U nas parkovacia politika uz nejaky piatok plati a nic sa nezmenilo, stale je rovnaky problem najst miesta. Mozno ubudlo par aut ale taktiez zobrali miesta na ktorych sa parkovalo a nie su nakreslene cize ako keby nic.
28.08.2023 - 15:27:29
01
Niečo sa stane... Začínajú miznúť vraky z parkovísk. Kým to je ešte zadarmo, tak ľudia tam majú aj roky odstavené autá, ktoré nejazdia. Takto aspoň zmiznú autá, ktoré len parkujú a nejazdia. Alebo časť ľudí sa zbaví áut. Sú ľudia, čo majú po 3-4 autá a keď ich to nič nestojí... Časom ľudia pochopia, že ak chcú parkovať, tak parkovacie domy treba. Je to bežné všade vo svete. V Petržalke si odsabotovali 3 parkovacie domy, lebo buď je príliš ďaleko, alebo príliš blízko, alebo je to parkovací dom, alebo sa mesiac nestretol s Merkúrom a preto čierna mačka tancovala makarenu. Vo veľkých mestách je parkovanie problém... Ale ešte väčší problém je v menších mestách/dedinách. Skúste zaparkovať auto nejakej menšej obci/dedinke. Žiadne parkovisko, max tak 1-3 miesta pred obecným úradom/Jednotou a podobne. Aj to po človeku hneď vyštartujú, že čo si to tam človek dovolil zaparkovať. Ale keď taký človek z takej obce ide do väčšieho mesta, má tam mať parkovisko, zadarmo a najlepšie hneď vedľa, kam potrebuje ísť. Netreba ísť ani ďaleko napríklad z BA. Rovinka, či Dunajská Lužná nemajú žiadne verejné parkovisko pre návštevníkov. Aspoň som nenašiel, väčšina patrí firmám/reštauráciám/obchodom/cintorínu. Ak človek nie je návštevník, nemá kde legálne veľmi zaparkovať. Rovinka 5800 obyvateľov, Dunajská Lužná 6000 obyvateľov. Prakticky je z nich 1 mesto, kde žije skoro 10 0000 ľudí, sú spojený zástavbou, ale neviem o žiadnom parkovisku pre návštevníkov. Viem, že pri Point 40 je platené parkovisko. Ale to je tak všetko. Možno ma niekto opraví a povie, že sa dá parkovať aj inde.
28.08.2023 - 15:59:30
00
Z BA do Rovinky je 13km, načo ti je auto?
28.08.2023 - 16:34:24
01
Z Rovinky do BA to je 13km, prečo z Rovinky ľudia jazdia autom do BA? A chcú parkovať autom v BA?

Nepochopil si pointu príspevku.
28.08.2023 - 18:18:16
00
Z ba do rovinky 13 km. Si robis srandu? Vramci ba do prace chodim viac ako 13 km. A nie kazdy je corsair, ze na biku odvezie aj nakup aj celu rodinu na nastevu napr :)
28.08.2023 - 21:02:30
01
3jalo3 napísal:
Z BA do Rovinky je 13km, načo ti je auto?

Bývam v Prahe a do práce a obchodu chodíme peši alebo mhd a ajtak mám auto na ktorom natočím 17-20k ročne...načo mi je auto, že.
28.08.2023 - 21:24:36
00
V prahe som auto nepouzival ani ja 😁
28.08.2023 - 21:28:39
00
Chcel som napisat: 'ked na seba narazia dvaja s extremnymi vyjadreniami', ale uz ani to neplati...

Cakam(e) skor prispevok k teme ;) Skusenosti s vodicmi
28.08.2023 - 21:35:41
00
Mňa napríklad príjemne prekvapili šoféri v piatok večer, keď som viac ako hodinu trčal pred Kraľovanmi. Záchranárska ulička bez problémov, na konci ukážkový zips, nik sa netlačil, žiadne lietanie z pruhu do pruhu, žiadne zneužitie uličky.
28.08.2023 - 23:48:50
00
ja som mal tiež dobré skúsenosti s vodičmi v Kraľovanoch ked som tade šiel naposledy na bicykli z Blavy do Kráľovského Chlmca ked som vobec nemusel nikde čakat len som furt išiel a išiel ale asi preto lebo to bolo okolo pol noci pred 30 rokmi a vtedy ešte aj celkovo jazdilo menej áut, v noci skoro žiadne
29.08.2023 - 00:20:30
00
Akí sú vodiči z okresu Ilava? Jeden ma v pondelok obmedzil a vlastne aj ohrozil, keď niekde pri Svetom Roku púšťal kamión vychádzajúci z odpočívadla na diaľnicu. Ľavý pruh plnka, kamión smerovka vľavo, ja aj on rozbehnuti 120-130 v pravom pruhu a bam, budeme brzdiť na 70-80, lebo kamionista má smerovku vľavo. Za mnou tiež kopa áut. Považujem sa za ohladuplneho vodiča, uhynam sa vľavo, pokiaľ sa dá, ale toto je vrchol, keď niekto ešte dupne na brzdu, aby pustil pred seba vozidlo z pripajacieho pruhu, ktoré mu má dať prednosť a je podstatne pomalšie. V opačnom smere už jedna kolóna na par kilometrov bola, tak neviem či mu išlo o to, aby bola aj v protismere...
30.08.2023 - 15:58:09
01
Z takýchto "gentlemanov" vždy aj mne riadne tep vyskočí.
30.08.2023 - 16:03:57
00
A ešte "gentleman" čo púšťa chodcov keď má on zelenú a chodci červenú ...
30.08.2023 - 16:22:58
01
Takého som stretol minulý týždeň v Bratislave na križovatke Karadžičovej a Záhradníckej. Išiel som cez prechod na Zahradnicku, zastavil som v strede na ostrovčeku na červenú a obišiel ma kuriér s jedlom na bicykli, ktorý sa absolútne nekaslal a šiel na tú červenú a ešte na bicykli. Šofér idúci zo Záhradníckej na Karadžičovu od Ružinova ho púšťal na prechode, ale potom si všimol, že bola červená, tak dačo na mňa gestikuloval a tak som len pokrcil plecami, že veď áno, bola červená...
30.08.2023 - 23:02:28
00
Ahojte, tak prispejem aj ja jazdou zo včera....do práce a z práce to mám 7Km (Šaľa-Duslo-Šaľa), za mestom cyklotrasa. Cestou z nočnej ráno si to uživam keď ako cyklista obieham autá z prava ktoré sa hromadia v meste pred kruháčom. Keď sa kolóna trocha pohla, obehol ma vodič na Ibize a zatiahol volant do prava tak, že šírkou riadidiel by som neprešiel. Zaklopal som mu hánkami na plech, v tom vyskočil z auta, že čo si to dovolujem, každého obieham...a ja mu naspäť prečo zatiahol volant na mňa a znemožnil v jazde...kde je 1m??? Hmmm aj takýchto ľudí nosí Zem na chrbte.
19.09.2023 - 08:13:10
25

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up