eset nasiel dva ale nebolo to ono. tento malwarebytes hlada poctivo :lol:
tie zlte myslite ze mozem dat odstranit? neodstranim co nemam?
defekt na bajku zvladnem v pohode ale tu mam rezervy :D
dik za pomoc.

Prílohy:

2016-01-25 (4).png
2016-01-25 (4).png 286.38 KiB thumb_up0thumb_down

25.01.2016 - 22:52:10
00
Simplefiles program daj odinstalovat a potom daj odstranit
25.01.2016 - 23:17:18
00
matvej11: ten adblock vyhoď a nainštaluj miesto neho uBlock Origin - ten zachytí okrem reklám aj kopec ďalšieho bordelu (beacony, trackery, wormy)...

a samozrejme, na mtbiker.sk ho nezabudni vypnúť! ;)
26.01.2016 - 07:50:30
02
uBlock nainstalovany a niekedy zablokoje vsetok bordel - v testovacom pripade dokonca caly obsah stranky, co bolo sice uplne OK, ale trochu ma to prekvapilo :-D
26.01.2016 - 08:19:04
00
vsetko mozes v pohode odstranit + si precisti komplet temp folder.
26.01.2016 - 16:47:54
00
Neriesili ste niekto nahodou opravu pokazeneho .3gp/.mp4 videa - ked sa pocas nahravania telefon/tablet vypne, restartuje alebo sa nieco pokasle a ulozi sa len subor s priponou .tmp ? (.3gp.tmp a pod)

Vyhodil som priponu .tmp, ale ziaden prehravac to nevie otvorit. Ani VLC, ani virtualdub, media player classic, windows media player... nic...

Media info vyhodi takyto popis:

i.imgur.com

99% stranok ktore vyhodi Google k tomuto problemu su obycajne scamy s nejakym trapnym "trial" softverom co akoze opravuje 50% videa a potom chce zaplatit za heslo aby "opravil" zvysok - a je s tym zaspamovany cely internet, vsetky diskusne fora kde to niekto riesi.

Z realnych rieseni som skusal kopirovanie streamu pomocou ffmpeg, ten ale tiez odmietne s tymito subormi pracovat, potom som sa este dostal k open source toolu untrunc, ktory nieco spravil, "opravene" subory isli otvorit ale video stopu ziaden prehravac nenasiel, islo len audio.

neriesil nahodou niekto z vas podobny problem ? ziaden prehravac to na 100% neotvori, treba tie videa najskor opravit, takze nema zmysel skusat ine prehravace...
26.01.2016 - 22:44:43
00
Skusal som, bezvysledne. Tie free programy sa daju ***** tak, ze v cmd prilepis to video 2x do seba (na yt najdes tutorial) ale aj tak sa mi video nepodarilo opravit.
26.01.2016 - 23:05:08
00
Tie "free" programy su na 100% len GUI pre ten untrunc s cielom nabalit sa na zufalych jedincoch.
Co som si ale vsimol na vystupe z untrunc (okrem miliona opakujucich sa hlasok netusim o com), ze tesne pred koncom vyhodi nejaku chybovu hlasku cervenou farbou, nie som si teraz isty ci to nemohlo byt sposobene tym, ze ten "dobry" subor bol kratsi ako ten poskodeny. Skusim nahrat 30 minut zbytocneho videa a to pouzit ako dobry subor.
Mal si ten dobry subor vacsi (dlhsi cas) ako ten poskodeny ?
26.01.2016 - 23:19:07
00
mam k vam surnu prosbu, potreboval by som zosietovat, spravit lan cez internet a nepametam si ten program cez ktory to fungovalo, viete niekto poradit? :)
26.01.2016 - 23:22:42
00
Mal som cca rovnaku dlzku. Oba okolo 3 minut. Mne napisalo chybu, ze video je prilis poskodene aby sa dalo opravit.
26.01.2016 - 23:25:10
00
Martinelli - Hamachi, a bola to katastrofa... radsej sa nauc nieco nove a pouzi normalne riesenie: https://community.openvpn.net/openvpn/wiki/Easy_Windows_Guide
26.01.2016 - 23:35:21
00
potreboval by som poradiť ohľadom pokrytia signálom, mám internet zavedený v dome, tá červená strecha ďalej na fotke a chcel by som rozšíriť pokrytie až do dielne (červená strecha bližšie) vzdialenosť budov je tak 50m. v dome mám tento wifi router http://www.tp-link.com/en/products/details/cat-9_Archer-C7.html, pri súčasnom jeho umiestnený v dome na prízemí nemám v tej dielni, ani v jej okolí vonku žiadny signál, kedysi som mal jeden wifi router ešte tam v tom štíte ako vstupuje elektrické vedenie do domu vtedy som mal vonku pri dielni jednu paličku nestabilného signálu na mobile... teraz otázka ako to spraviť, napadlo ma dať na strechu v mieste ako som naznačil túto, alebo podobnú anténu https://www.alza.sk/panelova-pan-9-3m-d126602.htm?catid=18848957 alebo to skúsiť zosieťovať radšej tými adaptérmi čo využijú elektrické vedenie? len tam ako som to naznačil tak by to išlo až cez dva stĺpy, ale nemalo by to byť viac ako 300m a ešte by bol problém trafiť tú istú fázu, ale to by sa dalo. máte nejaké iné nápady?

Prílohy:

IMG_20160207_105342.jpg
IMG_20160207_105342.jpg 315.91 KiB thumb_up0thumb_down

07.02.2016 - 11:42:42
00
Neviem kolko chces do toho investovat, ja som kedysi podobne riesil wifi pomocou ubiquiti *****- v jednej budove bol normalny wifi router, v druhej ***** nastaveny ako bridge - pripajal sa do wifi siete ako klient a z druhej strany som mal notebook (mozes dat aj 10 eurovy switch ked chces pripojit viacej pocitacov v dielni).
To zariadenie je uplne univerzalne, mozes ho nakonfigurovat ako chces - ja ho momentalne pouzivam so znizenym vykonom ako access point. Zvladne ale bezproblemov aj "nelegalny vykon" 28dBm (+antena), takze s dosahom urcite nebudu problemy. ...len potom sa moc nezdrzuj v blizkosti tohto ziarica ;)
07.02.2016 - 13:07:17
00
samozrejme že investícia by mala byť čo najmenšia, doma mám ešte jeden momentálne nevyužitý wifi router a našiel by som ešte aj switch z internátových čias.. výhoda je samozrejme aby som tam v tej dielni mal wifi, aby som sa aj s mobilom pripojil... ono to ani nepotrebujem kvôli práci, ale skôr aby som pri monotónnej práci na CNC nezblbol a mal sa čím rozptylovať... najlepšie mi vychádza ten adaptér cez elektrickú sieť, len tam je otázka či to bude správne fungovať, ale výhodu to má v tom, že nemusím nikde žiadne káble naťahovať.. inak nemuselo by to ísť ani cez to vedenie na stĺpoch, lebo elektriku z domu máme vyvedenú aj na druhú stranu cesty a ide ďalej do garáže na autá a potom až do garáže na traktor, kde keby som dal wifi router tak by som mohol mať dostatočne pokrytú signálom aj tú dielňu.. ale pre istotu ho tam pôjdem zapojiť a odmerať signál lebo pri tých hlinených 60 cm stenách plných pletiva nikdy nevieš :D
07.02.2016 - 13:30:12
00
lacnejsie je https://www.alza.sk/ubiquiti-nanostation-m5-loco-d216929.htm na obe strany. S powerline nemam skusenosti, no ako si pisal - jedna faza a nesmu byt v ceste "hodiny" :)
07.02.2016 - 15:09:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up