Simkovicova moze prist o rocny plat, no bodaj by!!
https://dennikn.sk/3716531/simkovicova-dalej-moderuje-v-konspiratorskej-televizii-a-propaguje-ju-mohla-by-prist-o-rocny-plat/?ref=tit1
07.12.2023 - 11:25:21
04
Jano1987: Súhlasím. Ja som podobne mentálne nastavený. Len hovorím, čo vlastne potvrdzuješ vo svojom texte, že hlavne starší su nastavení uplne inak a niekedy je fakt tazké s nimi pohnut. Jeden z dôvodov, prečo SR zaostáva a dalej bude zaostávat, kedze verejné financie idu tam, kde nemaju. Ked uz platim dane, chcem kvalitné verejné služby a nie "kvalitný 4iz. byt upratovačky na dôchodku z Ružinova".
07.12.2023 - 11:38:59
00
Ja si myslím, že týmto 13 dôchodkom zabil birmovaný komunista 2 muchy jednou ranou. Tými 300Eurami p::d pomôže dôchodcom. Ja viem že tá suma je velmi vysoká ale to ho netrápi. Väčší prínos má preňho systém rozdeluj a panuj. Týmto ťahom sa mu ako vidno podarilo postaviť proti sebe dve početné komunity. Pre slovač stačí ukázať prstom na nepriateľa a úspech je zaručený. Ozaj sme už v takom stave že mu to žerieme?
Dnes som bol šoknutý pri čítaní komentáru Tkačenka na Sme, ktorý už tvrdí, že fikova konsolidácia nie vlastne až taká zlá.
Ďalší šok bol komentár šefred. Aktualit Bardiho, že protestovať vlastne nemá zmysel. Asi ich chlebodárcov vystrašila nekomunikácia vlády s nimi!
Začínam strácať nádej
07.12.2023 - 11:51:31
00
Jano1987 napísal:
Kto zneužíva tých dôchodcov? Nikto. Majú volebné právo. A volili. Značná časť volila Smer/Hlas. Fico bol 12 rokov premiérom, 9.5 roka bol opozícii. Nie je to politik, čo včera došiel. Je tu cez 20 rokov. Vo vrcholovej politike. Nemáš ako ospravedlniť človeka, čo ho volil, lebo presne vedel, čo volí a čo sa bude diať. Dôchodcovia sa nechali proste kúpiť.


A to im nebol schopný ani len tie dôchodky zvyšovať. To prišlo až teraz ako výmysel minulej vlády, takže je záhadné prečo ho volili...
07.12.2023 - 12:30:30
00
Jano1987 napísal:
Poznám 3 dôchodcov, čo sa dohodli, keďže 1 mal 4 izbák, že budú bývať spolu kvôli nákladom. Každý má vlastnú izbu, spoločná je obývačka, kuchyňa, chodba, kúpeľňa a záchod. Zvyšný 2, svoje byty prenajímajú...

Kurna, prezradzas tu moje know-how. Toto uz mame davno dohodnute s kamosmi, Babky nechame s vnucencami, zalozime "spolocenstvo dochodcov" a prijem z prenajmu minieme na chľast a štetky... a ak zvysi, tak aj na e-bike :lol:
07.12.2023 - 12:35:53
012
Vsetko to ti doprajem ale miesto e-biku radsej este jednu stetku
07.12.2023 - 12:44:53
40
ivast napísal:
zihadlo 5 co popisujes je typicke slovenske iracionalne lipnutie k dedovizni ...

býval si niekedy v rodinnom dome na dedine? každý má na to iný pohlad.. v našej rodine tiež starý dom prepísali na mladších a dedovci tam dožili, dom sa dalej zveladuje... naši už bývaju v paneláku dvaja v 3 izbaku... čo to maju predať a isť do dovoijizbaku?su tam naučený na prostredie susedov ,záhradku kusok od domu
starým ľudom sa ťažko zvyká na iné prostredie a iný život ako žili 60 rokov...
my sme sa o svokru postarali a máme ju v dome.o poschodie nižšie... ťažko si zvyká z paneláku.... ale aspon má vtačiky ,mačky a kvetinky
PS: tiež sa mi nepáči ako hranol rozhadzuje a dotuje len aby mal voličov, ale starý na ine nepočuju a politike sa nerozumeju....
07.12.2023 - 12:58:00
01
zihadielko, ja predsa nekritizujem teba, tak to neber osobne ... a tiez mam staru mamu ktorej by bolo urcite lepsie v specializovanom zariadeni, ale nevie si predstavit zmenu, tak sa o nu musia starat rodicia ...
07.12.2023 - 13:01:09
00
Kua aj ja lipnem na svojom porsche a dovolenkach na maledivach, tak mi ich neber ale prispievaj mi na ne, lebo ja na ne nemam. Plus mam iq tykve a je nas v republike takych milion, tak ty pekne na mna rob a ja budem natahovat paprcu. Lebo ja lipnem a chcem!

To co obhajujes je ekonomicky nezmysel. Ktory ale ma riesenie, napr. v reverznych hypotekach. Tak bud sa bavme ako dospeli, alebo ako trojrocne decka na pieskovisku stylom "ale ja tu lopatku/barak chcem"!
07.12.2023 - 13:04:49
01
tak sa chod večer pehne množiť ,nech ma kto robiť na tvoj dôchodok :)
ja idem na skialp :P
07.12.2023 - 13:05:46
04
zihadlo 5 vo vašom prípade ste spravili potrebné opatrnia. Prepísalo, žijú tam ľudia, čo si to môžu dovoliť a starajú sa o to. Tu sa rieši to, že tá situácia nenastala. Teda ten dôchodca je sám na nehnuteľnosť ktorú si nemôže dovoliť.
07.12.2023 - 13:17:47
00
Nehante všetkých dôchodcov. Ja som vďaka pánovi dôchodcovi, čo nedokázal financovať veľký byt čo zdedil po svojej mame, získal prístup k 4 izbáku v Ružinove na Štrkovci. Tu sú väčšie byty ako 3izbový vzácne ako šafrán. double neuveríš, ale máme 3 deti, ciže svoje dezinformácie a hnusné bludy, že Fica hania iba bezdetní si strč za klobúk. Akože teraz, keď ludia osprosteli, nevedia čítať s porozumením, volia najväčšie zlo a žumpu, tak teraz už nemá zmysel nič? Ani sa ozývať, ani protestovať? Nechať celú krajinu dezolátom a za pár rokov rovno aj ruSSom/Maďarom? Nie som 100% zdravý, just pôjdem o 18:00 pred ÚV na demonštráciu. Radšej nech je nás tam 100 rozumných, vždy mi tá skupina ľudí dá viac ako všetkých pošahaných voličov 79 poslaneckých mandátov novej koalície.
07.12.2023 - 13:47:10
617
Riešení je viac.
Tuto čerstvé z východu.
https://www.aktuality.sk/clanok/UWq2GD7/syn-na-vychode-zakopal-matku-v-pivnici-a-dalej-bral-jej-dochodok/
07.12.2023 - 13:50:06
01
Ten určite volil istoty...
07.12.2023 - 13:54:49
00
radsej na vychode zakopat, ako na zachode vykopat...
07.12.2023 - 14:24:56
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up