ja si myslim ze vino lepise pomaha na vnutorne organy ;-]
02.10.2008 - 10:58:52
00
no neviem, niekedy chcu ist potom vsetky von :lol:
02.10.2008 - 11:02:56
00
A ake vino si pouzila, pomohlo by to aj na prsty na rukach???

hradna svieca, hehe. obycajne hroznove, nie jablkove, vino za pajsku... nemusis si zrovna prikladat Mrvu+Stanka za 450,- SK
02.10.2008 - 12:57:31
00
moze sa to zdat protichodnym k tomu co bolo povedane vyssie (teplo) ale osobne by som poradil kryo, minimalne lokalne aplikovat, pri zapaloch a mensich poraneniach to napomaha liecbe..
02.10.2008 - 15:08:19
00
ja som mala pretazene upony lytkovych svalov za kolenami, tak, ze som nemohla slapat do pedalov. lekari len ze klud a masticky. dva tyzdne (v strede sezony!!!!) som nejazdila, a prd mi to pomohlo. grrr... takze klud ti predpisu ak nevedia co s tym. inak je klud hovadina, maximalne tak prides o kondicku.
ale! bolo mi odporucane (chalani co jazdia nejaky ten patek ziletky) - vinove zabaly na noc - hned na druhy den rano citelny rozdiel. za tri dni (noci), velmi citelne zlepsenie. po tyzdni som bola fit. kondicka sice v prdeli, ale zakolenia zdrave. takze treba jazdit - pozvolna, zase sa nerozbi jak cigan buben, ale neprestan to zatazovat a tie zabaly. :wink:



Po poslednom výjazde mám podobný problém. Po dvoch dňoch nepríjemných bolestí som skúsil túto "tvoju" liečbu a môžem povedať, že po dvoch nociach nepomerné zlepšenie, v podstate si tú miernu bolesť viacmenej ani neuvedomujem. Tak že z môjho pohľadu celkom dobrá liečba :wink: .
02.10.2008 - 22:12:00
00
A ake vino si pouzila, pomohlo by to aj na prsty na rukach???


toto bude asi najlepsie: 1787 Chateau Lafite
03.10.2008 - 08:28:42
00
toto bude asi najlepsie: 1787 Chateau Lafite


To uz je elixir zivota
03.10.2008 - 17:00:32
00
presne aj ja mám presilený úpon steheného svalu na koleno a mám pocit že mi k tomu napomohla začiatočnícka chyba zlého posedu respektíve mal som asi nízko sedadlo kedy kolená a tie úpony dostávaju enormne zabrať pretože sa prílišne natahujú a pretažujú tak teda pozrel som sa na posed upravil som ho ... dal som skúšobnu jazdu aj s bolavým kolenom a moj pocit bol perfektný tu bolesť som o mnoho menej citil ... takže rada venujte dostatočnú pozornosť správnemu posedu pretože sa sepálite ako ja :D :D :D a verte aj 1 cm hrá rolu !!!
22.03.2012 - 08:19:36
00
Ganja-masť, v Česku ju robí jeden manik stačí za ním zbehnúť :P
22.03.2012 - 19:05:25
00
Hm zaujímavá téma veru, aj keď staršieho dáta. V auguste minulého roku som pri jazde spadol a udrel si lakeť resp. zrejme klbový váčok je to proste na lakti zboku, vyčnievajúca časť. Po páde to štipalo až pálilo, ale považoval som to za odreté. Neriešil som to a pokračoval v jazde. Večer keď som dochádzal domov začalo sa to zas ozývať. Na pád som zabudol a myslel som, že dáko presilené. Problém neprechádzal až som mal problém s pohybom ruky ešte k tomu pravej... Skočil som za ortopédom dal mi lieky proti zápalu, vedľajšie účinky možný vznik žalúdočného vredu. Lieky ,, Flamexin ,, som ani nestihol dobrať a schytal som ho.... krvácajúci. Takže som chodil na hadice ,,super vec,, a liečil aj boľavý žalúdok. Konečne mám žalúdok zas ok a problém s lakťom mám stále. :-( Stačí jemný ťukanec o niečo a fajn bolesť. Ani neviem ako ďalej pokračovať v liečbe :-( . Uvádzam to tu pre info, čo môžu podobné veci spôsobiť. Maste som vyskúšal všelijaké možné.... Vyskúšal som aj kĺbovú výživu. Bezo zmeny.


Naposledy upravil Scorpi dňa 22.03.2012 - 21:23:13, celkovo upravené 1 krát.

22.03.2012 - 20:54:18
00
tak zacni brat Wobenzym ... balenie stoji nieco cez 100 euro... 10 piruliek rano 10 na obed a 10 vecer...takto to ber minimalne 10 dni.... a potom zniz na 5x5x5,zarucene odstrani taketo problemy...
otazka: z coho si dostal zaludocny vred?..znie to tak,ze si ho dostal ako vedlajsi vznik z liekov...takto si to myslel?prvy den v tejto sezone som padol aj ja- 7.januar a presne lavy laket vonkajsia strana,vcera som si ho suchal a tiez ma pobolieva som zistil,ale nie je to nic vazne...
22.03.2012 - 21:08:12
00
Ano žalúdočný vred som dostal z vedľajších účinkov lieku. Dovtedy som problém nemal. Odteraz už nesmiem brať lieky s dákou zložkou. Citlivé až precitlivelé to mám stále ...


Naposledy upravil Scorpi dňa 22.03.2012 - 21:32:15, celkovo upravené 1 krát.

22.03.2012 - 21:26:52
00
flamexin, diclofenac..nesteroidne antiflogisktiká toho typu neberem...už ked tak injekčne si dať kuru do prdele aspon 7-10 dní
ja odporučam kenonal a ešte lepšie recoxa 15mg alebo retard
už som tým vela ludí a vela psov poliečil
22.03.2012 - 21:31:23
00
inac je to ketonal ale nevadi,takisto som si liecil odrthnuty vaz a meniskus midocalmom a neskor diclobene + obstrekmi,a z klimy z auta mi preliecilo aj prechladnuty trapez...
SCORPI:skusal ti ten trulo ortoped davat obstreky+naordinovat wobenzym?
22.03.2012 - 21:41:23
00
Zaujímavé, prvý raz počujem, že odtrhnutý väz a meniskus (meniskus asi roztrhnutý?) sa dá liečiť inak ako skalpelom... No teraz ešte artroskopiou, ale furt to nie je konzervatívna liečba mastičkami a tabletkami.
22.03.2012 - 21:54:40
00
keyboard_arrow_up