Stax napísal:
Ty si na to stazuj… po tom co tu predvadzas a obhajujes neobhajitelne…


Sice ta mam bloknuteho ale na kolko to na mna skocilo ako ze pribudol novy prispevok, tak zaregujem ked som to uz precital.

Dakujem, presne si potvrdil to o com pisem. Tvoja reakcia je priam ukazkovym prikladom.
24.10.2022 - 23:05:34
00
Takze ti turisti ktorych enduro hviezdy chceli bit na mieste kde hviezdy nemali co robit podla teba maju dobry dovod s usmevom zdravit akehokolvek cyklistu?

tebe to fakt nie je blbe?
24.10.2022 - 23:12:56
04
Ja mám trochu problém že nie som spoločenský typ človeka, taký vlk samotár (ale možno skôr čivava samotárska :D ), takže u mňa je to so zdravením také aj áno aj nie. A ak dobehnem skupinku cyklistov, tak sa snažím im utiecť... Akurát sa mi to stalo za posledný krátky čas 2x, dobehnúť pozdraviť a utiecť... Tiež si o mne musia myslieť svoje :?:
24.10.2022 - 23:46:06
10
Veď zdraví sa len na dedine, nie? Alebo načo slúži taký pozdrav? Ahoooj aj ja idem na bicykli... Aj ty? Tak to je peckaaa... Neviem... Ale tak aspoň kývnem hlavou keď už vidím, že dvihol ruku/prst...
25.10.2022 - 07:47:12
01
ze to prave ty pises. Kamionisti sa nezdravia?
25.10.2022 - 07:51:33
00
Kenai napísal:
. Skutristi nechodia na zrazy, malo kedy na vyjazdy pre potesnie skor je to dopravny prostriedok.

https://www.facebook.com/signorVESPA

:-) ale chodia, (nie som to ja), jazdím ďaleko menej ako ok
25.10.2022 - 08:07:11
20
corsair napísal:
Veď zdraví sa len na dedine, nie?.....

Napríklad aj v Olomouci. Normálne ťa na ulici (mimo úplného cetra) pozdravia. Najprv som si myslel, že si pubertaci robia nejaký typ žartu, ale kamoš, ktorý tam pár rokov žil, mi vysvetlil, že je to tam úplne normálne.
25.10.2022 - 08:24:21
00
Tam majú aj taky syr, že ovonias a ideš grcat, ale keď to zješ, tak to je v pohode. Takže v Olomouci si podľa mňa permanentne robia srandu.
25.10.2022 - 09:01:39
01
Milujem tie syrečky...
Ale aj na intráku sme sa všetci zdravil, ako prváka ma vycvičili a ako šiestak som cvičil prvákov :D
25.10.2022 - 10:07:34
00
Tak ja to vidim tak, ze sa zdravi vsade okrem pripadov, kde to nejde. Lebo by si usta nezavrel, minas 4 ludi na raz permanentne. Ked stretnem ludi co maju so mnou nieco spolocne, tym skor pozdravim. Povazujem to za prejav respektu a ze som si cloveka vsimol. Ked napr stretnem cloveka na turistike niekde kde vidim 2 ludi za tyzden a ten na mna civi premeria si ma od vrchu po spodok a neodzdrvi. Mam pocit, ze asi urobim na noc hliadky, tipicky je to pytliak co hodil pusku do krika albo nieco podobme. Ked odzdravi obcas aj pokecam. V meste na ulici nezdravim, ale odzdravim. Ono problem nie je ci niekto odzdravi, ale ta reakcia ked pozdravis. Ze pomali sa tvari, ze ho obtazujes. V principe mi ani to nevadi, len rozmyslam preco to tak je. Ci uz je ta nevrazivost tak hlboko zakorenena mediz skupinami ludmi (chodci, cyklisti ...) alebo medzi ludmi vseobecne. Minule som videl suseda stat s defektrom na aute u cesty, Taky hipster, otocil som auto a vratil sa k nemu ze co . On, ze ma defekt ja som to chcel hned prezut, mam v aute komplet naradie dokonca hydraulicky zdvihak a kompresor... Pozeral na mna, ako ze co ho otravujem. Vraj uz volal nejaku asistencnu sluzbu. Zrejme si hovoril, ze ja na jeho drahe auto siahat nebudem. Tak som mu zazelal pekny den a isiel prec. Este stale sa mu tazi odzdravit, ked ho stretnem, ale uz aspon na mna nepozera, ako keby som nejestvoval.
25.10.2022 - 10:25:41
00
Pozeral na mna, ako ze co ho otravujem.

Nebude to tym, ze sa aj v reale spravas tak, ako na fore? :)
25.10.2022 - 12:28:50
014
misoR napísal:
Tam majú aj taky syr, že ovonias a ideš grcat, ale keď to zješ, tak to je v pohode. Takže v Olomouci si podľa mňa permanentne robia srandu.

Tvaruzky, vyrábajú ich v mestečku Loštice. Samozrejme že na našom tripe sme sa tam zastavili na ochutnavku, večera potom v Olomouci, zasa voňavé špeciality. Robia tam z toho aj zmrzlinu. 😁
25.10.2022 - 13:00:21
02
Dokonca už aj Polícia SR si všimla, že nejak po cestách jazdia neosvetlený cyklisti. Video na FB stránku a hotovo. Klasika Bolt kuriér. Škoda, že dnes ako som šiel z Rače po zotmení domov, tak som stretol 4 takýchto kuriérov, predo mnou policajná hliadka v aute a ani jedného cyklistu nezastavili. https://fb.watch/gCz-8g7SVt/
05.11.2022 - 22:34:47
00
Ale reflexnych prvkom ma na sebe veru dost. Este aj napis na "batohu" sa da precitat, co by asi neslo, ak by nebol reflexny.
05.11.2022 - 23:09:40
01
https://www.aktuality.sk/clanok/XK6VH2C/policajti-riesia-zrazku-opiteho-cyklistu-s-autom-v-bratislave/
svätá dvojica 1 .. 2 .. 3 .. štart ;-]
01.12.2022 - 17:20:06
00
keyboard_arrow_up