Čím máš dlhší riadok textu, tým viac sa unavujú oči a ťažšie sa ten text číta.
28.07.2013 - 22:03:22
00
blbost sede vzdy to bolo biele :)


tu som nasiel jeden screen stary desing bud uz dobre nevidim alebo by som mal prestat chlastat ale pri prispevkoch bol farebny prechod zo sedoj do bielej

Prílohy:

Untitled1.jpg
Untitled1.jpg 168.05 KiB thumb_up0thumb_down

28.07.2013 - 22:06:47
03
Pezincan musi vzdy mudrovat
28.07.2013 - 22:08:13
03
Čím máš dlhší riadok textu, tým viac sa unavujú oči a ťažšie sa ten text číta.


Ide skvor o ten Panel v Ľavo :) ten keď je roztiahnutý skoro do polky to je otras, text nemusí isť až po koniec stačí tak ako je

Ale citáciu by som dal niako odlíšiť napríklad dať trochu inú farbu ako sa odlišuje 1 a 2 príspevok a tak do kola :)

Inak všetci vravíte že starý dizajn bol lepší veď treba meniť dizajn aj Facebook,Google,Twitter mení dizajn každú chvíľu a všetci stále nadávate a potom si zvyknete a ste spokojný príde ďalší a znovu nadávate :) Tento treba trochu doladiť a bude fajn :)
28.07.2013 - 22:08:28
00
no tak ako som si zvykol na dvojprevodnik zvyknem si aj na toto :lol:
akurat ten font by mohol byt tucnejsi treba viac ostrit a nerobi to dobre na oci teda aspon u mna.
28.07.2013 - 22:20:01
02
A dovolil som si spraviť dáky návrh je to dosť jednoduché logo ale v jednoduchosti je krása
Príloha:
MTBIBiker LOGO 1.jpg
MTBIBiker LOGO 1.jpg 338.45 KiB thumb_up0thumb_down

28.07.2013 - 23:24:16
01
2. Nadpisy (Rychla odpoved, Kto je pritomny, Moderatori) maju font s natlacenym pismom na seba (natesno). To mi reze oci :D


Toto je naschval, ale je mozne ze niektore prehliadace to prezenu. Posles mi screenshot?


Prikladam screenshot. Ale ta modra pre tlacitko lupy naozaj nie ;) Mi pripomina Google.

Prílohy:

mtbiker.png
mtbiker.png 298.39 KiB thumb_up0thumb_down

28.07.2013 - 23:36:54
00
Aby bolo jasno, stary design naspat davat urcite nebudeme a takisto neumoznime si vyberat medzi starym a novym designom. Tato diskusia nie je o tom, ci design zostane, ale ako ho doladit tak, aby fungoval pokial mozno bez chyb. Hlasovanie a podobne je tym padom zbytocne.

Bike-forum uz roky funguje len zo zotrvacnosti, nikto sa o ten web nestara. Stale ma obrovsku komunitu, ale nie je to zrovna lahko navigovatelny a pouzitelny web.

mne ta uplne biela na pozadi kde su pismenka hrozne taha oci predtym to bolo tusim toska sede


Odporucam znizit kontrast a jas na monitore. 90%+ stranok na webe ma biele pozadie. Vacsina ma aj cierne pismo, my mame jemne sede, lebo cierne je prilis velky kontrast.

Edit:
Ked si chcem rozkliknut na fullsize tu fotku 131476 v mojej timeline, tak mi ju nezobrazi, href by mal smerovat na odkaz bez nicku v subdomene.


Diky, opravene.

pekné síce ale nechápem to schovávanie a zobrazovanie ikon .... ale určite to má nejaký zmysel len ja s mojím rozumčekom a životnými skúsenosťam ho nechápem .... ale minimálne k ikonám v zozname tém by mohlo byť školenie pričom ak ja mám povedať za seba asi ma to, že neviem hneď rozoznať čo som čítal a čo nie, ma asi bude motivovať pozerať sem oveľa menej často .. ak to bolo cielom (samozrejme nejde o moju osobu ale všeobecne na odľahčenie systému :) )tak gratuľujem


lapaloma naozaj to nie je take tazke. Vid moj prispevok skor v teme. Ak si zapamatas ze plna ikonka a bold pismo = neprecitane, tak to staci.

teraz som si všimol .. z otvorenej témy sa nedostanem na nove resp aktívne témy ... naozaj pekne ďakujem ... asi ma tu naozaj nechcete ...


Staci povedat...

to mi je jasne :), ja len ze mne by ku stastiu uplne stacilo keby sa mi to pustilo bez uprav na rozlisenie displaya :), nic viac nepotrebujem ;), stacil by daky link cez ktory by to prseskocilo to skumanie rozliska


Zial sa to neda. Je len jedna verzia a ta bere sirku obrazovky a podla toho zobrazuje obsah. Mozno tvoj prehliadac toto vie "oklamat".

vyzerá to teraz ako stránka pohrebného ústavu.


Lebo je tu tmavy element. Aj google je pohrebnictvo?

Vzdy sa tu pri zmenach frflalo, ale nakoniec si aj tak vsetci zvykli. :P


Odporucam starsiu temu o novom designe. Vtedy bolo este viac kriku a nakoniec to je "stary dobry design". Uz sa tesim o 2 roky.

Ked uz sa to ma zachovat, tak to pozadie, co tam je zmente, absolutne nekoresponduje s nicim na tejto stranke.


Tak skusme iny pre zmenu. Pripadne navrhnite ine.

cervo, nejde mi odstranit ziadny prispevok, vzdy hlaska, ze mozem odstranovat len svoje.

Hodil by som aj screen, ale nechce mi to nacitat ani obrazky :-)


Toto sme vyriesili cez sukromne spravy.

v niektorych temach sa neda citovat ako tu...


Skusis byt konkretnejsi prosim zihadlo 5? Co sa neda, kde sa neda?

Ja by som trochu upravil ten dizajn :) inak sa mi to páči urobil som jeden návrh mne to príde také roztahane zbytočne tak som to trochu spravil


Dakujem, ale ako uz pisal Matho2, text by bol prisiroky a hlavne by to robilo kratke prispevky zbytocne vysoke, lebo by sa lavy box natiahol.

akurat ten font by mohol byt tucnejsi treba viac ostrit a nerobi to dobre na oci teda aspon u mna.


Dajme tomu cas. Ja na to kukam uz dlho a je mi to prijemnejsie.

2. Nadpisy (Rychla odpoved, Kto je pritomny, Moderatori) maju font s natlacenym pismom na seba (natesno). To mi reze oci :D


OK, windows to tlaci viac ako Mac, dal som to prec mimo H1.

A dovolil som si spraviť dáky návrh je to dosť jednoduché logo ale v jednoduchosti je krása


Dakujem, pozhanam dalsie navhry a mozeme spravit hlasovanie.

Este chcem oznamit zenam na fore, ze ak sa necitia ako muzi, mali by si upravit polozku pohlavie v profile. Tuto polozku sme predtym nemali a je bezpecne predpokladat, ze vacsina su tu muzi. Pohlavie je mozne v profile skryt.
29.07.2013 - 02:15:50
00
tak napriklad v teme fotografovanie sa neukazuje možnost citovania, ked tam pridem s myskou ako je tomu v tejto teme
29.07.2013 - 07:30:16
00
a dik za link na neprecitane :)
29.07.2013 - 07:55:50
00
och, to čo je toto...kam som sa to dostal...:D
29.07.2013 - 07:56:45
00
Vyvíja sa to k lepšiemu, už vidím aj ikonky. :) Graficky mi tam ešte niečo vadí, ale nedokážem to bližšie špecifikovať, uvidíme o týždeň. ;)
29.07.2013 - 08:01:58
00
Ja som v Mozille stále bez ikoniek, okrem iného. Hore vpravo kde mám nick tak okolo neho vidím len štvorčeky, rovnako aj pri vyhľadávaní a tiež na tlačítku odoslať je namiesto ikony len akýsi štvorček. Ani smajlíky nevidím. Môj subjektívny názor - zle. Na ostatnú zmenu som si veľmi rýchlo zvykol a páčila sa mi, toto je veľmi nekomfortné. A mobilná verzia je už úplne nepohodlná. Ak by sa hlasovalo môj hlas ide predošlej verzii.
29.07.2013 - 08:10:44
00
to že nejdú ikony v firefoxovi tu už bolo spomenuté?

Prílohy:

mtbiker.jpg
mtbiker.jpg 201.13 KiB thumb_up0thumb_down

29.07.2013 - 08:17:05
00
lapaloma a astro - ikonky v FF urcite funguju, ale riesilo sa to uz skor, chyba bude na Vasej strane, skuste postupne Vypinat/Zapinat moduly v FF a urcite zistite, ktory robi problem... pouzivate najnovsi FF? dajte aj vediet na com to pozerate, verziu a OS. DIk.
29.07.2013 - 09:33:03
00
keyboard_arrow_up