Ok ok :D dam na vas a zozeniem este Mko
23.01.2023 - 17:43:17
00
Daj miery, ja mam cez hrudnik aj cez pas cca 98cm
23.01.2023 - 17:53:54
00
Hrudnik 100 a pas tiez cca 98
23.01.2023 - 19:10:03
00
veď nechaj to L-ko, keď ti je dobré :)..Ja som si najskôr M, to sa mi zdalo veľmi napasované, tak som vymenil za L..Niečo som schudol a už cítim, že L-ko mierne povieva na mne, tak ľutujem, že som na začiatku špekuloval. 182cm/81kg, hrudník/pás 100/94
23.01.2023 - 19:15:31
00
Tak asi fakt museli zmenit strih
23.01.2023 - 19:47:16
00
Fuha ja mám M a mám hrudník 107 a pás 91, ruky nejak tiež primerane k tomu. To asi fakt zmenili strih, lebo ja si ani l-ko neviem predstaviť ako by na mne plantalo.
23.01.2023 - 20:11:56
00
Uz som objednal aj M, ked dojde, vyskusam obe naraz a uvidim. Aj tu na fore som cital pred kupou, ze treba po novom kupovat podla ich tabuliek, co by bolo pre mna pre moju vysku XL, ini zas pisali opak, tazko povedat. XL bolo na ramenach volne. To Lko mi je fakt dobre, ale ked ma byt M viac napasovane a nebude kratke, tak radsej to. Oni Mko oznacuju velkost 50, sako mi 50ka sedi jak uliata, tak ste sa asi aj trafili. Dam vediet, ked dojde. Keby to nebolo sietovane a nevyzeralo na cloveku jak z nejakeho filmu pre dospelych, aj bych sa odfotil na porovnanie :D Tym som nechcel nikoho urazit
23.01.2023 - 21:14:56
00
Pred par dnami som tu riesil Perfetto ROS 2 Wind (kratky rukav). Zobral som XL, mam 185/80.Uz je doma, sedi aj velkostne, na trupe je troska volnejsie, ale to mi vyhovuje, nemam rad veci na tesno. Ale ma zaskocilo, ze rukavy su echt na tesno. Bicepsy mam v tom napasovane, 35 cm-meral som😀. A nie, necvicim s cinkami. Je to moja prva Castelli bunda, tak preto sa pytam, ci to tak je standard pri tejto znacke. Keby som zobral XXL, uz by to bolo na trupe dost volne, si myslim.
24.01.2023 - 17:51:39
01
kleine je to normalne, tak to siju
24.01.2023 - 18:20:29
00
U toho brynje pozor aj na typ. super termo som vracal, lebo mi bolo veľké. Super mikro zase, lebo mi bolo malé
24.01.2023 - 18:46:24
00
Čo sa týka týka tých Castelli búnd, mal som možnosť prvýkrát skúšať, zvažujem kúpu. Keďže doteraz som nikdy nemal cyklobundu, dosť ma zneisťuje tenkosť vyhotovenia :)..V mojom ponímaní, keď som skúšal (GO) to skôr beriem ako tenký sveter pod bundu a nie ako vrchnú vrstvu a keď čítam, že v tom jazdíte aj okolo 0°C, tak som v nechápaní. Ja doteraz som zvyknutý na iné obliekanie na bikovanie, ale chcel by som to zmeniť.
25.01.2023 - 12:39:40
00
PeterK2 zalezi aj aku intenzitu, resp. ako rychlo ides bicyklom :) samozrejme, ze nejake vyletne tempo budes potrebovat viac vrstiev. Ale ked niekto ide na 1,5hodinu alebo 2 hodinu a zacne do toho dupat tak sa rychlo spoti a potrebuje aj ine vlastnosti (odvadzanie potu, atd) materialu ako len zohriat telo.
25.01.2023 - 12:51:24
00
ako pise BigGuy tak koncept tych bund je robeny pre aktivny sport, teda sa pocita s tym ze bundu mas na sportovu aktivitu v zatazi. teda telo si zohrievas ty a bunda ta len chrani pred vetrom, drzi tvoje teplo a z casti dycha, teda sa nepotis jak prasa. je ale nutne sa pod nu patricne obliect a na to prides len skusanim. na zaciatku ti moze byt zima, alebo sa budes varit. po par jazdach uz budes vediet co presne funguje u teba. Udavana bunda GO ma teplotny konfort 4 az 14 stupnov. na nulu a v mraze sa da pouzit ale uz s kvalitnym termom a viac vrstiev. do vacsej zimy su potom ine modely
25.01.2023 - 12:56:35
00
kks ze teply sveter pod bundu :lol: to je akoby si si dal prsiplast a na to sveter :-D "bundy" tohto typu praveze musia byt na vrchu - je to len tenka vrchna ochrana pred vetrom ktora navyse dokaze prepustit vela vody von a tym ta udrzuje v pohodli. dat na to akukolvek inu vrstvu, zabijes jej vlastnosti = vyhodene peniaze. a pritom castelli ma na svojich strankach tak krasne popisy ku kazdemu kusku oblecenia.
doporucujem nastudovat si vrstvenie - kam aka vrstva patri.
v skratke - pri intenzivnom sporte (vsetko mimo prechadzky) je prva vrstva na teplo ktora ma odvadzat pot od tela a rychlo schnut - u mna jednoznacne umele materialy. druha musi ten pot vsiaknut inak ostane v tej prvej a chladi. tretia (napr. GO) ktora zamedzi prieniku chladneho vzduchu na telo (kedze na biku ides pomerne rychlo a obtekajuci vduch sa tlaci pod prve vrstvy aj ked nefuka) a zaroven pusti odparujucu sa vodu von aby spodne vrstvy stihali schnut. toto je zaklad/princip.
to ake materialy pouzijes je na tebe. su lepsie su horsie no princip zostava. no a dalej su to hrubky vrstiev. nnapr. na beh sa odporuca oliect akoby vonku bolo o 10 stupnov viacej. nieco podone plati aj na bike stym e na teba viacej "fuka" a na to su dobre membrany ktore pri behu (ovela pomalsia rychlost pohybu) niesu tak nutne.
25.01.2023 - 13:20:24
06
Mam GO a za mna je uplne komfortna od 0 do 15 (da sa aj nizsie, to uz podla toho ako sa vies zohriat). Teraz v chladnom pocasi si davam pod nu tenky natelnik a dres s dlhym rukavom: https://www.decathlon.sk/p/323828-72030_dres-s-dlhym-rukavom-mtb-xc-strih-pro-fit-cerveny.html Dres je zatepleny, takze mi to uplne staci. Pri teplotach okolo nuly sa potrebujem najskor zahriat, ale potom mi staci ist komfortne a nepotrebujem tahat ako blazon aby mi nebola zima.
25.01.2023 - 13:39:49
01

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up