Keby tie pedále aspoň za to stáli.. Že saint. Kúp si hope f20 alebo spank oozy a neriešíš nič... Za 25£ titán osky a len mazať po sezóne. Henten saint má vôľu už z výroby jak... ? Kúp si nové diely a nemusíš riešiť žiadne nezhody s deckami z bazáru...
24.02.2022 - 21:12:23
02
branomelis v mmske mam preklep 0.5 cm od oka ale realna je 3 mm ktoru som nameral v garazi mimo bytu sublerou. Kazdopadne je v stave o dost horsom ako druhý pedál. Pointa je ze som mal byt upozornený. A nie ze co mam robit ja nie som obchod a podobne a este zjednavat cenu dielu aby boli vobec pouzitelne. Pockam na kompenzaciu toho eurka a budem spokojny. Ale komunikacia typu mlcanie po mmske mi pripada ako tichy suhlas ze o vade vedel.

Alpine33 dakujem za radu ale 50 eur vs 169 za f20 je ina liga , ked kupis nieco v stave na ktory niesi upozorneny a dostanes odpoved neposielaj nazad lebo som si predajom dal robotu a ze co mam robit ja niesom obchod myslim ze nieje nic zle na tom aby som na takeho predajcu upozornil na fore. A neviem ci je predacajuci decko.


A vobec toto je moja prva zla bazarova skusenost od roku 2013. Nikdy som nekupil nic v zlom stave a ani nepredal a ak predavam hovorim co potrebuje servis. Ked niekto povedal polne cesty nebol vakel. Ked niekto povedal gravity disciplina boli skrabance ale nie praskliny atd.
24.02.2022 - 21:42:01
10
Dúfam, že v tejto téme zverejníte aj kúpu novej osky za 17 €, ktorú som Vám mimochodom zaplatil. Myslím foto novej osky a faktúru. Naučte sa používať posuvné meradlo lebo 0,5 cm a 3 mm je vidieť aj voľným okom a to nehovorí o tom, že 0,5 cm a 3 mm sa dá zmerať aj obyčajným pravítkom a nepotrebujete k tomu posuvné meradlo. Ako som písal, už sa k tejto téme nebudem ďalej vyjadrovať.
25.02.2022 - 09:21:26
00
Tá vôľa je v podstate jedno či je 3 alebo 5, podstatné je, že tam je a hlavne, že sa nedá už nastaviť, lebo je zničený mechanizmus. Toto sa pred predajom dá luxusne skontrolovať. Ako hovorím na pedáloch sa mi občas objavuje vôľa - vyčistím a doladím. Na RaceFace je od nova, ale nereklamoval som to, stáli 120 eur a možno ich hodím do smetí, alebo darujem niekomu, kto si to doma nastaví, lebo nemám na to náladu....Ale pointa je, že nebudem ich inzerovať. ?‍♂️ Samozrejme ak ste to dohodli a oska je už vymenená, tak potom ozaj super, len pozor na stav cyklo dielov pri predaji - cyklo diely sú vzhľadom na peniaze, ktoré sa za to pýtajú (nákupná cena nového dielu) tie najväčšie šmejdy čo sa týka pomeru cena/životnosť/kvalita.
25.02.2022 - 09:36:22
03
Faktúru aj osku po obdrzani dielu zverejním.

Prílohy:

Screenshot_20220225-112939_Gmail.jpg
Screenshot_20220225-112939_Gmail.jpg 59.55 KiB thumb_up0thumb_down

25.02.2022 - 11:25:28
00
kukaj tu sa dohodli, akurat bolo treba ohnostroje :-) :handshake:
25.02.2022 - 12:01:59
01
Tak ohnostroje chapem, ved ho odrbal , a teraz sa tvari ze aky je to dobry bazarnik lebo mu preplatil osku ,mal mu vratit peniaze
25.02.2022 - 12:28:02
01
https://www.mtbiker.sk/bikeri/petoinzercia/inzeraty?show_deleted=1 pozor na typka, predava fejky z ciny, na com by neboo nic zle keby ich nevydaval za origo :) dokonca aj prilbu akoze Sworks
20.03.2022 - 01:43:06
06
Tak už aj mňa kontaktoval 😁

martinkluckask napísal:
Tak, a máte smolu! Mohli ste mať niekto super pružinový tlmič, takto ho predám doktorovi Tenovi... :)

este raz dakujem
Chcem, aby ste vedeli, že som v poriadku s cenou a ja som doktor Ten Ericken z Nemecka, ale teraz som mimo štátu kvôli mojej práci a budem zodpovedný za vyzdvihnutie od vás, keď bude platba zaplatená na váš účet. Bankový účet alebo PayPal účet..
A nemusíte mi to posielať, môj vyzdvihovací agent si príde po vyzdvihnutie od vás a bude mať na starosti iné veci v mojom mene
24.03.2022 - 20:05:02
01
jankee napísal:
https://www.mtbiker.sk/bikeri/petoinzercia/inzeraty?show_deleted=1 pozor na typka, predava fejky z ciny, na com by neboo nic zle keby ich nevydaval za origo :) dokonca aj prilbu akoze Sworks


Tak ono keď sa pozrieš na tie ceny, tak Ti musí byť (okrem tej prilby) jasné, nejde o originál... :-) Možno je len naivný a myslí si, že aj z Číny je to originál... :-) Lebo zas vzhľadom na počet inzerátov to nevyzerá, že by s tým nejako extra kšeftoval... Horšie je ale to, že napríklad ten ALE set vyzerá v reáli úplne inak (mám to doma, tiež som bol pred 4 rokmi taký naivný, že z Číny dostanem za 30,- Eur presne taký originál, ako je na obrázku :-D )...
25.03.2022 - 10:04:33
00
https://www.mtbiker.sk/bazar/bicykle/cestne-bicykle/4473135/cipollini-rb1k-the-one-.html

Nič zlé na tom ak si niekto nemôže dovoliť originál a postaví si ,,sen´´ z aliexpressu. Ale predávať to ako originál to je na přesdržku :)
01.04.2022 - 10:28:03
07
LMS admin uz vymazal inzerat pre zavadzajucu cenu. Btw, co tam bol taky podozrivy?
01.04.2022 - 21:14:15
00
corsair napísal:
Mne zas zomrel menovec v USA a chcú mi na účet previesť 19mld...

za 190mega ti s tym pmozem, ale musis mi najprv poslat na ucet :D .. je to 1%, dobra ponuka :)
01.04.2022 - 21:59:35
01
misfit napísal:
LMSBtw, co tam bol taky podozrivy?


Neviem čo myslíš podozrivý. Bol to lacný fejk z ali predávaný ako originál a za cenu originálu :)
01.04.2022 - 23:04:23
00
Mozno sa mylim,ale misfit asi chcel vediet, podla čoho sa dalo zistit, ze to je lacny fejk.
Z textu to jasne nie je, treba porovnat detailne fotky,alebo to je odbornikovi jasne na prvy pohlad? Z ktorych casti?
01.04.2022 - 23:23:05
10
keyboard_arrow_up