my ďakujeme
29.07.2013 - 14:33:22
00
Mal by som taký návrh. Keď niekto klikne na môj profil, tak tam má vždy po jeden obázok svojich bicyklov. Nebolo by odveci, kebyže si môžeme zvoliť, že ktorý obrázok sa tam bude zobrazovať. :)
29.07.2013 - 14:42:41
00
Pôsobí to na mňa zlovestne a pochmúrne. hehe
29.07.2013 - 14:48:43
00
neviem, pouzity font mi pripada (zobrazuje) ako keby mu chybali nejake tie pixliky. Najprv som si myslel ze niekto hekol stranku a zmenil font ale potom som zistil ze je to planovana zmena :-)
29.07.2013 - 15:42:02
00
pri mazani inzeratu tam je tato moznost:

a)
"Inzerát bol predaný cez MTBiker.sk
Nasledovné časti formulára nie sú povinné! Ak ich však vyplníte, kupujúci bude mať možnosť ohodnotiť danú transakciu."

ak nevyplnim jeho nick ani mail, tak mi aj tak vyskoci popup ze je to povinne
29.07.2013 - 15:52:48
00
Zomrel niekto alebo sa chysta (koniec mtbikera)? Alebo je to na pocest opatovneho vitazstva timu Sky na TdF? ? Kedy je kar? Pridem sa najest ;) :lol:

Necital som predchadzajuce strany, ale v skratke moje prvotne dojmy:
1. smutna farba. v porovnani so starou verziou u mna velke minus. sice aktualny trend, ale minula verzia sa aspon trochu odlisovala od stranok, ktore maju tiez kombinaciu oranzova/cierna.
2. tapeta na pozadi u mna nie. pozerat sa na zadok nejakeho bikera (nie som gay, ani zena, nejazdim mtb, nemam mtb) nevidim dovod. Sucasna je kusok lepsia, ale jedine, co mozem urobit, aby som ju nevidel, je zvacsit text na sirku displeja notebooku.
3. navrat k hranam? ak bol vzor windows 3.1, tak chapem. inak nie. ani na hranach favoritu z roku 1988 sa nedalo porezat napriek celkovej hranatosti ;)
4. rozsirenie nastavenia profilu velke +
5. zmeneny kalendar tiez +
6. vylepsene vyhladavanie velke +. hlavne podla bicykla. neviem, ci sa da vyhladat aj konkretny komponent, pokial ho ma uzivatel podrobne rozpisany. usporiadanie vyhladavania v bikeroch sa da iba v liste napravo. zvycajne byvaju vzostupno-zostupne sipky priamo pri jednotlivych kategoriach. setri to cas a zbytocne pohyby mysou/prstom.
7. permanentna horna lista (menu) u mna nie. mam rad miesto vyuzite ucelovo (napr. textom, ktory citam). to iste lista vyhladavania/v profile. rozlisenie 1280x800 nezvacsim, takze ho rad vyuzivam co najefektivnejsie bez obmedzovania akoukolvek strankou.
8. ked sa uz palcuje, tak preco anonymne? to sa ludia tak velmi hanbia/boja za svoj prejaveny nazor? 89-ty je uz davno prec, casy uja s kratkymi fuzami pod nosom su este skorsia minulost a aj v spolku anonymnych alkoholikov vedia, kto co povedal ;)
9. automaticka kontrola pravopisu je zrejme tiez novinka. dost to otravuje, ked si ju nemozem vypnut.
10. neviem preco a kde je chyba, ale font/text mi nacita rozbito (v prilohe). hocikde a hocikedy. vymazal som cache, cookies tiez, notebook win 7+ firefox 22. rozsirenia mam, ale na ziadnej inej stranke mi to nerobi, v starej verzii to tiez nerobilo.
Zatial tolko ako neplateny tester ;)

Prílohy:

pismo mtbiker.jpg
pismo mtbiker.jpg 659.8 KiB thumb_up0thumb_down

29.07.2013 - 17:19:10
00
Ta mobilna verzia je stale neskutocne pošahaná. Neda sa mi vobec otvarat navigacia. Tlacidla zvyknu mat sirku 2pixely a su natlacene vedla seba pripadne su uplne inde ako na obrazovke. A to vobec nehovorim o tom ze sukromne spravy vyhadzuju chyby a chodia dvojmo, pripadne sa stratia.
29.07.2013 - 17:39:50
00
WTF, prave som zistil ze existuju tri mobilne opery. :) Tak ja sa asi hecnem a otestujem tu root-ovu. Inak Operu mini pouzivam preto, lebo pracuje so zalozkami rovnakym sposobom ako desktopovy firefox alebo chrome. A to mi vyhovuje. Snad to tak bude aj v ostatnych mobilnych operach,

Tak som tu operu vyskusal. Praca so zalozkami je celkom fajn. Ale opera mini to ma zvladnute lepsie. Asi si budem musiet zvyknut. Hold vyvoj nezastavis. :(
29.07.2013 - 18:44:03
00
ja pouzivam opera mobile :-) v porovnani s opera mini mi pride lepsia :-)
29.07.2013 - 19:43:54
00
este by bolo super keby sa nedali hodnotit vlastne prispevky, pretoze uz mam tolko plusov jak pán! :-)
29.07.2013 - 20:55:03
07
MichalP aky je to device? Skusal si updatovat Chrome? Mne sa to nepodarilo zreprodukovat.

lapaloma vies ze mas nejaky custom build Firefoxu? Predpokladam, ze to nebude naschval, tak odporucam odinstalovat a stiahnut nanovo z http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/. Uvidis ze to pojde a asi aj dalsie veci.

andrej25 palce hore/dole su viditelne, lebo to hodnotenie je informacia, ktora ta zaujima pri citani. Tie tlacitka vyuzijes len ked ides na ne klikat a vtedy na ne musis prejst mysou tak ci tak. Ked uz vies ze sa tam zjavia, tak tam nemusia byt stale.

Drasho notifikacie riesime. Mne sa to podarilo raz, ale odvtedy uz nie. Jedno plusko tomu, kto mi napise ako sa to da spolahlivo zreprodukovat (kde, kam kliknut atp.)

iron.hide opravene.

dovo:
7. Je to 40px, lista tu bola aj predtym a prezilo sa to. Je tam rychly pristup k notifikaciam, spravam, profilu, vyhladavaniu, sekciam... Je to uzitocne to mat vzdy tam kde to ocakavam podla mna.
8. nepalcuje sa anonymne (len registrovani), ale nezobrazujeme kto hlasoval. Zatial aspon.
9. to robi tvoj browser, s tym nema web nic spolocne
10. to vyzera zle. Robi to este niekomu? Skusal si iny browser dovo? Nejake pluginy?

palo1707 neodpovedal si aky mas prehliadac. Ale predpokladajme ze Opera Mini. Pouzi prosim iny.

marecej bolo mi jasne, ze tu feature objavis ako prvy :)
29.07.2013 - 22:27:09
01
Cervo nemam v mobile operu...
29.07.2013 - 22:29:06
00
Tak prepac, ale bez toho aby si mi povedal aky pouzivas prehliadac, pripadne dal screenshot ti naozaj neviem pomoct.
29.07.2013 - 22:35:45
00
cervo
je to galaxy s3 a chrome je aktualny
29.07.2013 - 23:13:02
00
OK, mondzo to zreprodukoval, tak to skusi odstranit.
29.07.2013 - 23:16:49
00
keyboard_arrow_up