scarniko: ale ty si vlastne problem s routerom, ak som spravne pochopil, poriesil tym restartom, ci prenastavenim dns ? Cize netreba novy a usetril si ? :D
17.12.2020 - 22:13:57
01
Vyriesil ako vyriesil. Vymenil som za tplink a resetol, odstranil DNS a nakoniec aj nahodil spravny FW nakolko ten co tam bol, bol pre global ENG a ja som dal naspat CZ FW ktory je starsi o par rokov ale asi je urceny presne na ten HW.
Vykon ale nie je velky a aj tak by som rad zmenil uz len to nie je take akutne.
17.12.2020 - 22:49:06
00
No ja som sa na sklonku roka rozhodol, ze konecne chcem doriesit po 2 rokoch problematiku GPS cyklopocitaca a neviem veru, ci mi to za to stalo, jedovat sa s tym :tmi: .. zacinam mat nedobry pocit, ze to skonci tak, ze nic, alebo Garmin s externou bateriou :D, ktora je celkom tazka a pekne draha :tmi:
17.12.2020 - 22:57:44
00
Ano mam ju 😁 este som ju nepouzil
17.12.2020 - 23:12:54
00
scarinko napísal:
Ty vies aky to je zdroj ze si dovolis toto tvrdit?
Ci akoze nie je to made by apple tak je to smejd? :facepalm:



ok, skúsil si. nevyšlo ti :P áno ako pracovné stroje mám dva imac-y.... ale to nič nemení na tom že mám aj herné windows PC.... PS: nikde som nič o apply nepísal ale ty si očividne mal potrebu to aj tak zahrnúť do svojho príspevku....načo?

keďže nechcem vyhorieť a taktiež si aj vážim komponenty v PC...tak takýto zdroj by som vo svojej domácnosti proste po prvé do ničoho nenamontoval a po druhé už vôbec by som to nezapájal do siete....
18.12.2020 - 00:48:27
00
No vidis. A ja mam taky zdroj uz niekolko rokov. Vyzera uplne rovnako (kedze porovnavame podla vzhladu). Fical skoro 7 rokov ako serverovy zdroj 24/7 v extra safety prostredi. Tak bezal rok u mna 24/7 v drevenej bedni!! a teraz bezi ako domaci spinany zdroj na bastlenie. A nevyhorel som. A o com to hovori? Vlastne len o tom, ze nemas sudit veci podla vyzoru.
18.12.2020 - 07:30:00
00
V praci sme mali takychto ego maniakov co si kupovali len to najdrahsie a potom ked im to chciplo tak prisli pytat od nas ci nemame pozicat aj nieco obyc lebo ten jeho zdroj nejde a reklamacia bude na dlho. 😁
Skoda reci s takymi ludmi. Nech si kupuju co chcu, aspon podporia ekonomiku.
18.12.2020 - 08:40:37
00
Bohaca ako moze niekto herne pc porovnavat s niecim do coho zapojis stary ide disk? Vis Miso bola doba ked ti na celu hernu/graficku masinu stacil 250w zdroj
18.12.2020 - 08:54:38
00
viem si predstavit ze aj ked si kupuje adapter na vianocne svetielko tak musi stat aspon 500 inak by do toho nezapojil nic, vsetko lacnejsie vyhori
18.12.2020 - 08:58:28
00
Ja si idem robit vlastnorucny luster a kupil som objimky aj el. kable z wish-u :D. Uvidime kedy vyhorime :) Len este neviem ci to urobit z ziveho dreva alebo hranolov. Predsa len to bude v obyvacka nie na chate
18.12.2020 - 09:17:11
01
Popíľ hranola, kopec ľudí ti bude vďačných 😉😀
18.12.2020 - 09:25:11
09
scarinko napísal:
viem si predstavit ze aj ked si kupuje adapter na vianocne svetielko tak musi stat aspon 500 inak by do toho nezapojil nic, vsetko lacnejsie vyhori


Kedze mame komplet svetla v domacnosti smart ako aj kopu inych zariadeni tak veru niesi daleko od pravdy ?? tak co uz ta preslo to rypkanie zavistlive? Ci este nie?

Pre mna za mna si doma urob kludne aj smetisko starej elektroniky je to tvoja vec ;)
18.12.2020 - 10:40:56
00
scarinko napísal:
Ano mam ju ? este som ju nepouzil

Tu garmin baterku ? No vidis, kto vie .. mozno pride cas, ked sa jej zbavis :lol: .. tuna ked jazdim tak by som ju nepotreboval samozrejme, aj 12h viac menej staci na bezne jazdenie, ale akonahle idem mimo, tak uz nie. A naviac, ak clovek zabudne dobit, je problem.

Zipsik: no ak narazas na PFC, co zvysuje cenu (ovzvlast activne) tak to nema nic s ochranou proti vyhoreniu, alebo prepatiu na vystupe .. spinany zdroj ako taky ten vystup musi riesit .. spinane zdroje su uz vsade, od nabijaciek mobilu az neviem co vsetko. Ziadne galvanicke oddelenie vstupu a vystupu. PFC ti riesi hlavne ucinnost. Lepsie spravis pre bezpecnost ak predradis pred zdroj domacu UPSku. Tie mavaju rozne filtracie a ochrany. Lacny zdroj neznamena, ze je nebezpecny a drahy zdroj neznamena, ze ti nemoze nic vyhoriet. Vsak sme uz videli, ako dobre horia drahe pohryzene jablka :D


Naposledy upravil lto dňa 18.12.2020 - 10:51:24, celkovo upravené 1 krát.

18.12.2020 - 10:41:25
00
Pre mna za mna si kup aj smart frajerku/manzelku ale prestan hejtovat ine veci co ani nepoznas.

lto ano tu, aj ten drziak obojstranny, mal som to mat na nejake dlhsie tripy kde nevies kedy budes nabijat ale nekonalo sa
Garmin 1030 vydrzi dost ale naposledy klakol 300m od domu so 4% baterky
18.12.2020 - 10:42:36
00
Ale to je proste fakt ze lacne zdroje su menej spolahlive... ze mozes mat kus co vydrzi? Ano mozes... ale naco to zbytocne riskovat...

Prvy co zacal rioat s cenami a znackami si ty a pritom uplne zbytocne....

Len som podotkol ze zrovna pri zdroji by som vsadil radsej na kvalitne kusy ako na nejaky lacn shit ;) a ty si hned zacal solietat nieco s apple a nakoniec este aj so svetielkami za 500 :tmi:

Sa nedokazes preniest cez to ze nie kazdy musi zdielat tvoj nazor? Ta urazilo ze by som takemu zdroju nedoveroval alebo co?
18.12.2020 - 10:46:39
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up