ok dik
23.11.2017 - 09:08:17
Wiki: Kalorie je množství energie, které dokáže zvýšit teplotu 1 gramu vody ze 14,5 °C na 15,5 °C.

Tak pri vyjazde ktory trval X minut by si 1 g vody asi viac o viac ako 1 stupen :-)...
23.11.2017 - 10:23:05
How many kcal are in 1 calorie?

How to convert 1 calorie (cal) to kilocalorie (kcal).

1 large food calorie (Cal) is equal to 1 small kilocalorie (kcal):

1 Cal = 1 kcal

1 small calorie (cal) is equal to 1/1000 small kilocalorie (kcal):

1 cal = 0.001 kcal

It never gets easier, you just go faster.
W.E.A.K.
http://www.facebook.com/ExpendablesCT

23.11.2017 - 13:14:46
Dá sa do výjazdov pridať upravený GPS záznam (vymazanie citlivých údajov ako napr. presná adresa a pod.) alebo naklikaná trasa tak, aby som tam nemusel nič vypĺňať a mohol to verejne zverejniť, bez zaradenia do rebríčkov a štatistík, čisto ako trasa na mape? Strava.com mám úplne súkromnú, mapy.cz mám len na trasy o ktoré mám osobitný záujem na offline prístup, ale taktiež súkromne. Výjazdy na MTBiker len testujem, ale tie aj tak plánujem zrušiť a keby som pridal takýto záznam, bol by aj tak proti pravidlám. Cykloserver.cz som na tieto účely prestal používať, možno jedine tam, ale na MTBiker by to bolo lepšie, keďže by som mohol dať priamy link do fóra. Neplánujem to používať často ale už viac krát som nad tým uvažoval. Možno by stačilo pridať do typov výjazdov niečo ako len trasa a vyňať ju zo štatistík...

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson

10.12.2017 - 13:39:10
otázočka .
nedalo by sa do doplnovej aktivity skialp doplniť den/noc a udaj teploty?
udaj o bodoch za aktivitu, 2h výjazd na skialpe miniem viac energie ako za 2h MTB s rovnakými výškovými metrami a ohodnotenie je 40% oproti MTB.... :)

bikujem pre radost...

13.12.2017 - 07:31:16
Mne zase pri aktivite Rotoped chýba prejdená vzdialenosť a typ bicykla.
Teda ja Rotoped používam na zaznamenanie tréningu na trenažéri.
Prípadne ako nahrávate trenažér / valce, kde používate bicykel?
Skôr sa mi jedná o sledovanie kilometrov kvôli servisu ako o naháňanie km do sumára...
Ďakujem za info.
13.12.2017 - 08:17:52
k žihadlovej reakcii by som pridal ešte jeden dotaz - prečo sa doplnkové aktivity nedajú pomenovať?

Aj z čisto sebeckých pohnútok je dobré konať nesebecky

13.12.2017 - 13:13:07

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Moderátori

katko, Jezus, ReHMn