22:50:49
06
scarinko Jááj OK, musí pozrieť do manuálu ...
04.03.2022 - 22:51:15
00
Blaha nie je lavicovo zmyslajuci - on je ten najhnusnejsi oportunisticky kapitalisticky zmrd. Uhrik nie je lavicovo zmyslajuci - uhrik je fasista. Mazurek nie je lavicovo zmyslajuci - mazurek je sprosty nacek. Edo - ano edo je sice pomyleny ale je laviciar duchom a telom a roky to drzi. Tito ludia neboli na tom zozname pre to ze su laviciari. Tito ludia boli na tom zozname lebo su roznym sposobom a v roznom rozsahu hrozbou pre spolocnost. Dokazov na to mame za tie roky habadej. A prosim nezacnime tu ze aj Matovic - ano aj on aj kopec dalsich ale prosim odpustime si whataboutismus. Zmrd je zmrd a hrozba je hrozba a tito na ten zoznam patria.
04.03.2022 - 22:54:40
319
Skoda ze zatial z Eu sa len Macron snazi s Putinom aspon telefonovat. Chapem zeby ste Putina chceli mrtveho ale realita taka nieje.
Ja by som sa snazil vyjednat aby Ukrajina bola celistva a neutralna. Ale to sa nepaci asi nikomu. Potom druha moznost je tozdelit ju na Rusku a Európsku cast alebo potom vojna Nato s Ruskom s tym ze nevieme ako by zareagovala cina a ci by sa nepouzivali atomove zbrane. Hovorim riesenia vo vojne su len zle a velmi zle. Nechapem stale ze zautocili. Taka obrovska chyba a tragedia.
04.03.2022 - 22:56:00
00
Toto je take krasne. Ty by si urcil. Kazda krajina ma pravo si to urcit sama. Nema o nej rozhodovat jeden alebo druhy. Rusko jej mohlo ponuknut alternativu a ukrajina mohla ist tym smerom. Ma k rusku blizsie jazykovo, kulturne aj historicky. Ale co uz jej len rusko mohlo ponuknut. Tak si vybrala opacnu cestu. Preco by mala byt neutralna ak sa tak sama nerozhodne ? Edit: to delenie ani nema vyznam komentovat. To sa vraciame k hitlerovskemu nemecku...


Naposledy upravil jammin dňa 04.03.2022 - 23:01:27, celkovo upravené 1 krát.

04.03.2022 - 22:59:08
120
double napísal:
Ten zoznam som videl a Eda dali na jednu uroven s Mazurekom,Blahom alebo
Uhrikom. Davat vsetkych lavicovo zmyslajucich ludi do jedneho vreca je teda nehoraznost.


asi to bude tym, ze vsetci su rusofili a siria Kremelsku propagandu

Preco kazdy Slovensky laviciar hlada inspiraciu v skrachovanom Sovietskom zvaze/Rusku a nie v Skandinavskych krajinach?
04.03.2022 - 22:59:50
07
Mna by zaujimalo na co maju vsetci tie jadrove zbrane ked ich nemozu zmysluplne vyuzit. Ak to pouziju jedni, pouziju aj druhi a je vybavene. Vsetci KO. Takze na co to je dobre? Nic sa tym nedosiahne akurat bude vsetko v prdeli.
04.03.2022 - 23:00:28
00
nastuduj si toho Dugina a bude ti hned jasne, preco zautocili. ked lavor rozpraval o tom, ze "operacia" na UA je jediny sposob, ako zabranit vojne so Zapadom, tak to myslel smrtelne vazne.
04.03.2022 - 23:00:56
01
jammin napísal:
Toto je take krasne. Ty by si urcil. Kazda krajina ma pravo si to urcit sama. Nema o nej rozhodovat jeden alebo druhy. Rusko jej mohlo ponuknut alternativu a ukrajina mohla ist tym smerom. Ma k rusku blizsie jazykovo, kulturne aj historicky. Ale co uz jej len rusko mohlo ponuknut. Tak si vybrala opacnu cestu. Preco by mala byt neutralna ak sa tak sama nerozhodne ? Edit: to delenie ani nema vyznam komentovat. To sa vraciame k hitlerovskemu nemecku...

presne tak! rusi/sovieti mali 100 rokov na to, aby presvedcili Ukrajincov, ze pod nimi sa budu mat dobre a budu sa rozvijat. namiesto toho si "uzili" genocidu, hladomor, neustale ponizovanie (Malorusi) a nicenie narodnej identity. zit pod vplyvom ruska znamena byt nim pohlteny a demoralizovany...
04.03.2022 - 23:05:06
011
Ved ja ju hladam prave v skandinavii ale na Slovensku to nepojde.
Ano ak by bol svet spravodlivy tak Ukrajina by si mohla vybrat. Ale svet taky nieje.treba vychadzat z momentalnej situacie. Ma tam Rusko ktore ma na nu nejake poziadavky. Terqz je na vyber bud si tu znicime celu Eu alebo teda sa nejak bude musiet prisposobyt Rusku. Popripade ja som dal nejake varianty skuste teda navrhnut nieco lepsie co by ste vraveli Putinovi ak by ste s nim telefonovali a teda viete ze sa vyhraza atomovou vojnou.
04.03.2022 - 23:07:14
00
Celé rusko od absolútneho základu je postavené na korupcii, oni to vnímajú tak, že je to úplne prirodzené, akékoľvek vybočenie je nežiadúce a musí byť potlačené,
nikto nemá právo sa len tak za seba a zadarmo rozhodnúť.
04.03.2022 - 23:09:23
01
Hmm co mi to len pripomina. Asi tak 84 rokov naspat a 1000km na zapad. Co nasledovalo vie kazdy.
04.03.2022 - 23:11:22
01
double napísal:
Zomknutie ako nikdy tu bolo aj v marci 2020 ...


nehnevaj sa, že to poviem troska expresívne. Na to, že sa pokladáte aj s Edom za to intelektuálne spektrum opozície ste neschopní pochopiť vašu elementárnu stupiditu. Okrem iného.

Predpokladať, že keď UA doručíš namiesto raketometov, munície a nafty kamión chleba, že UA to pomôže, je chybný predpoklad z celkom logických dôvodov. Jeden je napríklad ten, že bagetou útočníkovi hlavu nerozbiješ ale rozpára ťa durchom durch.

Putinovi sa jednoducho nesmie ustupovať. Pretože ak ustúpiš, zmáruje ťa určite, ak sa vzoprieš tak možno zmáruješ ty jeho. Úprimne? Radšej skočiť z mosta ako žiť vo autokratickom svete podľa špinavého teroristu.
Tzn. že áno, kľudne akceptujem to, že od roku 2022 budem chudobnejší.

double napísal:
Ja by som sa snazil vyjednat aby Ukrajina


v zaujme zachovania obrazu svojej akej takej súdnosti už toto nikdy nenapíš. "Vyjednať" Ukrajinu bez Ukrajiny nie je riešenie. Ja byť ukrajinec a toto mi po tých 10 dňoch povedať do očí, tak ti dám po pysku. 40 miliónov ľudí jednoducho nezatvoríš do suda a ak aj áno tak ti to za chvíľu rachne pod zadkom.
04.03.2022 - 23:12:48
018
doubleProsim ta a rozmyslas aj dlhsie ako o mesiac ? Gruzinsko aj Moldavsko poziadali o vstup do EU. Cize co, ked skoncime s UA tak Putin zisti ze toto sa stalo tak ich napadne? Lebo sak co sa maju co rozhodovat sami o sebe. A potom co ? Slovensko uz bolo v EU dost dlho a sak NATO tu ma dva protiraketove systemi tak vymazeme aj to. Rozumies co tym myslim ? Proste toto nie je riesenie, to proste je zle riesenie. Ano je to hra aj o cas. A ano moze to byt aj totalne zamrznute a znicene na roky ale ustupit mu je cesta do pekla. Na 100%.
04.03.2022 - 23:13:31
00
Podľa bellingcat majú rusáci priame zdroje na vedenie operácií do nedele.
04.03.2022 - 23:15:17
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up