Skrátená verzia je - niet hodného mojej cesty do volebnej miestnosti.
13.12.2015 - 23:32:37
00
jaro1 napísal:
Skrátená verzia je - niet hodného mojej cesty do volebnej miestnosti.

A teraz tá neskrátená, reálna verzia:

Zatiaľ čo budeš strúhať takúto zľahka nadradeneckú pózu a zadúšať sa pocitom vlastnej výnimočnosti, iní si nohy dolámu, aby do tej volebnej miestnosti prišli a rozhodli nie len za seba, ale aj O TEBE. :)

Rozhodnú, napríklad, že TY zaplatíš ešte väčšie dane, TY budeš poberať ešte mizernejší servis od štátu ako doteraz a TY sa im budeš skladať na ich istoty. Dokonca rozhodnú o tom, že dirigovať tvoj život alebo prinajmenšom spravovať veci okolo teba bude Fero, ktorý vie iba kradnúť a kamoší sa iba so zlodejmi, namiesto Joža, ktorí síce tiež občas niečo potiahne, ale popritom vie aj dačo opraviť a kamoší sa aj s pár luďmi čo nekradnú a majú sem-tam dobrý nápad.

Predpokladám, že ani tohto všetkého nebudeš hoden, ale na to sa ťa už potom nik pýtať nebude. :handshake:
14.12.2015 - 01:29:14
013
nimm_zwei Dovody ktore uvadzas dnes uz stracaju na dolezitosti. Pre mna je dolezite volit niekoho, kto mi zabezpeci pokojny zivot v tomto state a nedovoli ho zatiahnut do nejakej nezmyselnej vojny ... a nedovoli, aby sa tento stat stal o nejakych 50 rokov sucastou islamskeho statu.
So zlodejmi sa kamosia vsetci, lebo zlodeji financuju ich partaje a zo zakulisia potahuju za snurky marionet, ktore sa tu hraju na politikov. Ak by som mal postupovat podla navodu, ktory tu dal pista, tak by som hned na zaciatku vyskrtol vsetky strany, ktore v minulosti porusili svoje predvolebne sluby, teda vsetky stare "klasicke" strany a rovnako aj strany, ktore zalozili byvali politici tychto stran ... a potom uz toho moc na vyber nezostane :(
14.12.2015 - 06:41:34
00
Ved preto som napisal to co dom nspisal.
14.12.2015 - 07:17:59
00
.... a takto dostavaju ti najvacsi zlodeji ustavnu vacsinu, pretoze o buducnosti statu rozhodnu ignoranti nadseni ze mame vlaky zadarmo a zvyseny dochodok o 1.50 :-)
14.12.2015 - 10:19:17
013
Prezili sme Husaka, prezili Meciara, aj Fica prezijeme. Nic ine nam nezostava. Nie ze by ma to tesilo, ale zatial to na zasadnu zmenu nevyzera......bohuzial.
14.12.2015 - 10:58:53
00
ano "spravne" si to napisal PREZIJEME ...,ale kedy budeme konecne ZIT,nie iba prezivat....
14.12.2015 - 11:51:13
06
Skrátená verzia je - niet hodného mojej cesty do volebnej miestnosti.


jaro1 napísal:
Prezili sme Husaka, prezili Meciara, aj Fica prezijeme. Nic ine nam nezostava. Nie ze by ma to tesilo, ale zatial to na zasadnu zmenu nevyzera......bohuzial.



To su spravne slova toho, kto nejde volit.
Cakas kedy tu zmenu spravi niekto za teba? Tak cakaj dalej, tymto sposobom sa ani tvoje deti nedockaju.
14.12.2015 - 13:30:51
01
Fica volit nepojdem a zvysok stoji za h...ouby. Namiesto toho aby sa spojili tak sa este viac delia. A ako by to s takymi dopadlo vo vlade.....skoda o tom dalej polemizovat.
Ci myslis ze Kotleba by to poriesil ?
14.12.2015 - 14:01:22
00
citaj, fikovolic! ...a ostatnym len pre zaujimavost
http://zivot.cas.sk/clanok/30525/brutalne-plytvanie-michal-truban-hovori-otvorene-ako-sa-dohaduju-predrazene-ksefty-pre-stat
14.12.2015 - 19:12:23
00
je vôbec možné aby dospelý človek s istou životnou skúsenosťou a s aspoň priemerným IQ a predpokladám aspoň s "priemerným" vzdelaním uvažoval TAKTO:
"Skrátená verzia je - niet hodného mojej cesty do volebnej miestnosti."
ALEBO:
"Dovody ktore uvadzas dnes uz stracaju na dolezitosti."

nestačím sa diviť a som smutný, ako málo stačí niekomu, aby ...
(k "duševnej spokojnosti")
:sweat:
a najsmutnejšie je, že takýto ľudia nepriamo rozhodnú aj o mojej budúcnosti
14.12.2015 - 19:42:01
03
jaro1 napísal:
Fica volit nepojdem a zvysok stoji za h...ouby. Namiesto toho aby sa spojili tak sa este viac delia. A ako by to s takymi dopadlo vo vlade.....skoda o tom dalej polemizovat.

Mas 23 politickych stran, ktore idu do volieb, chces povedat ze ani jedna ti nevyhovuje?
Stavim sa ze najmenej tretinu nevies ani vymenovat, nieto este cosi povedat o ich programe (napoveda, nenajdes ich na narkoze ci tv hnoj, ako ine spriaznene).

Ale ak by ti predsa ani jedna nevyhovovala, ci sa nevies s nou stotoznit, tak preco si nezalozis vlastnu?

jaro1 napísal:
Ci myslis ze Kotleba by to poriesil ?

Som o tom presvedceny


Ono aby som to zhrnul, treba ist volit.
Nemat nazory, ze volby nic nezmenia, aj tak tab bude Fico, keby volby nieco zmenili...
O to ide, zmiast zmyslajucich ludi a volby su rozhodnute.


Naposledy upravil hirwils dňa 14.12.2015 - 20:09:20, celkovo upravené 1 krát.

14.12.2015 - 19:57:42
00
Pre LL: Takze tebe nevadi "humanitarne bombardovanie", pozyvanie imigrantov a strata statnej suverenity? Mne teda vadi ... a velmi! Skor tebe sa divim, ak ti staci, ze mandarinky uz niesu iba na Vianoce, ale po cely rok ... a ze ta politik neokradne, ale rovno celeho preda.
14.12.2015 - 20:00:05
00
No tak nám teda slávnostne predstav spasiteľa. Lebo ja nikoho kto by Ficiaka porazil nepoznám. A ešte sa pravdepodobne dlho načakáme, kým sa tu niekto nájde. Pravica je v prdeli, Matovič je kapitola sama o sebe, Sulík sa zdekoval do Bruselu ,ex kádeháci majú strán habadej , z SDKU už nie je nič čo bolo predtým, tak teda poraď !!
Ja ti svoj postoj asi najlepšie vysvetlím takto. Ak prídeš niekam na obed a z obedového menu jedno jedlo neznášaš a na ostatné sa nevieš prinútiť aby si zjedol. Aké máš možnosti ?
Zostať hladný, alebo si ísť kúpiť niečo do potravín (poprípade MCDrive :-) ) a počkať na dobrú večeru od manželky. Ja čakám na tú večeru, pretože denné menu ma vôbec neoslovilo.
A k tomu vyjadreniu o tom - "niet hodného" - ktosi vyššie písal že sa cítim nadutý, nadradený atp. , vôbec to tak nie je. Ale niet komu ten mandát momentálne dať. A pochybujem že do marca sa to zmení.
Edit - k tým 23-om stranám, ozaj neviem ktoré to sú, ale uznaj, že Kaník, alebo iný podpredseda (pokladník...atp ) kedysi silnej parlamentnej strany nemá na to, aby tu niečo zmenil. A volebné programy.......HA HA HA, to si hádam nemyslel vážne,:-D


Naposledy upravil jaro1 dňa 14.12.2015 - 20:10:46, celkovo upravené 1 krát.

14.12.2015 - 20:03:34
00
jaro1 to sa pytas mna?
14.12.2015 - 20:08:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up