Ten autobusák je iný kkt. Ten úzky prúžok cyklocesty je tiež riadna idiotina. K tomu auto zaparkované na cykloceste, autá prechádzajúce na parkovisko cez cyklocestu. Zastávka autobusu križujúca cyklocestu. Kto navrhuje takýmto spôsobom cyklocesty nemohol vyštudovať dopravu, ale len potratovú sociológiu a aj to za "klobásky". Alebo je to synáčik papaláša, ktorý si cucká peniažky z Eurofondov. Dajte debilovi funkciu tak to takto dopadne. Zdravý rozum ľudstvo dávno opustil.
26.07.2014 - 09:32:19
00
CraObs on sa predomňa pichol a hneď nato brzdil, ja som sa nestihol ani od neho vzdialiť.
26.07.2014 - 12:44:51
00
Dnes som na tréningu hore kopcom predbiehal párik veteránov. Ani som nevošiel viac do vozovky, lebo šli tesne pri tráve. Zo zadu sa blížilo auto (asi CraObs - prepáč :$ ), pretože mu nevadilo, že sme práve vošli do neprehľadnej ľavotočivej zákruty s plnou čiarou. Predbiehal nás v pohode s odstupom, ALE ZA plnou čiarou. A čo mu vyšlo v protismere? No ďalšie auto. Ten keď ho zbadal, tak brzdil až zablokoval kolesá. Takže predbiehať za každú cenu sa "oplatí".
26.07.2014 - 17:25:22
00
byt posraty z kazdej prekazky tiez nie je najlepsie...
26.07.2014 - 17:44:36
00
nic to nemeni na tom ze predbiehat do zakruty do ktorej nevidis...a cez plnu ciaru je poriadna davka *****....
26.07.2014 - 18:24:41
00
a najlepsie ked sa taki dvaja stretnu oproti sebe :D
26.07.2014 - 18:47:55
01
Ja som sa dnes zabával na rakúskom wiedenskom pakovi v dedinke Lasse. Išli sme traja za sebou na bicykloch asi meter od obrubníku, keďže tá strana cesty bola samý kanalizačný poklop. Oproti šiel pomaly miestny dôchodca na 25 ročnej audine a pako wiedenské nás začal aj tak obiehať. Samozrejme tomu oproti surovo vošiel do jeho jazdného pruhu a totálne ho zablokoval. Šťastie bolo, že mal tak nízku rýchlosť na audine, že stihol úplne zastaviť aby wiedenský pako mohol dokončiť predbiehací manéver. Proste všade sú na cestách idioti. :fubar:
26.07.2014 - 20:30:20
00
Nebol to nejaky Kebabak? :D
26.07.2014 - 21:22:54
00
ja dnes úplne kratučký výjazd a tri krát mi nedali prednosť na hlavnej a to ešte tak že vidíte ako zastavia v križovatke, pozrú sa, zbadajú cyklistu, chvíľu zaváhajú a potom vyrazia rovno do cesty... dvaja sa dali našťastie rovno obehnúť.. keby tí ľudia mali lepšie reflexy a rovno do tej križovatky svižnejšie vyrazili spravili by lepšie ako keď tam pár sekúnd váhajú.. normálne by mal chodiť policajt na cestáku v civile a takýchto vodičov si potom odchytiť a riešiť to minimálne dohovorom, inak nedanie prednosti v jazde je na zobratie vodičáku..
26.07.2014 - 21:39:32
00
byt posraty z kazdej prekazky tiez nie je najlepsie...

Dnes ráno jedno auto uhýbalo mŕtvej mačke v strede pruhu tak, že LTT to neskončilo čelnou zrážkou s protiidúcim kamiónom...
27.07.2014 - 00:08:23
00
dartmoor Kto je na vine? :) Ten co ma rozbity predok? :)
(ten expert je na dvoch zaberoch za sebou :rofl: )

youtube.com/watch?v=Ujyf-rwAn54&t=203


Naposledy upravil randy dňa 27.07.2014 - 10:24:50, celkovo upravené 1 krát.

27.07.2014 - 01:29:28
00
byt posraty z kazdej prekazky tiez nie je najlepsie...

Cyklista, pokiaľ to nie je dedko na favoritke, čo mu ide 5km/h a vŕzga, akoby sa mu išla rozsypať, nie je prekážka! To je jednostopé vozidlo a tie sa predbiehajú, prekážky sa obížďajú/obiehajú, obiehať prekážku je možné aj cez plnú čiaru, ale vozidlo cez plnú čiaru predbiehať nesmieš!

Ja som mal peknú skúsenosť na jednej zaplátanej "agrárnej" asfaltke dolu istým kopcom - šiel som tak 60+/-(tacháč nenosím), chlapík na aute tak 40, očividné mu prišlo, že na horáku s širokými gumami a odpružením preletím ponad záplaty rýchlejšie ako on na aute, kde si musí dávať pozor na podvozok, tak keď som sa ho pokúsil predísť pribrzdil a prešiel ku krajnici keď ma videl. Kiež by boli takí všetci, za prvé kontrolujúci si spätné zrkadlo, za druhé zhovievaví k cyklistom.
27.07.2014 - 02:13:28
00
milos21 rozumej "byt posraty" = zmetkovat
miso2012 pisem snad niekde, ze cyklista je prekazka? ja mam zakon + vyhlasku vytlacenu v aute pod sedadlom a sem tam si ju aj citam, nemusis poucovat o pojmoch
ja osobne mam v poslednej dobe skor pozitivne skusenosti, napr. vodic na rovnej prehladnej, dostatocne sirokej ceste ma nepredbiehal, lebo oproti isiel dalsi cyklista, alebo uz sa mi ani nestava, ze by ma niekto ohrozoval obiehanim do neprehladnej zakruty...
27.07.2014 - 08:19:56
00
andrej, veď to som práve narážal na zmätkovanie...
27.07.2014 - 10:00:24
00
Kur.., asi napíšem na príslušné úrady, nech umiestnia stopku a kameru "na Budatínskej" križovatke. Už to býva pravidlo nedať prednosť v jazde cyklistovi a pri tom ešte v pohodičke telefonovať. Tento rok tretí krát podobná situácia. O chvíľu ich začnem asi vraždiť!!! Len pri manévri v snahe zachrániť si krk nestíham sledovať v tom momente nepodstatné veci ako ev. číslo. :@ A čo vodič? Načo by zastavoval, veď ma netrafil, však? Veď sa ponáhľa a musí vybaviť dôležitý telefonát. :fubar:
27.07.2014 - 18:49:46
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up