ftu2 napísal:
aby nebolo malo tych ne, tak doplnim ...NEPREDVIDAM a suhlasim so stax Jezus lto MageZ
a takyto (ako soda) potom maju svoje krize pri cestach, alebo si buchaju hlavu, co zapricinili.

lebo mna teda este napada stav cesty a teplota 10.1. v Ba, ci teda brzdna draha bude rovnaka ako v lete, ked si to valis pre teba akoze bezpecnou rychlostou.

a na obhajobu cyklistu len doplnim:
1. o kolkej sa to stalo a ake svetlo bolo, ked slnko zapada 16:20 a ty si pisal nieco po 17
2. nevyhybal sa nejakemu zladovatelemu useku, aby ti nespadol pod kolesa?
3. ZASTAVIL SI a pytal si sa ho, ci nahodou NEPOTREBUJE POMOC ked kyval HLAVOU? nemohlo to byt zapricinene ZRAZKOU OD PREDCHADZAJUCEHO STRETU S INYM VOZIDLOM A SOFEROM KTORY USIEL? A ZHODIL MU SVETLO S RIADITOK? (ano, je to moja konspiracia) lebo teraz povies NIE! a to potom znamena ZE SI HO VIDEL V DOSTATOCNEJ VZDIALENOSTI..



Ono je dost mozne ,ze ten nezodpovedny cyklista bez osvetlenia utrpel tesne pred moznym stretom so mnou mozgovu prihodu za riaditkami a v amoku zahodil svetlo. Ano,viem,je to konspiracia,ale tym padom by to vysvetlovalo ,preco bol tak retardovany a jazdil ako de8il. Mam este silny dojem,ze tebe sa muselo stat cosi podobne . A podla pisaneho textu to nieje konspiracia,ale fakt.
12.01.2019 - 12:35:14
01
...musi..j..clapci, vam musi j...... klasicky citat Ruda Vaskyho, ale zaradte aj mna ako vulgarneho, zakomplexovaneho a agresivneho...

Kedze tato tema ma podprahovo nstavene motto "plechovkar je .uj" (a teda nemozeme priznat ze by curak bol na bajku), zalozme temu "Skusenosti s cyklistami", kde uz aj bajker bude moct byt .uj. Deal ?
12.01.2019 - 12:38:17
012
nickovw08 napísal:
A tou hlavou si potom prečo kýval?

Krutil som hlavou nad cenami pohonnych hmot
12.01.2019 - 12:40:45
06
Ak sa tu chce prejavit este dalsi idiot s nezmyslami ,bol by som rad,ak by teda debatu presunuli do nejakeho topicu s nazvom - aj nam cyklistom vie je8at.

(idiot nieje nadavka,ale diagnoza/starší názov pre osobu s hlbokou duševnou zaostalosťou, pozri pod hlboká duševná zaostalosť; prenesene: hlupák, blázon;/) A druhu nadavku som cenzuroval.

Tymto dakujem tym rozumnejsim za pochopenie a tym ostatnym .......... (nechcem nadavat,som v harmonickom dusevnom rozpolozeni) odkazujem ,akonahle nabuduce pride ku stretu s takym de8ilom a bude prilezitost,prefackam ho dufajuc,ze mu tym otvorim oci a bude sa spravat zodpovednejsie. Lebo rozumnymi kecami ako vidim,tu clovek v dnesnej spolocnosti nedosiahne nic.
12.01.2019 - 12:41:07
00
soda A tebe sa co stalo ze si umyselne prekracoval rychlost v zone za zlej viditelnosti? Ti bolo treba srat alebo si rodil? Ci ty mozes, lebo jazdis po pamati?

Si zrejme ten najvacsi panko na svete - dokonaly - v zivote si sa nedotkol vlastneho hovna ked si si utieral rit, nikdy si si ani topanky neostal, vzor pre cele ludstvo!

Mohol si kludne zavolat policajtov na toho cloveka na bicykli, ak tam ohrozoval premavku na ceste, alebo normalne zastavit a vysvetlit mu, ze je to velmi nebezpecne ked tak jazdi. Nie ty radsej arogantne vypisujes urazlive primtivne a silacke hluposti na fore, kde je snad kazdemu normalnemu jasne, ze tak sa jazdit nema...s akym cielom? Aby si ukazal aky si majsterko a troska si pohonkal ego? Aby si potom jedneho dna neozstal prekvapeny, ked po tej snahe o fackovnie zostanes lezat bez zubov pred tym svojim vrakom...
12.01.2019 - 12:44:35
02
Schvalne si porovnajme mieru urazok ,arogantnosti a honenia si ega s tvojim aktualnym prispevkom ,ktory si skor koleduje o zasluzenu facku.


Hosť napísal:
Neviem ci sa to pisem sem ....alebo je nato iny topic. Som biker,ale aj vodic. Dnes idem autom po sidlisku v petrzke 40kmh v uzkej ulicke ,kde sa auto musi vyhybat protiiducemu a spomalit. Oproti mne cosi ide,zasvietim si dialkovymi...uprosted cesty ide cyklista,biker,take 760tky riaditka,v cervenej kukle a po tme ....proste po tme ,ziadne svetlo,tak presvietim este raz dialkovymi a ten 5huj proste ide dalej v strede a krizom mne oproti a zacne kyvat hlavou,ze nanho svietim dialkovymi....ze je on v protismere a bez svetla na verejnej komunikacii ,to mu vobec nedoslo....lebo on videl jedinu spojnicu medzi jeho jazdou po ceste a chodnikom v protismere prave mne oproti .Ako prije8al by som mu hned ,ak by cosi viac ako len kyval hlavou...a fakt neuznavam nasilie. Snad som tymi pseudonadavkami neporusil cosi na fore ,ale fakt sa to slusnejsie nedalo napisat.


MageZ napísal:
soda A tebe sa co stalo ze si umyselne prekracoval rychlost v zone za zlej viditelnosti? Ti bolo treba srat alebo si rodil? Ci ty mozes, lebo jazdis po pamati?

Si zrejme ten najvacsi panko na svete - dokonaly - v zivote si sa nedotkol vlastneho hovna ked si si utieral rit, nikdy si si ani topanky neostal, vzor pre cele ludstvo!

Mohol si kludne zavolat policajtov na toho cloveka na bicykli, ak tam ohrozoval premavku na ceste, alebo normalne zastavit a vysvetlit mu, ze je to velmi nebezpecne ked tak jazdi. Nie ty radsej arogantne vypisujes urazlive primtivne a silacke hluposti na fore, kde je snad kazdemu normalnemu jasne, ze tak sa jazdit nema...s akym cielom? Aby si ukazal aky si majsterko a troska si pohonkal ego? Aby si potom jedneho dna neozstal prekvapeny, ked po tej snahe o fackovnie zostanes lezat bez zubov pred tym svojim vrakom...


Naposledy upravil soda dňa 12.01.2019 - 13:01:34, celkovo upravené 1 krát.

12.01.2019 - 12:58:27
00
SPYTAM SA POSLEDNY KRAT ,TOTO JE UROVEN MTBIKER FORA ?? LEBO AK ANO ,IDE TO DO NOVIN PANI.
12.01.2019 - 12:59:38
00
Kaslite uz na to, ze vas to bavi...bezte radsej nejakeho snehulaka von postavit. Mozete ho potom rozkopat ked sa potrebujete vyventilovat, nerieste to tu ;)


Naposledy upravil darebak dňa 12.01.2019 - 13:01:07, celkovo upravené 1 krát.

12.01.2019 - 13:00:40
08
na hlavnespravy.sk?
12.01.2019 - 13:01:04
04
Hosť napísal:
SPYTAM SA POSLEDNY KRAT ,TOTO JE UROVEN MTBIKER FORA ?? LEBO AK ANO ,IDE TO DO NOVIN PANI.

Týmto vyhlasujem túto diskusiu za tajnú!
:D
12.01.2019 - 13:08:12
011
v Oščadnici pri kostole skoro sundani v zakrute s Audi v protismere, vosiel tam neviem ako rychlo, ale odrthlo ho a uz bol u nas v pruhu :-/ Mal som pocit, a bolo to citit, ze nas sofer sa zrejme posral :-D
12.01.2019 - 13:14:12
00
Hosť napísal:
SPYTAM SA POSLEDNY KRAT ,TOTO JE UROVEN MTBIKER FORA ?? LEBO AK ANO ,IDE TO DO NOVIN PANI.

Mas lepkavu klavesnicu? Sa ti zasekol shift...
12.01.2019 - 13:33:18
00
A cudujes sa ? ved je to tu samy vykal.
12.01.2019 - 13:40:00
02
Too much info, to ze jazdis ako kral vieme ale ako to vyzera v okoli miesta kde tukas do klavesnice vediet nepotrebujeme....
12.01.2019 - 13:41:58
01
Hosť napísal:
Too much info, to ze jazdis ako kral vieme ale ako to vyzera v okoli miesta kde tukas do klavesnice vediet nepotrebujeme....


Jazdim normalne ,jazdit ako tu pisete,je o jedneho cyklistu na ceste menej ,lebo by som ho dal dole. A tymi vykalmi boli myslene tvoje prispevky s dalsimi sudruhmi s podobnym urazlivym obsahom .
12.01.2019 - 13:50:52
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up