corsair napísal:
66peter mne raz dávno policajt kázal na otvoriť vzadu kufor... Pozrel, vzdychol "uhm, motor" a potom, že teda aj vpredu mám otvoriť

Tiež sa môžem pochváliť, že som šoféroval aj vlastnil auto's motorom vzadu


Nic si z toho nerob, V TP mam 5 miest predny nohon. Skutocnost su 2 a zadny samozrejme. A hlavne ze ma trapili aby mi importer dal zoznam rozmerov kolies a pneu a ani to nezvadli opisat.
27.10.2022 - 23:59:41
02
LMS napísal:
Boxster a Porsche?
Toto je Porsche.


Ano je aj to porsche. Ale ak si tym chcel povedat ze len 911 je porsche, tak si myslim, ze o tych autach toho vlea nevies. 911 je len najznamejsie porsche, ani z daleka nie najrychlejsi, ani zdaleko najzabavnejsie na jazdenie. Len najznamejsie to je vsetko.
28.10.2022 - 00:03:40
00
Kenai napísal:
Nic si z toho nerob, V TP mam 5 miest predny nohon. Skutocnost su 2 a zadny samozrejme. A hlavne ze ma trapili aby mi importer dal zoznam rozmerov kolies a pneu a ani to nezvadli opisat.


:(
No,nech prejdes stk bez tych chybajucich 3 sedadiel (podobne,ako obcas riesia Transportery,dodavky s vybratymi sedadlami),staci iniciativny blbec...;)
28.10.2022 - 00:28:28
01
LMS napísal:
Zabúdate na Cayenne, Panameru, Macan, Taycan...


928 ?
28.10.2022 - 01:20:35
01
LMS napísal:
Zabúdate na Cayenne, Panameru, Macan, Taycan...


928, 924, 944 ?
28.10.2022 - 01:22:17
00
corsair napísal:
…Tiež sa môžem pochváliť, že som šoféroval aj vlastnil auto's motorom vzadu

Vitaj v klube, tiež som kedysi brázdil cesty na 120L.
28.10.2022 - 06:02:24
212
Jano1987 napísal:
Ja som na Fiate Regata 1.9 atmosféra diesel predbehol Ferrari 430... Prechádzali sme cez železničné priecestie :D

Pozrime sa na pana "vyzadujem od cyklistov dodrziavanie predpisov"...

§ 15 Predchádzanie

(5) Vodič nesmie predchádzať

g) pri jazde cez križovatku a v takej vzdialenosti pred križovatkou, ktorá nie je dostatočná na bezpečné dokončenie predchádzania pred úrovňou križovatky; to neplatí pri predchádzaní motocykla bez postranného vozíka alebo nemotorového vozidla,

h) pri jazde cez železničné priecestie
28.10.2022 - 08:32:06
07
Ak to bolo priecestie ake su tipicke pre SR tak potom islo o obchadzanie, nie predchadzanie.
28.10.2022 - 08:44:26
00
Jezus išlo o koľajnice ktoré boli postavené kvôli výstavbe Gabčíkova pri Dunajskej Strede a neboli odstránené. Navyše vlak by sa tam aj tak nedostal, lebo niekde pri Gabčíkove končili a odbočka pri Dunajskej strede bola rozobraná. Teda ak byvlak nevedel levitovať, nemá šancu sa tam dostať. Toto je to miesto Špendlík
https://maps.app.goo.gl/YiaaWkBFk5K44ciL8 ešte tam vidno pozostatky, teda nový asfalt ako koľajnice križovali cestu. Dlhé roky to ani nebolo označené ako železničné priecestie. Len zrazu uprostred cesty koľajnice cez cestu, nejak 10 či koľko rokov predtým, ako to rozobrali, tak to vyliali asfaltom, aby sa tade pohodlnejšie jazdilo. Ľudia z okolia to isto poznajú.

PS. Dúfam, že si si spravil deň, keď si si do mňa rýpol.


Edit: niekoľko športových áut ako Porsche, Ferrari a podobne som "predbehol" aj v Bratislave na Jarošovej, ako je železničná trať. Sú tam 2 jazdné pruhy jedným smerom. Je to tam dosť rozbité, takže autá s nižším podvozkom chodili pomalšie, koľkokrát krokom a v druhom pruhu sa niekedy išlo rýchlejšie.
28.10.2022 - 09:18:03
00
Kedisi bola na to idealna zakruta z pristavneho mosta smer dolnozemska. Bola tam taka harmonika ze si bol na mbcke rychlejsi ako akykolvek sportiak s normalnym pruzenim. Predbiekal som tam drahe auta vnutornou stopou na dacii 1310 :) Ale to su take usmevne veci, raz som sa pretekal cez mesto s Nissanom GTR na mojom civicu 1.8 vti. Drzal som sa ho cez niekolko krizovatiek a fandil som si ako mi to ide. No a potom si ma vsimol. A uz som ho nevidel :-D PS: jezus samozrejme vsetko bolo v ramci predpisov, islo hlavne o akceleraciu z 0 na MPR.
28.10.2022 - 10:23:59
00
a dalsi... https://www.aktuality.sk/clanok/bEzfz9O/opity-vodic-preletel-cez-kruhovy-objazd-zastavil-ho-az-betonovy-plot/

kym nebudu takychto kktov co nafukaju cez 1 promile davat natvrdo na polroka do chladku, nic sa nezmeni
28.10.2022 - 10:49:21
00
Ani potom sa nic nezmeni. On to nerobi lebo sa mu zda trest maly. On to robi, lebo v opitej hlave sa mu to zda ako dobry napad a je presvedceny, ze on nic nesposobi a jeho nechytia. Prohibicia nezabranila konzumacii alkoholu, ilegalita drog tiez nezabranila ich konzumacii, preco si myslis, ze to ze niekoho zavru zabrani inemu ozrat sa a potom robit taketo sprostosti?
28.10.2022 - 11:04:18
00
zas tento dementny pohlad... ja viem ze si nesadnem za volant ked mam nahodou po dlhej dobe v sebe 2 piva. viem ze by mi za to hrozilo ze nebudem schopny platit hypoteku tak to jednoducho neurobim. od dospelych ludi sa ocakava ze su schopni odhadnut ake maju nasledky ich ciny. nie tie ktore spravia pocas toho ako soferuju pripiti ale tie na ktore maju mysliet predtym ako si to pivo / poldeci vobec daju...
28.10.2022 - 11:10:34
06
foobar napísal:
kym nebudu takychto kktov co nafukaju cez 1 promile davat natvrdo na polroka do chladku, nic sa nezmeni

Na pol roka za to, ze sposobil nehodu pod vplyvom? Na rok by mal ist sediet natvrdo kazdy kto nafuka nad 0,5 pri nahodnej kontrole. Ak uz sposobi nehodu, tak minimalne 3 roky natvrdo a ak aj zrani alebo zabije, tak minimalne 15 rokov natvrdo. Mame velmi mierne zakony aby to alkoholikov odradilo od ohrozovania ostatnych...
28.10.2022 - 11:13:39
02
Stax napísal:
zas tento dementny pohlad... ja viem ze si nesadnem za volant ked mam nahodou po dlhej dobe v sebe 2 piva. viem ze by mi za to hrozilo ze nebudem schopny platit hypoteku tak to jednoducho neurobim. od dospelych ludi sa ocakava ze su schopni odhadnut ake maju nasledky ich ciny. nie tie ktore spravia pocas toho ako soferuju pripiti ale tie na ktore maju mysliet predtym ako si to pivo / poldeci vobec daju...


Pri dvoch pivách to neurobíš, možno ani on to nechcel urobiť pri tých prvých dvoch pivách.
Ale pri 3,19 promile už rozmýšľaš (ak sa to ešte dá nazvať rozmýšľani) úplne inak a ísť domov autom sa ti môže zdať ako ten najlepší nápad.
28.10.2022 - 11:19:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up